Вівторок

23.04.2019

08:56

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№39 від 29 вересня 2012 р.
А ви до зими готові?

Підготовці до роботи міста в осінньо-зимовий період 2012- 2013 року була присвячена нарада з керівниками підприємств, організацій, установ у вівторок, 25 вересня. Її провів міський голова Олександр Шикер.
Читати далі

Титул чемпіона світу – вдруге!

Уродженець Оженина Олег Жох, закінчуючи місцеву школу, не міг уявити,   що зовсім скоро прославить Рівненщину і Україну,  побуває у багатьох країнах світу. І ось черговий величезний успіх –  20 вересня хлопець уже вдруге виборов звання чемпіона світу у далекій Бразилії.
Читати далі


Міна у ставку знешкоджена

Шістдесят сім років тому відгриміли залпи Другої світової війни, але і в наші дні на території Острозького району під час проведення будівельних і земляних робіт знаходять боєприпаси ще тих часів. Вибухонебезпечні предмети можуть знаходитися на полях, городах, в лісах, парках, водоймищах, будинках, підвалах та інших місцях, а також на території колишніх артилерійських й авіаційних полігонів.
Читати далі

Турбуючись про людей похилого віку

Ось уже понад десятиліття у перший жовтневий день увага всього прогресивного людства прикута до проблем старшого покоління. Адже саме в цей день ми відзначаємо Міжнародний день громадян похилого віку. 1 жовтня відзначаємо ще й День ветерана, започаткування якого стало виявом глибокої пошани суспільства до людей старшого покоління.
Читати далі

Міська рада: день за днем

Середа, 26 вересня:
За головування  першого заступника міського голови Віталія  Ундіра відбулося засідання адміністративної комісії, на якій було розглянуто 7 протоколів про адміністративні правопорушення.
Читати далі

З любов’ю до дітей та історії

Завідувач міською дитячою бібліотекою Алла Олександрівна Базан з тих, хто не зраджував своїй професії навіть у найскладніші часи. Все трудове життя віддавши бібліотечній справі, і попри труднощі в галузі культури, зізнається, що любить свою роботу і не шкодує, що не стала вчителем...
Читати далі

Авторитет і держпремія за роботу

Доля розпорядилася так, що молодим Микола Козлинець прибув у наш край із селища Волинської області, дуже схожого із Острогом. Тут він став головним архітектором району і тепер важко знайти людину, яка б краще знала Острожчину ніж він – 22 роки все будувалось лише з його погодження…
Читати далі

Реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень з 1 січня 2013 року

Четвертого липня 2012 року Верховною Радою України було ухвалено Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення та спрощення процедури державної реєстрації земельних ділянок та речових прав на нерухоме майно» від 4 липня 2012 року № 5037-VI, відповідно до якого з 1 січня 2013 року суттєво буде змінено порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
Читати далі

Музика ще й лікує!

Вже стало доброю традицією у перший день жовтня відзначати Міжнародний день музики. Це свято було призначене на 1 жовтня рішенням ЮНЕСКО з ініціативи відомого російського композитора Дмитра Шостаковича ще в 1975 році. Можливо, дата для святкування цього дня була обрана невипадково, оскільки осінь є улюбленою порою року багатьох видатних художників, музикантів та письменників. Осінь – красива і різноманітна, як сама музика.
Читати далі

Виховує дітей... своїх перших вихованців

Дуже важливою ланкою в системі навчання і виховання підростаючого покоління є дошкільні навчальні заклади. Центральною фігурою там, без сумніву, є вихователь. Для малят вони є першим виходом у світ, учителем, і, все таки, доброю мамою, водночас. Однією з кращих вихователів у ДНЗ №2 є Алла Климчук.
Читати далі

Написала гімн садочка

Сьогодні Лариса Вада є однією із найдосвідченіших працівників дошкільних закладів нашого міста. Працюючи музичним керівником в ДНЗ №1 «Ромашка», вона – визнаний наставник для молодих колег, пише музику та вірші і допомагає готувати гарні свята.
Читати далі

«Веселка» гастролюватиме в «Ромашці»

У середу, 25 вересня, у Острозькому ДНЗ №2 «Веселка» міським відділом освіти було проведено «круглий стіл» на тему «Організація гурткової роботи в дошкільних навчальних закладах. Досвід. Перспективи».
Читати далі

Перша школа – переможець

Триває спартакіада школярів міста Острога. Минулого вівторка відбувся турнір з футболу. Юним футболістам довелось грати в нелегких умовах – під час матчів ішов дощ, поле і м’яч були слизькими. Перемігши обох суперників, переможцем стала команда ЗОШ І-ІІІ ст. №1.
Читати далі

Зав’язалася небувала інтрига

У неділю, 23 вересня, відбулися чергові тури у першій і другій лізі районного чемпіонату з футболу. З його підсумками зав’язалася небувала інтрига – аж чотири команди не лише теоретично, але й практично мають шанс стати чемпіонами, звісно, якщо переможуть суперників у очній боротьбі і не втратять очок із іншими суперниками у трьох заключних турах.
Читати далі

Настоятель

Світлій пам’яті почившого Новопреставленого отця Ростислава
Читати далі

Наш історичний календар

29 вересня:
– 790 років тому (1222 р.) відкрито Падуанський університет (Північна Італія). Серед його випускників астрономи Миколай Копернік і Галілео Галілей, білоруський першодрукар Франциск Скорина, свояк князів Острозьких, канцлер і гетьман великий коронний Ян Замойський, а також Кирило Лукаріс – ректор Острозької академії в 1590-х роках, згодом – православний патріарх Александрії і Константинополя;
Читати далі

Просмотров: 408 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]