Неділя

21.04.2019

17:45

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№45 від 1 листопада 2014 р.

В Острозі вибори відбулися без суттєвих порушень

Основною темою останніх тижнів у ЗМІ, а також розмовах людей, були позачергові вибори народних депутатів України. Вони повсюдно відбулися у неділю, 26 жовтня, в Україні, на закордонних дільницях, крім, звичайно, окупованого клятою москалією Криму і на Донбасі, де безчинствують банди терористів.  
Читати далі


Вшановуючи пам’ять визволителів

З нагоди 70-річчя визволення України від фашистських загарбників у вівторок, 28 жовтня, делегації Острозької міської ради та райдержадміністрації, районної ради, на чолі з секретарем міської ради Миколою Добровольським, заступником голови РДА Богданом Туровичем та заступником голови райради Надією Дем’янчук поклали квіти до обеліска в парку ім. 40-річчя Перемоги. Богдан Турович закликав присутніх пам’ятати подвиг визволителів. Завершився захід словами «Слава Україні! – Героям слава!».
Читати далі 


Новий тротуар прикрашатиме наше місто

Газета «Замкова гора» вже не раз розповідала про благоустрій міста. Впродовж трьох останніх тижнів у Острозі, біля магазинів «Лілея» та «Смачна зупинка», приватні підприємці, власники торгових закладів Михайло Конащук, Галина Дмитрук, Вадим Мазур, Леонтій Грисюк та Валентина Андрейченко, відгукнувшись на прохання міського голови Олександра Шикера, ремонтували тротуар. Тож тепер ще в трьох місцях наше місто стало кращим, а його вулиці зручнішими. Міська влада закликає й інших підприємців міста, його мешканців починати з себе і зробити наш древній Острог красивішим. Хто, як не ми, зробимо свою оселю кращою? 
Читати далі


Шановні працівники соціальної сфери!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом!
Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя і душевного тепла. Вашу чуйність і турботу відчувають широкі верстви населення і, в першу чергу, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені, багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. 
Читати далі


Графік проведення «прямого» телефонного зв’язку у листопаді 2014 року
Читати далі


Для покращення роботи освіти

У вівторок, 28 жовтня, відбулась колегія відділу освіти виконкому Острозької міської ради. 
Читати далі


Вручено нагороди з нагоди ювілею

Ще у вересні цього року активні борці за незалежність України кінця 80-х – початку 90-х років минулого століття відзначали ювілей організації, яка тоді очолила народний спротив комуністичній владі. Святкові заходи, в основному патріотичного спрямування, проходили у рамках виконання постанови Верхов­ної Ради України № 1548-VII від 1 липня 2014 р. «Про відзначення 25-ї річниці створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову».
Читати далі


Про початок опалювального сезону 2014-2015 років

Розпорядження міського голови від 14 жовтня 2014 року № 94-р.
Керуючись п. 20 ч. 3 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, пункту 4 глави X спільного наказу Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12. 2008 року № 620/378 «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», у зв’язку зі зниженням середньодобової температури повітря: 
Читати далі


Vivat, гімназіє!

У черговий раз, у четвер, 23 жовтня, сурми урочисто звістили міську громаду про поповнення у шкільній родині в Острозькому НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія». Вона сьогодні налічує 378 учнів, у тому числі 50 вихованців у новому статусі – «гімназист» та «гімназистка».
Читати далі


«Золота година» та фатальні п’ять хвилин…

Чоловіка подряпав… кіт; жіночку покусала собака; у вогні загинула людина; в одному з будинків повісився селянин; на трасі сталося моторошне ДТП; працівника вразив електрострум… – ні, це не сюжет фільму жахів – це все перелік подій, які сталися останнім часом у місті та районі. Наслідки могли б бути менш важкими, якби… якби не відсутність елементарних знань! 
Читати далі


Необ’явлена війна (диптих)

1. «Старшому братові»

Доле, де ти?...
Т. Шевченко.
Мій син воює у донбаськім небі,
Не раз він бачив, як земля горить!..
Молитви, сину, матері про тебе,
І я навчився з Богом говорить... 
Читати далі


Робота і дочка – це для мене все!

Робота соціального працівника – це свого роду мистецтво налагоджування зв’язків з людьми і між людьми. Те, що від професіоналізму, уміння підтримати і допомогти в нелегкій життєвій ситуації, нерідко залежить здоров’я, достаток та умови життя людей, Галина Перловська знає з власного досвіду. Адже в соціальній сфері вона пропрацювала понад 10 років. 
Читати далі 


Соціальний працівник – наче рідна людина

Галина Равська працює соціальним робітником Острозького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Разом із іншими 20 своїми колегами вона безпосередньо на дому допомагає долати життєві труднощі одиноким людям похилого віку, інвалідам різного віку, які не мають рідних чи опікунів. 
Читати далі


Прагне допомогти у складних ситуаціях

Щоденно працівники соціальної сфери стикаються із різноманітними нашими проблемами. Вони пов’язані майже з усіма сторонами життя людей. Сьогодні хочу розповісти про таку важливу сферу, як працевлаштування. Якраз нею в Острозі та районі займається Острозький міськрайонний центр зайнятості. Там працює чимало досвідчених фахівців, і про кожного з них можна було б чимало розповісти. Але поки що – розповімо про одну з них. 
Читати далі


Для них найвища цінність – людина

Щороку у першу неділю листопада в Україні святкується День працівника соціальної сфери. Це свято людей, які щоднини й щогодини діляться своєю турботою з тими, хто в житті її недоотримав: самотніми людьми похилого віку, дітьми-сиротами, інвалідами. Така робота вимагає терплячості та небайдужості. І в Євгенії Космацької, яка працює в Острозькому психоневрологічному інтернаті, завжди вистачає і того, й іншого, аби зуміти вчасно допомогти. 
Читати далі 


«Terra poetica»: учасники поетичного фестивалю виступили в Острозькій академії

Поети з сімнадцяти країн світу 22 жовтня декламували вірші у Національному університеті «Острозька академія» в рамках міжнародного поетичного фестивалю «Terra Poetica». 
Читати далі 


Повернення з «пекла»

Молоді жителі Нетішина, брати Андрій та Іван Панасюки обрали для себе, як зараз стало модно говорити, здоровий спосіб життя. Вони активно почали займатись боксом під опікою знаного тренера Анатолія Грушина та його сина Максима. Наполегливість та цілеспрямованість принесли перші результати на змаганнях різного рівня: брати відкрили свій відлік перемогам та призовим місцям. Їх ім’я добре відоме й острозьким боксерам, які не раз вступали у двобій із представниками нетішинського спорту. 
Читати далі


Соціально-економічне становище Острога за січень – вересень 2014 року

Промисловість
За січень – вересень 2014 року, порівняно з відповідним періодом попереднього, підприємствами міста збільшено випуск журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, швидкозшивачів, формулярів, бланків та інших виробів канцелярських, з паперу чи картону – на 44,4%; газет, які виходять менше чотирьох разів на тиждень – на 23,2%. Разом з тим, зменшено виробництво вод натуральних мінеральних газованих на 42,5%. 
Читати далі 


Як отримати матеріальне забезпечення у разі втрати працездатності?

Як відомо, соціальне страхування — фундаментальна основа державної системи соціального захисту населення, що робить можливим матеріальне забезпечення і підтримку громадян. У разі тимчасової втрати працездатності, таке забезпечення здійснюється за рахунок Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі – Фонд). Одним із його завдань є – надання застрахованим особам (найманим працівникам) матеріального забезпечення у разі настання страхового випадку (тимчасової непрацездатності чи відпустки по вагітності та пологах).
Читати далі


Не перевантажуйте електромережі!

Як відомо, величезна кількість пожеж у житловому секторі відбувається через несправність електромережі або побутових приладів. 
Читати далі


 

Просмотров: 342 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]