Неділя

21.04.2019

17:59

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 38 від 19 вересня 2015 р.

Утворено виборчі округи по виборах депутатів Острозької міської ради

Відповідно до Закону України «Про місцеві вибори» Острозька міська виборча комісія на своєму засіданні утворила виборчі округи по виборах депутатів Острозької міської ради (постанова № 3 від 15 вересня).
Читати далі


Доцільно провести у владу молодих, грамотних, патріотичних людей

Звіт депутата Рівненської обласної ради Романа Даниловича Василишина.
Шановні острожани! Вашою волею я був обраний депутатом обласної ради VI скликання по одномандатному виборчому округу № 38 (м. Острог). Впродовж всієї каденції я був членом постійної комісії з питань місцевого самоврядування, розвитку території та європейської інтеграції.
Читати далі


Коней на переправі не міняють

Дуже швидко спливає час. І ми, жителі Острога, невдовзі знову стоятимемо перед черговим вибором – кому довірити керувати нашим містом.
Читати далі


Віталій Чугунніков дав старт медичній реформі на селі

Реконструкцію 26 сільських ФАПів, ремонт 79 амбулаторій планують провести протягом найближчих двох років. А ще – впровадження в лікарнях IT-технологій та створення обласного серцево-судинного центру. Усе це планується зробити на Рівненщині у рамках проекту «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу», що впроваджуватиметься за рахунок коштів Світового банку. 
Читати далі


Цього разу виїзне – в ОКП «Водоканал»

У вівторок, 15 вересня, відбулося чергове засідання міськвиконкому. Традиційно розглядались питання, які стосувалися освіти, комунального господарства, міськвиконкому, розглядались заяви громадян та ін. У процесі роботи, а також перед засіданням і після нього члени міськвиконкому ближче знайомилися із роботою ОКП «Водоканал».
Читати далі


Юлія ТИМОШЕНКО: «Уряд треба міняти! Терміново»

У Києві 12 вересня відбувся 3-й етап 13-го з’їзду ВО «Батьківщина». Такого велелюддя багатий на партійні з’їзди вересень 2015-го ще не фіксував. На з’їзд прибуло близько 10 тисяч людей з усіх областей України. У складі обласних делегацій були і кандидати у депутати до місцевих рад, яких висунула ВО «Батьківщина». 
Читати далі


Польські улани з Острозького гарнізону

У боях з гітлерівцями біля Замостя 23 вересня 1939 р. було розбито 19-й полк уланів волинських Війська Польського з гарнізону міста Острога, а залишки його підрозділів почали самостійно пробиватися до румунського кордону, на який вже виходили частини Червоної Армії. 
Читати далі


Де душевна праця – там і результат

Ліс починається з розсадника, а розсадник створюється завдяки вмілим рукам фахівців, любові й бережливого ставлення до природи. Переконана, що для більшості острожан та й жителів району стане відкриттям багатство і різноманіття базисного розсадника Верхівського лісництва ДП «Острозьке лісове господарство». Налічує він понад півтисячі різних видів, сортів, порід рослин. Чого тільки тут не можна знайти: від десятка видів туї, ялини, барбарису, ялівця, кипарисовику до унікальних й рідкісних рослинок, таких як біота східна, тюльпанове дерево, глід кривавочервоний тощо. Опікується цими дивами й дарами природи мудрий начальник розсадника Олександр Олендер, який достеменно знає усі види рослин, їхні другорядні або «народні» назви, форми, походження й географічне розташування. Він і розповів нам, на що багатий і чим славиться Верхівський розсадник.
Читати далі


Від батька до сина – династія сім’ї Білоусів

Мій чоловік Микола Іванович Білоус народився у великій і багатодітній родині 1942 року на Хмельниччині, в селі Борисові. Він був наймолодшою дитиною в сім’ї. Його батько Іван Андрійович був столяром, мати Ганна Степанівна – домогосподаркою. Дитинство Миколи проходило в тяжкі воєнні та повоєнні роки. Щоб прогодувати велику сім’ю, мати вимушена була залишати на старших дітей і маленького Миколку, якому не було ще й року. Вона пішки ходила до Острога, щоб продати щось та купити дітям хліба.
Читати далі


Легалізація заробітної плати найманих працівників

Одним із завдань, що стоять на порядку денному перед органами Пенсійного фонду України, є легалізація заробітної плати. Гарантований рівень мінімальної заробітної плати чимало роботодавців просто ігнорують і змушують робітників працювати на невелику зарплату, часом зовсім не декларуючи оплату їх праці. 
Читати далі


І знову «Прометей» на Олімпі

З нагоди Дня фізичної культури і спорту та в рамках проведення Олімпійського тижня у четвер, 10 вересня, в Острозькій ЗОШ № 1 було проведено спортивний брейн-ринг «Що? Де? Коли?». У ньому взяло участь 8 команд загальноосвітніх навчальних закладів міста. Цього року також приєдналися до участі в змаганнях вихованці Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, дебют яких можна назвати більш, ніж вдалим.
Читати далі


«Міжлікарняна аптека» перевагу надає вітчизняному

Всім своїм колегам, нинішнім і колишнім аптечним працівникам, фармацевтам, ветеранам і тим, що ще вчаться на фармацевта, усім причетним до цієї професії Світлана Гандзілевська бажає усіляких гараздів.
Читати далі


Деревообробний комплекс ТзОВ «Ескада-М» в Острозі, Рівненської області. Реконструкція фарбувальної дільниці

Деревообробний комплекс промислової фірми ТзОВ «Ескада-М» розміщується на території колишнього ВАТ «Острозький шиноремонтний завод» в м. Острозі по проспекту Незалежності, 166. Ділянка вільна від зелених насаджень. Вхід та під’їзд на ділянку здійснюється через територію деревообробного комплексу. Проектом генплану передбачається улаштування бетонованої відмостки, відновлення асфальтобетонного покриття на майданчику біля фарбувального цеху.
Читати далі


Змагалися прихильники здорового способу життя

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту в Україні. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не лише дає здоров’я, він загартовує характер і волю.
Читати далі


І знову сіли за шахівниці…

З нагоди Дня фізичної культури та спорту в Острозі було проведено відкритий районний шаховий турнір серед аматорів. Серед учасників були як поважні ветерани, неодноразові переможці та призери різноманітних змагань, так і зовсім юні початківці.
Читати далі


Цьогорічним володарем кубка став ФК «Острог»

Ще на початку цьогорічного районного футбольного сезону на День фізичної культури і спорту був запланований фінальний матч розиграшу кубка Острозького району. Він, без сумніву, мав прикрасити заходи з нагоди свята шанувальників здорового способу життя. Та десь за 2 тижні до фіналу з’явилася неофіційна інформація, що фінал переноситься на пізніший термін, орієнтовно на пізню осінь.
Читати далі


Безпека праці працівника є одним з пріоритетів роботодавця

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Здолбунівському районі вже п’ятнадцять років поспіль здійснює профілактичні заходи в межах своєї компетенції. За останні роки в Острозькому районі значно знизився рівень виробничого травматизму. Так протягом 2014 року в Острозі та районі сталося 5 нещасних ­випадків, а за 8 місяців 2015 року – один.
Читати далі


Скорбота
Читати далі


 

Просмотров: 302 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]