Понеділок

22.04.2019

03:41

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№3 від 18 січня 2014 р.
За знання і активність отримали премії

В останній день 2013 року – 31 грудня –135 учням та студентам, а також їх наставникам, було вручено грошові премії голови Рівненської облдержадміністрації Василя Берташа в розмірі від 600 до 2 тисяч гривень за високі результати у навчанні, зайняті високі місця на предметних олімпіадах, конкурсах та інших інтелектуальних і спортивних змаганнях. Приємно, що серед нагороджених були представники Острожчини.
Читати далі


Під час свята радувала «Коляда»

В Острозькому районному Будинку культури 11 січня відбулося традиційне свято «Коляда». Участь у ньому взяли співучі аматорські колективи з усіх куточків нашої Острожчини.

Читати далі

Колядками вітали з Різдвяними святами

У продовж свята кілька разів лунали колядки у приміщенні Острозької міської ради. 

Читати далі

І колядували, і щедрували…

У давнину на нашій землі склався прекрасний народний звичай колядування і щедрування. У дні, коли зимове Сонце починає поволі повертати на літо, люди радо зустрічають прихід Нового року, здоровлять один одного, зичать радості, щастя, добробуту.

Читати далі

План роботи чергових сесії і виконкому

Розпорядження міського голови "Про скликання чергової сорок дев’ятої та підготовку чергової п’ятдесятої сесій Острозької міської ради" від 13 січня 2014 № 2р  

Читати далі

Буде здійснено коригування тарифів

Повідомлення про намір здійснити коригування діючих тарифів на послуги з теплопостачання (виробництво теп­лової енергії, її транспортування та постачання та послуги з централізованого опалення), що надає Острозьке комунальне підприємство «Теплоенергія» Острозької міської ради установам та організаціям, які фінансуються з державного і місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання м. Острог. 

Читати далі

Подорожчали овочі та цукор, а подешевшали яйця та фрукти

Індекс споживчих цін (ІСЦ) у грудні 2013 р. по області становив 100,3%, з початку року – 99,3%. По Україні відповідно 100,5% та 100,5 %.  

Читати далі

Цікава зустріч з митцем

У  нашому місті продовжують працювати учасники міжнародної обмінної програми «Канада. Світ. Молодь». В п’ятницю, 10 січня, студенти із далекої Північної Америки разом зі своїми українськими друзями побували в майстерні відомого острозького скульптора і художника Віктора Архіпова. Під час спілкування з митцем вони дізналися багато цікавого про скульптуру, автора багатьох пам'ятників.

Читати далі

Міжнародні та професійні свята у першому півріччі 2014 року

19 січня – Хрещення Господнє.
21 січня – Міжнародний день обіймів.

Читати далі

Світоч української літератури – символ національної єдності

Серед тих визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до батьківщини, Шевченко, по праву, займає почесне місце. 

Читати далі

Історія одного портрета

Було це у 80-х роках вже минулого 20-го століття. На весілля молодих, які працювали в Острозькому райкомі партії (а для тих, хто родився і виріс значно пізніше, це вже давня і забута історія: це був політичний і адміністративний керуючий орган влади в районі) колектив подарував портрет Шевченка, вирізьблений на дереві і на зворотній стороні молоді дали обіцянку народити і виростити двійнят.

Читати далі

Перший лауреат Шевченківської премії

Двадцятого травня 1961 року вийшла постанова Ради Міністрів УРСР «Про встановлення щорічних Республіканських премій імені Т. Г. Шевченка». Тоді ж затверджено Положення про премії та зразки почесних знаків і дипломи лауреатів, створено Урядовий комітет на чолі з О. Корнійчуком, до якого ввійшли партійно-державні керівники та визначні діячі української культури.

Читати далі

Найвідоміший у світі твір Шевченка

Без сумніву, «Заповіт» – найбільш відома поезія Кобзаря. Як не дивно, написав її не старий дідуган, а молода людина, якій йшов лише тридцять перший рік… Тоді Т. Г. Шевченко не знав, що ця його поезія стане найпопулярнішою не лише на його батьківщині, але й далеко за її межами.

Читати далі

Народний гумор про Шевченка

Крім офіційної біографії Тараса Григоровича існує ще й народна. Яка зафіксувала чимало цікавих епізодів з його життя, в основному – гумористичних. І підкреслила, що він був не лише поетом, письменником, художником, скульптором, а – звичайною, живою людиною, якій було притаманні всі людські почуття. Тож пропонуємо вам кілька епізодів цієї народної біографії.  

Читати далі

Підбили підсумки роботи

Аби проаналізувати роботу острозької міліції за минулий рік, у приміщенні зали засідань Острозької районної ради зібрався особовий склад міського відділу, а також прибув їх куратор – начальник штабу УМВС Борис Мельничук. Про здобутки та прорахунки підпорядкованого підрозділу присутнім доповідали заступники начальника Острозького МВ.

Читати далі

Пригоди, злочини...

Упродовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшли 51 заява та повідомлення, за результатами розгляду яких було розпочато 10 кримінальних проваджень. Зокрема: 

Читати далі

Пожертви на храм

Список осіб, які внесли пожертви на будівництво Свято-Миколаївського храму УПЦ КП у місті Острозі через Шинкарук Марію Григорівну.  

Читати далі

Скорбота

Нашу сім’ю спіткала велика біда. Цей світ покинула наша любляча донька, дружина, мама, сестра, невістка – 

Читати далі


Просмотров: 340 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]