Субота

20.04.2019

08:07

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№40 від жовтня 2013 р.
День народження відзначили рекордом

Першого жовтня відновлена Острозька академія відсвяткувала свій дев’ятнадцятий День народження. Не обійшлось без традиційних вітань, меду, костюмів бджіл та пасічника. Та було щось нове й особливе. В цей день в Острозькій академії зафіксували новий рекорд  України.  
Читати далі

Бібліотека перемагає!

Попри переконання багатьох, що бібліотека – чи не найспокійніше та найстатичніше місце в світі, у Острозькій центральній районній бібліотеці вирує життя. Минулого тижня бібліотекарі повернулись з Ярмарку бібліотечних інновацій «Сучасна бібліотека: рухаємось вперед!», який відбувався в Києві, на стадіоні «Олімпійський», не лише з новими ідеями та натхненням, а й з перемогами і призами.

Читати далі

І сесія, і виїзний день депутата

У п’ятницю, 27 вересня, відбулася 41 сесія Острозької міської ради. Депутати одноголосно прийняли рішення по одинадцятьох питаннях порядку денного. Того дня також відбувся виїзний день депутата – делегація Острозької міської ради вивчала досвід роботи колег у Кам’янці-Подільському та Хотині.  

Читати далі

З великою любов’ю до дитини!

Осінній лист тихо спускається на землю, прикрашаючи її найвигадливішими кольорами. Саме у цю прекрасну пору наша освітянська родина відзначає професійне свято – День працівників освіти.  

Читати далі

На часі – комплексне обслуговування ветеранів

Працівниками Острозького міського територіального центру по соціальному обслуговуванню проводяться обстеження матеріально-побутових умов проживання ветеранів, при якому вивчаються індивідуальні потреби громадян. 

Читати далі

Лише любов по-справжньому важлива

Не віриться, що молода та енергійна Наталя Ющенко працює вчителем початкових класів уже 16 років, та, тим не менш, це так. Ось уже 10 років, як її життя пов’язане з Острозькою ЗОШ № 1, і вже третіх малюків взяла під своє крило ця тендітна жіночка. 

Читати далі

Знахідки Лариси Конончук

Знайомтесь: спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, нагороджена знаком «Відмінник освіти», єдина серед практичних вчителів Острога власник нагрудного знаку «Василь Сухомлинський». Все це – про Ларису Конончук, педагога Острозького НВК «Школа-гімназія». Але не нагороди вона вважає основним показником. І для цього є вагомі підстави. Адже не раз у її житті траплялися цікаві епізоди. 

Читати далі

Про роботу вчителя мріяла ще до школи

Вчитель початкових класів Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Лариса Статкевич дуже любить свою професію. Вона з дитинства мріяла про педагогічну діяльність. За її плечима вже більше 25 років роботи і чимало випускників, які тепер уже відправляють власних дітей у школу.  

Читати далі

Забезпечують діяльність у правовому полі

Сьогодні важко знайти велику, а зрештою, і середню  організацію, підприємство, установу, де б у штаті не було юристів. Надаючи свої послуги, люди цієї професії допомагають будувати правову незалежну цивілізовану державу, захищати інтереси громадян. Є відділ з юридичною роботи і у виконкомі Острозької міської ради.  

Читати далі

Заробітна плата працівників Рівненщини

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника Рівненської області у січні – серпні 2013 р. становила 2800 грн. (тут і надалі дані наведено по підприємствах, установах, організаціях з кількістю працюючих 10 і більше осіб) та перевищувала у 2,4 раза розмір мінімальної заробітної плати (1147 грн.).  

Читати далі

Знеболення пологів без медикаментів

Токофобія (боязнь пологів) нині є справжньою проблемою для гінекологів Європи, адже жінки наполягають на проведенні різних видів анестезії під час пологів, що є неприродним, або ж на пологах за допомогою кесаревого розтину.   

Читати далі

А ви «блискавку» відправляли?

Напевне, для наймолодших читачів нашої газети питання, що у заголовку, досить дивне, якщо не сказати – загадкове. Для старших воно не таке «страшне». Ну, а тим, хто має поважний вік, взагалі – ніякої загадковості. Адже «блискавка» – це надзвичайно термінова телеграма. Та в наш час не те, що «блискавки» – бланку звичайної телеграми не знайти! Зате, як не дивно, працівники Острозького вузла зв’язку можуть вам нині продати не лише конверти, марки, газети, а й пральний порошок, макарони, і навіть… залізничні квитки! Хоч – до Києва, хоч – до Москви, хоч – до Санкт-Петербурга!  

Читати далі

Усе почалося з мрії

У мальовничому історичному Острозі поміж навчальних закладів вирізняється КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» Рівненської обласної ради. Вирізняється тим, що у цій школі навчаються діти, які з тих чи інших причин позбавлені привілеїв чути спів птахів та лагідний голос мами. На охайній і доглянутій шкільній території розміщені спальний та новозбудований навчальний корпуси, центр культури та дозвілля, спортивний та ігрові майданчики. Казковим героям, які майстерно виготовлені із дерева та різних підручних матеріалів, теж знайшлося місце, щоб викликати радість в учнів, усього колективу та  перехожих, адже усі вони яскраві й неповторні.  

Читати далі

Дитинство без алкоголю

Незважаючи на вжиті органами внутрішніх справ попереджувальні заходи, питання запобігання пияцтву та тютюнопалінню серед дітей на сьогодні лишається актуальним. Діти продовжують вживати спритні напої, під дією яких учиняють кримінальні та адміністративні правопорушення. 

Читати далі

Пам’ять серця, чуєш, не схолонь…

Учнівський та педагогічний колективи Острозького НВК «Школа І – ІІІ ст. – гімназія» взяли участь у заходах з нагоди відзначення в місті 25-ої річниці організаційного об’єднання громадського руху колишніх малолітніх в’язнів нацизму.  

Читати далі

Перемога, а з нею – ще й срібні медалі

У неділю, 29 вересня, завершив свій виступ у цьогорічному чемпіонаті Острозького району з футболу ФК «Острог». Приємно, що граючи в гостях із ФК «Грем’яче», острожани здобули важливу перемогу, яка дозволила їм достроково за тур до кінця першості завоювати срібні медалі. У це важко було повірити після першого кола, коли міська команда займала передостаннє місце. 

Читати далі

Пожерви на храм

Список осіб, які внесли пожертви на будівництво Свято-Миколаївського храму УПЦ КП
у місті Острозі через  Шинкарук Марію Григорівну.  

Читати далі


Просмотров: 397 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]