Вівторок

23.04.2019

21:16

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 44 від 24 жовтня 2014 р.

У неділю, 26 жовтня – позачергові вибори народних депутатів України

Одна з вимог Майдану буде виконана у найближчу неділю – відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. За їх підсумками, сподіваємося, суттєво оновиться законодавча гілка влади України. Саме на неї український народ покладає великі надії на зміни в державі. 
Читати далі


Підбили підсумки та нагородили кращих

Ще у неділю, 19 жовтня, відбувалися відкладені матчі чемпіонату Острозького району з футболу в обох ешелонах. Проте, вони не впливали на розташування у турнірній таблиці переможців. Тож у суботу та неділю, 18 – 19 жовтня, відбулося нагородження команд, які зайняли перше та друге місце в другій лізі.
Читати далі


Цього разу не всі проекти рішень затвердили

У вівторок, 21 жовтня, у кабінеті секретаря міської ради відбулося засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. У його роботі, крім запрошених, взяли участь 8 із 11 членів міськвиконкому. Розглядались питання роботи міськвиконкому, заяви громадян, затверджено норми витрат на проведення спортивних заходів міського рівня. 
Читати далі


Необхідно економити енергоносії – інакше буде вимкнення електропостачання

Міська рада та її виконавчий комітет на підставі офіційного повідомлення керівництва ПАТ «Рівнеобленерго» попереджає споживачів міста про можливе тимчасове припинення електропостачання, у зв’язку з виникненням дефіциту енергоносіїв в об’єднаній енергосистемі України. 
Читати далі


Відзначатиме особисте і професійне свято

Цьогоріч 26 жовтня – особливий день з кількох причин: багато хто пов’язує з ним надії на краще майбутнє – перемогу свою або своїх «улюбленців» на виборах. Дехто сподівається, що час піде по-іншому, теж на краще, бо – переведуть стрілки годинника і все-все зміниться. Дехто його може святкувати через любов до футболу – адже саме 26 жовтня 1863 року було прийнято перші правила цієї неповторної гри. Але є людина у нашому місті, для якої ця дата пов’язана уже давно і надовго зовсім з інших причин. По-перше, двадцять шостого жовтня у неї – День народження. По-друге, вже вкотре це співпадає з його професійним святом – Днем автомобіліста. Адже пропрацювала ця людина за кермом не мало-не багато – майже 40 років. Тобто усе своє трудове життя. Причому – на одному місці! Хто ж ця людина? Знайомтесь: Віктор КОЛОДЗЯН.
Читати далі 


Перший ювілей: фінансовий Пенсійний клуб банку «Надра» відсвяткував День народження

Всеукраїнський фінансовий Пенсійний клуб банку «Надра» відсвяткував свій перший День народження. Минулого року до Міжнародного дня людей похилого віку фінустанова відкрила двері першого в Україні клубу, де банкіри в неформальній обстановці, за чашкою чаю, допомагають людям поважного віку розібратися в тонкощах непростого світу фінансів. Нова зустріч, приурочена до свята, традиційно зібрала близько 1 тис. українських пенсіонерів у 100 відділеннях банку по всій країні. Цього разу учасники клубу навчалися протистояти психологічним маніпуляціям фінансових шахраїв. 
Читати далі


Допоможуть у працевлаштуванні

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! 
Державна служба зайнятості готова сприяти вашому працевлаштуванню.У центрах зайнятості вам допоможуть: знайти роботу – тимчасову або постійну; взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру; пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію; отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.
Читати далі


Невідцвітне, актуальне слово

Шевченківський рік ще триває. 200-ліття Великого Кобзаря відлунює в нашому неспокійному житті. Український пророк Тарас Григорович Шевченко є актуальним і в ХХІ столітті. 9 жовтня 1843 року в Березані, де в околицях налічувалося понад десяток старовинних могил-курганів, Тарас Григорович написав знаменитий вірш «Розрита могила» – перший твір визначного періоду «Трьох літ». Цей вірш уперше надруковано 1859 року в збірці «Нові поезії Пушкіна і Шевченки» (Лейпциг, Німеччина). 
Читати далі


Поетична велич нашого земляка

Цьогоріч 18 жовтня виповнилося 115-ліття від дня народження видатного українського поета Олекси Стефановича, який з’явився на світ Божий у селі Милятин Острозького району в сім’ї священика Короната й Олександри Стефановичів. До речі, його батько також писав вірші на духовно-релігійну тематику (нині відомо чимало його публікацій в «Прибавлении к Почаевскому листку» – 1906-1908 рр.).
Читати далі


Дуже цікава і корисна кінна прогулянка

У зв’язку з надзвичайно складним періодом, який проживає наша держава, а з нею і кожен її громадянин, в тому числі і діти, які тонко відчувають атмосферу напруження і важко проживають трагічні події в країні, назріла потреба в емоційному розвантаженні дитячої психіки. В цей час досить важлива кожна можливість забезпечити дітям повноцінний відпочинок для душі і тіла. Тому надзвичайно цінні будь-які зусилля, спрямовані на організацію дитячого відпочинку, очищення дитячої душі від страхів і стресів. Днями для учнів 6-Б класу Острозького НВК «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» випала унікальна можливість випробувати новий вид відпочинку – кінну прогулянку у кінноспортивному клубі «Патріот» с. Козлин Рівненського району.
Читати далі 


Острозькі правоохоронці прибирали у місцевому лісі

Нещодавно небайдужі мешканці міста Острог, поряд із вже традиційною акцією «Ice bucket challenge», започаткували нову та більш корисну – «Garbage sack challenge». Під час якої ентузіасти прибрали берег водосховища Хмельницької АЕС, після чого передали естафету ще трьом організаціям, в тому числі і Острозьким правоохоронцям. 
Читати далі


Як і 70 років тому – у нас війна

Якщо б сьогодні в Ук­раїні панував мир, 70-­річний ювілей визволення України відзначався б не менш помпезно, ніж 200-річний ювілей Шевченка. Проте окупація України клятою москалією та її терористами суттєво вплинули на плани щодо святкувань. Нагадаю, що ще 21 травня 2013 року було прийнято постанову Верховної Ради України «Про відзначення 70-річчя звільнення України Червоною Армією від фашистських загарбників», яку підписав одіозний спікер-регіонал Володимир Рибак. Нею передбачалося на вшанування подвигу бійців Червоної Армії дуже багато різноманітних заходів, зокрема, поліпшення соціального захисту ветеранів війни, проведення Всеукраїнської естафети пам’яті та Всеукраїнської акції, навіть карбування ювілейної монети. Що із того запланованого буде зроблено, а що ні – важко сказати. Сьогодні Україна знову окупована, причому не синами, внуками і правнуками тих, хто намагався насадити «новий порядок» на нашій землі, а тих, з ким пліч-о-пліч воювали українці проти ворога. Мені дуже гірко, що наш агресивний північно-східний сусід виявився підлим зрадником, злодієм, і перекреслив усе добре, що було раніше зроблено багатьма народами спільними зусиллями (зразу забігаючи наперед відповім «вєтєранам пєдаґоґічєского труда» і всім русофілам, що не українці загарбали чужі землі, а навпаки – вороги наші). 
Читати далі


В Острозі провели юридичний форум

У стінах Національного університету «Острозька академія» 11–12 жовтня відбувся ІІ Всеукраїнський юридичний форум. Його урочисте відкриття розпочала Світлана Безейко, голова Рівненського обласного осередку Ліги студентів АПУ та з вітальним словом від Інституту права ім. І. Малиновського виступив Сергій Іщук, кандидат юридичних наук, доцент кафедри теорії та історії держави і права НаУ «Острозька академія», який і був першим спікером. 
Читати далі 


В опалювальний сезон – особлива увага

За статистикою, в осінньо-зимовий період різко збільшується кількість пожеж – опалювальний сезон створює реальну пожежну небезпеку внаслідок використання різних опалювальних приладів. Для запобігання надзвичайних ситуацій, попередження пожеж під час опалювального сезону необхідно знати вимоги пожежної безпеки під час користування системою опалення та опалювальними приладами. Щоб запобігти біді потрібно знати: 
Читати далі


Необережність під час куріння забирає життя

Куріння в ліжку в нетверезому стані – першопричина загибелі людей у пожежах. Більшість пожеж житлових будинків, спричинених курінням, стається, коли їх мешканці знаходяться у нетверезому стані. Через лінь та небажання вийти покурити на вулицю, не один курець поплатився життям. Кинутий недопалок на постіль спричиняє її тління, що супроводжується густим їдким димом. Надихавшись уві сні диму, людина втрачає свідомість, а згодом помирає від отруєння. 
Читати далі


Новий і модний вид дозвілля

Стимулювання сімейного дозвілля, піднесення рівня і престижу занять фізичною культурою і масовим спортом, пропаганда здорового способу життя та активного відпочинку жителів краю, залучення жителів міст, сіл, селищ до нового і регулярного формату дозвілля – таку мету ставлять перед собою організатори 5 сезону обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Три покоління». (Три покоління, бо цього року дозволяється участь в командах дідусів та бабусь. Уявіть лише!!! Скільки спогадів та вражень така пригода може лишити будь-якій сім’ї!!!) 
Читати далі


І з погодою вдалося «домовитись»…

Цьогоріч на диво яскраво у зоряному небі сяє Оріон. Він над горизонтом у наших широтах так високо ще ніколи не піднімався. На жаль, команда Острозької СШ № 3, маючи назву цього сузір’я, не змогла теж так високо піднятись у недавньому турнірі з міні-футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч». Це були змагання між командами міських закладів освіти: «Фараони» (Острозька ЗОШ № 1), «Козаки» (Острозький НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія», учні 2000-2001 років народження), «Сагайдачний» (Острозький НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія», школярі 2002-2003 р. н.) та вже згаданий «Оріон». 
Читати далі


Розвиваємо таланти, долучаючи дітей до мистецтва

Вже стало гарною традицією проводити свято «Юні таланти» в стінах Острозького НВК «Школа І – ІІІ ст. – гімназія».Ось і в цьому році 17 жовтня учні 1 – 4 класів, класоводи та батьки стали свідками народження нових «зірок» та «зірочок».
Читати далі


 

 

Просмотров: 461 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]