Понеділок

22.04.2019

03:03

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№39 від 28 вересня 2013 р.
Розпочати опалюваний сезон готові

Середина першого місяця осені, як і цьогорічна весна, видалась досить таки холодною і дощовою. Погода зайвий раз нагадала, що незабаром прийдуть морози, сніг. Як до осінньо-зимового періоду готувалися комунальники міста, зокрема, ОКП «Теплоенергія», моя розмова з директором підприємства Віталієм Хведасем.  
Читати далі

Для оздоровлення чорнобильців

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та потребують оздоровлення в 2014 році.  

Читати далі

Приділімо їм трохи більше уваги

Першого жовтня Україна відзначає Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана – свято, яке покликане привернути увагу всього людства до потреб старшого покоління. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі.  

Читати далі

Наші дітки менше хворіють

З перших років життя діток вчать кільком мовам, випадки, коли трирічна дитина розбирається в комп’ютері та сучасних гаджетах, читає та рахує перестали бути рідкістю. Натомість дітки почали частіше хворіти, ламати кінцівки, їх імунітет, у порівнянні з однолітками, наприклад 10 років тому, значно знизився. Здорових, загартованих малюків допомагає виховувати батькам дошкільний навчальний заклад №1 «Ромашка».

Читати далі

Навчити в звичайному бачити чарівне

Виховувати у дітей бажання створювати красу своїми руками, прищепити любов до музики, розвивати емоційне сприйняття художніх творів, образів, виховати врешті обдарованих, талановитих дітей – ось мета та головні завдання дитячого садочка «Веселка». Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №2 «Веселка» працює за гуманітарно-естетичним напрямком. 
Читати далі

Кожна дитина неповторна...

У рамках виконання нових соціальних ініціатив Президента України щодо вільного забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної та початкової шкільної освіти, у відділі освіти виконкому Острозької міської ради систематично проводяться круглі столи, семінари, лекторії з цієї тематики. Велику роль в системі доступності дошкільної та початкової освіти відіграє соціально-психологічний та педагогічний супровід обдарованих малят, їх раннє виявлення і роль наступності у цій системі. Підтвердити вищевказане ми вирішили поспілкувавшись з методистом методичного кабінету відділу освіти виконкому Острозької міської ради Наталією Рачук.

Читати далі

Малими кроками до впевненої перемоги…

Важливою подією для острожан, забезпечення рівного доступу до якісної освіти мешканцями Нового міста, стало введення в експлуатацію реконструйованого корпусу філіалу дошкільного навчального закладу №1 «Ромашка». 

Читати далі

Зустріч і спілкування корисні для обох сторін

З особистого прийому громадян та вирішення нагальних проблем місцевих жителів розпочалася робоча поїздка начальника УМВС України в Рівненській області Василя Лазутка до Оженина.  

Читати далі

Хвороба смертельна – дуже важлива обережність

Всесвітній день боротьби зі сказом є ініціативою благодійної організації «Альянс по боротьбі зі сказом» та «Центрів боротьби з хворобами і профілактики хвороб» у США за підтримки Всесвітньої Організації Охорони здоров’я (ВОЗ). Важливість проведення профілактичних заходів демонструють цифри, які нещодавно оприлюднила ВОЗ – щорічно у світі вмирає від сказу близько 55 тисяч осіб, що в середньому становить одна людина кожні 10 хвилин, головним чином у країнах, що розвиваються. Актуальна боротьба зі сказом і для нашої держави. 

Читати далі

Наш історичний календар

ЖОВТЕНЬ:
1.10 – народився російський імператор Павло І (1754 – 1801), указом якого від 1793 р. Острог став адміністративним центром і резиденцією єпископів Волинсько-Житомирської православної єпархії.

Читати далі

Книги навчають нас мудрості, любові й надії

Цей день встановлений в Україні «…враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства та підтримуючи ініціативу бібліотечної громадськості…» згідно Указу Президента України. Сьогодні в нашій державі налічується близько 40 тисяч бібліотек, а кількість працівників перевищує 52 700. Послугами книгосховищ користуються більше 17 з половиною мільйонів читачів. Враховано у цій статистиці й працю невеличкого колективу Острозької міської бібліотеки. Напередодні їх професійного свята розмова із завідувачем книгозбірнею Людмилою ЗАХАРЧУК.  

Читати далі

Не можу розділити радості…

З розумінням ставлячись до радості віруючих з приводу встановлення нового куполу і хреста на дзвіниці Межиріцького монастиря, не можу однак розділити з ними це почуття.  

Читати далі

В Острозі – школа мистецтв

Валентина Кузьменко, до якої я завітала в гості, – директор Острозької музичної школи, прекрасна бандуристка, голова Президії директорів музичних шкіл області. Вона часто має робочі поїздки по Рівненщині. Дивлячись на здобутки найкращих шкіл, давно мріяла відкрити на базі рідної ­ школу мистецтв. Однак було багато об’єктивних причин, які робили це бажання нездійсненним. І основне – не було місця. Але той, хто хоче робити, завжди вишукує можливість.  

Читати далі

Колекція скульптур Петра Капшученка поповнилася новими експонатами

У Національний університет «Острозька академія» 19 вересня, вже вкотре, завітало подружжя Михалюків для того, щоб подарувати роботи відомого українського скульптура Петра Капшученка.  

Читати далі

Видатному педагогу присвячувалось…

Цьогоріч ми святкуємо 95-річчя від дня народження Василя Сухомлинського – великого українського педагога, публіциста, письменника та поета. Його ім’я широко відоме не лише в Україні, але й далеко за її межами. Його твори видані 53 мовами світу, загальним тиражем майже 15 млн. примірників. А книга «Серце віддаю дітям» перекладена 30 мовами світу і витримала 54 видання.

Читати далі

Введено новий класифікатор видів економічної діяльності

Шановні керівники підприємств, установ, організацій та фізичні особи-підприємці!  

Читати далі

Скорбота

Краєзнавчий рух і журналістика Рівненщини зазнали непоправної втрати – 19 вересня 2013 року на 76-му році життя помер голова Рівненської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Іван Григорович ПАЩУК.

Читати далі

Наші фінішували третіми

У неділю, 22 вересня, у Гощі відбулися змагання у рамках обласної спортивної гри «Сімейні перегони».  За підсумками змагань сім’я Борінових, яка представляла наше місто, посіла 3 місце, пропустивши вперед господарів змагання та представників Острозького району.

Читати далі

Наші серед кращих на «Вітрилах надії»

З 1 до 12 вересня у с. 3алізний Порт  Херсонської обл. на базі відпочинку «Маяк» «Конфедерацією громадських організацій інвалідів України» було проведено Всеукраїнський фізкультурно-реабілітаційний захід для молоді з особливими фізичними потребами «Вітрила надії».  

Читати далі

Острожани вийшли на друге місце

У неділю, 22 вересня, відбувся ХІІ тур чемпіонату Острозького району з футболу. За його підсумками ФК «Острог» в першій лізі перемістився на друге місце, здобувши перемогу над володарем кубка району і достроковим цьогорічним переможцем чемпіонату з рахунком 3:0.

Читати далі

Олімпійський тиждень присвятили змаганням

У рамках відзначення Олімпійського тижня в міському підлітковому клубі «Надія» відбулися змагання. У них брали участь як повносправні острожани, так й інваліди. Кращі у своїй групі відзначені нагородами.

Читати далі


Просмотров: 413 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]