Вівторок

23.04.2019

09:43

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№35 від 31 серпня 2013 року
Тепер звучатимуть якісно

Учні Острозької дитячої музичної школи відтепер зможуть відточувати свої навики гри на професійних баяні та саксофоні. Міська рада попри тотальну нестачу коштів змогла виділити 10 тисяч гривень на їх придбання.
Читати далі

Найбільше державне свято відзначили урочисто

Упродовж 23-24 серпня в Острозі, як і по всій Україні, було урочисто відзначено найбільше державне свято – День Незалежності України, а також День Українського Прапора.
Читати далі

Міська рада: день за днем

Вівторок, 27 серпня:
Заступник міського голови Володимир Мацун взяв участь у відео-селекторній нараді, яка проходила за головування заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Новака з наступних питань: стан підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 року; відповідність готовності об’єктів до представлених паспортів та актів готовності в департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації ; про хід виконання доручення облдержадміністрації від 06.08. 2013 р. № 5416/0/01-42/13 щодо виконання завдань з модернізації і реконструкції теплового господарства області.
Читати далі

Цінова ситуація на споживчому ринку області

Індекс споживчих цін (ІСЦ) у липні 2013 р. по області становив 99,9%, з початку року – 99,1 %. По Україні відповідно 99,9% та 100,1%.
Читати далі

Торгувати знаннями приємніше

Людмила Тончук – ветеран у сфері торгівлі. Цього року вона святкує ювілей своєї професійної діяльності – 40 років. У книжковому бізнесі вона вже також «солідний» час – близько 28 років пройшло, коли вона переступила поріг магазину «Книги». 
Читати далі

Микола ШАМБІР: «Я не розумію, чому соцзахист жінок ставиться в противагу чиємусь прибутку»

З 1 липня українкам до страхового стажу зараховують відпустку по вагітності та пологах (декретній відпустці). Ця норма викликала доволі неоднозначну реакцію. Щоб розібратися в нововведенні, а також в тому, хто від нього отримає зиск, ми звернулися до директора Департаменту пенсійного забезпечення та соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики України Миколи Шамбіра.   
Читати далі

Вшанували пам’ять загиблих колег

Острозькі правоохоронці, наряду із своїми колегами із усієї України, 22 серпня приєдналися до масштабної акції «Запали свічку пам’яті». 
Читати далі

Операція "Автобус”

Через збільшення кількості аварій за участю рейсових автобусів Державтоінспекція МВС України в Рівненській області повторно проводить операцію "Автобус”.
Читати далі

Діти на дорозі!

Профілактичний рейд «Увага! Діти  на дорозі!» в області та по Україні стартував 20 серпня і триватиме до 20 вересня.
Читати далі

Наш історичний календар

Вересень:
1.09 – 150 років з дня народження Олександра Андріяшева (1863–1933 рр.) – українського історика і архівіста, автора «Нарису історії Волинської землі до кінця ХІV ст.»;

Читати далі

Державне свято і престольний празник в Острозькій академії

На День Незалежності України у студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» відбувся храмовий празник. Адже саме цьогоріч у цей святковий серпневий день виповнилося 575 років, як одійшов у вічність преп. Федор, князь Острозький, Києво-Печерський чернець.

Читати далі

Для обміну досвідом

З кожним роком все більше розширюється співпраця України і Польщі у різних сферах господарської діяльності. Кілька місяців тому на запрошення влади Тчевського повіту там побувала делегація соціальних працівників Рівненської області. І ось 20-23 серпня відбувся візит у відповідь, під час якого продовжився обмін досвідом та обговорення питань подальшої співпраці між закладами соціальної сфери Рівненщини та Тчевського повіту.

Читати далі


Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя»

З 1 вересня по 17 жовтня 2013 року міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України на Острожчині буде проведена акція «Милосердя».

Читати далі


І краєзнавець, і педагог, і музейний працівник

24 серпня – особлива дата в історії Острозького краєзнавчого музею. Саме цього дня у 1916 році його було відкрито. А у 1981 році, враховуючи цінну фондову збірку, унікальні архітектурні споруди, якими він опікувався, музей, теж 24 серпня, перетворили на Державний історико-культурний заповідник. За роки існування очолювали його досить помітні постаті нашого міста. Одним з керівників музею був і Прокіп Андрійович Соколянський. Цьогоріч йому виповнилося б 100 років. На жаль, прожив він трохи більше половини цього часу.
Читати далі

В пам’ять про Шугаєвського

Під час «перелому епох», на початку 1990-х, карта міста поповнилася новими назвами. Не завжди ці перейменування були обґрунтовані, не завжди схвально сприймалася острожанами. І тим не менше вже понад 20 років наші земляки ходять «новими» вулицями. Однією з таких є і вулиця імені Шугаєвського. Проходить вона від перехрестя біля «білої межі» (колони з Богоматір’ю) мимо заводу мінводи до вулиці імені Ціолковського, має «зв’язок» з вулицями Лукаріса, Сергія Лазо, Князів Острозьких. Свого часу Петро Андрухов пропонував ім’ям Миколи Степановича назвати іншу вулицю (див. «Життя і Слово» від 16 травня 1991 року). Тільки в газеті написано: «Перейменувати вулицю Саксаганського на… Шушевського». І, якби не пояснення, хто то такий, незрозуміло було б, про кого йде мова. (А вулиця Саксаганського так і лишилась там, де і була). 

Читати далі

Ще раз про будинок Маршада

Про цей будинок ми вже неодноразово писали. Але, дякуючи місцевим краєзнавцям, можемо ті розповіді доповнити. Отож, подаємо переклад виявленого нещодавно документа, написаного польською мовою. За точність перекладу – не ручаємось.  

Читати далі

На виїзді перемогли «Альянс»

У неділю, 25 серпня, відбувся 9 тур чемпіонату Острозького району з футболу. Острожани, граючи на виїзді, здолали межиріцький «Альянс». Ця перемога дозволила команді одноосібно посісти третю сходинку турнірної таблиці.

Читати далі

Сталося
Упродовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшло 62 заяви та повідомлень, за результатами розгляду яких було розпочато 14 кримінальних проваджень. Зокрема:  

Читати далі


Просмотров: 471 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]