Вівторок

23.04.2019

21:56

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№37 від 15 вересня 2012 р.
Як матір, вшанували хліб

У неділю вранці, 9 вересня, небо було затягнуте хмарами і навіть накрапав дощ. Але, вочевидь, зважаючи на важливість події, яка вперше відбувалася в Острозі, погода благословила її сонцем та теплом. Тому обласне свято «День врожаю», організоване керівництвом області, району та міста, пройшло гідно, змістовно та цікаво. Усі разом – аграрії, гості, острожани віддали шану хлібу, робочим рукам і подякували Богу за благословіння на щедрий цьогорічний урожай.
Читати далі

День рятівника у день «Неопалимої купини»

Сімнадцятого вересня в Україні відзначається День рятівника, визначений Указом Президента України. Це професійне свято працівників цивільного захисту (цивільної оборони) населення – аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, які безпосередньо беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
Читати далі

Надали дозвіл на поховання

Лише одне нагальне питання стояло на порядку денному позачергового засідання виконкому Острозької міської ради у понеділок – надання дозволу на поховання протоієрея Ростислава Трепачука на території Свято-Воскресенської церкви.
Читати далі

І міліціонери сіли за парти

Одночасно із учнями та студентами за парти цими днями сіли і співробітники Острозького МВ УМВС, у яких розпочалися заняття в системі службової підготовки. Понад 60 міліціонерів протягом року опановуватимуть не лише функціональну, вогневу, стройову та фізичну підготовку, але й усі тонкощі нового Кримінального проце­суального кодексу.
Читати далі

Знайомтесь: ваш дільничний

У кожному селі та місті дільничний інспектор міліції не лише представник влади, але й просто мудра людина, до якої звертаються за порадою та допомогою. Саме вони чи не найперші стикаються з усіма проблемами жителів Острозького району. Тож дозвольте познайомити вас ближче з дільничними інспекторами міліції Острозького МВ УМВС України в Рівненській області:
Читати далі

Міська рада: день за днем

Понеділок, 10 вересня:
Відбулося засідання комісії з контролю за призначенням  та виплатою всіх видів допомог. Розглянуто  одну справу щодо виділення державної соціальної допомоги.
Читати далі

Роман Волощак: «Аптека – це і терапія спілкування»

Своє професійне свято фармацевти відзначають з 1999 року, коли воно було встановлено Указом Президента України Леоніда Кучми. Воно є визнанням вагомої ролі працівників фармації в нашому житті. Адже без аптек, ліків, засобів профілактики не обходиться сьогодні ніхто. Тому напередодні професійного свята «Замкова гора» спілкується з директором ТзОВ «Острогаптека» Романом Волощаком про історію становлення сімейного бізнесу, його сьогодення та тенденції.
Читати далі

Чим ви керуєтесь при виборі аптеки для придбання ліків?

Василь ПОЛІЩУК, працівник Державного історико-культурного заповідника м. Острога:
– Я рідко купляю ліки. У нашій родині, в основному, це робить моя дружина. Вона, швидше за все, вибере ту аптеку, в якій певні ліки дешевші. Перед тим вона може обійти всі фармацевтичні заклади торгівлі і визначить, де краще придбати необхідне. Я не люблю це робити і купую, швидше за все, там де ближче.
Читати далі

Спалювання сміття: шкідливість та альтернатива

Восени у нас прийнято спалювати опале листя, навесні – торішню траву. В пік весняного і осіннього паління повітря в містах стає важким і гірким, збільшуються випадки захворювань дихальних шляхів. Невже так і має бути?
Читати далі

Різдво Богородиці

Різдво Богородиці святкується 8 (21) вересня як день всесвітньої радості. Адже у цей день на межі Старого і Нового Заповіту народилась Преблагословенна Діва Марія, якій належало промислом Божим стати Матір’ю Спасителя світу, небесними дверима, які вводять Христа у Всесвіт заради спасіння душ наших.  
Читати далі

Храм Святої Анни у Ерусалимі

Існує передання, що на честь Різдва Богородиці на початку IV ст. мати імператора Костянтина – св. Єлена збудувала в Єрусалимі храм, але він не зберігся до сього дня. Донині в Єрусалимі збереглась церква Святої Анни, зведена на місті будинку, у якому, згідно з переданням, Свята Анна народила Богородицю.
Читати далі

Пам’яті Ростислава Івановича Трепачука

Днями духовенство, православна громада Острожчини понесла велику втрату – перестало битися серце вірного служителя церкви, колишнього настоятеля Богоявленського кафедрального собору м. Острога і благочинного Острозького благочиння митрофорного протоієрея Ростислава Івановича Трепачука. Він був Священиком з великої букви, адже завжди поєднував в собі кращі риси духівника і простої, толерантної, мудрої людини...
Читати далі

Про заповнення платниками реквізиту «Призначення платежу» розрахункових операцій

У зв’язку із набранням чинності наказом Міністерства фінансів України від 07.07.2012 р. № 817 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30.07.12 р. за №1287/21599, Державна податкова служба України повідомляє наступне.
Читати далі

У другій лізі попереду «Альянс»

Ми вже повідомляли, що у зв’язку із проведенням в Острозі свята «День урожаю» та спортивних змагань з міні-футболу на кращу сільську раду районів Рівненщини 10 тур чемпіонату району у І лізі був зміщений з 9 на 16 вересня. У той самий час змагання у ІІ лізі відбулися за графіком.
Читати далі

Наш історичний календар

15 вересня:
– 1804 р. – народився Михайло Максимович (помер 1873 р.) – український вчений-енциклопедист, перший ректор Київського університету. Автор «Листів про князів Острозьких», адресованих графині Антоніні Блудовій. Обґрунтував походження князів Острозьких від турово-пінської лінії нащадків Ярослава Мудрого, версію відкинуту наступними поколіннями дослідників;
Читати далі

Пожертви на храм

Список осіб, які внесли пожертви на будівництво Свято-Миколаївського храму УПЦ КП м. Острог за серпень
Читати далі

Просмотров: 620 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]