Неділя

21.04.2019

21:13

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№46 від 16 листопада 2013 р.
Острозька академія відзначила День української писемності та мови

Традиційно уже декілька років поспіль у Національному університеті «Острозька академія» відбувається низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови. 
Читати далі

Завітайте до магазину «Чайка»

У п’ятницю, 8 листопада, в Острозі на території міні-ринку (біля входу повернути ліворуч) відкрився новий магазин «Чайка». У продажу – широкий асортимент м’ясних та ковбасних виробів.
Читати далі

Внесли зміни до міського бюджету

У п’ятницю, 8 листопада, відбулася позачергова 43 сесія Острозької міської ради. На ній було прийнято рішення щодо розподілу дотації з обласного бюджету. 
Читати далі

Міська рада: день за днем

Понеділок,11 листопада:
Перший заступник міського голови Віталій Ундір взяв участь у оперативному засіданні постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області, на якому розглядалося питання «Про стан з пожежами та загибеллю людей у населених пунктах області».
Читати далі

У галузі зв’язку – 41 рік!

Майже повний тезка нашого Президента – Віктор Федорович Кондратюк – працює у сфері зв’язку вже 41 рік. А це майже півстоліття! За цей час він помалу піднімався кар’єрними сходинками і зараз обіймає посаду начальника дільниці. Він повідав читачам «Замкової гори» про набутий досвід, свою професію та життя. 
Читати далі

У нас є мета – 100 прослуховувань на день

Більшість острожан навіть не здогадуються про існування Острозького радіо, хоча воно вже досить давно доступне для прослуховування з будь-якої точки планети. Те радіо, музику якого ми чуємо на перервах у академії,– це музика Острадіо. Найкраще про нього розповість його керівник, студентка 4 курсу спеціальності «літературна творчість» Шведа Ляпочкіна.
Читати далі

Просто Марія

Олег розлучився з Оксаною, коли Лесі не було ще й двох рочків. Збирав речі кваплячись. Нервував. А колишня дружина, не так давно ніжна та кохана, сиділа на кухні й бризкала отрутою.   
Читати далі

Є восьмисотий! Курс – на тисячний!

Зовсім-зовсім нещодавно ми відзначали п’ятнадцятиріччя з дня виходу першого номера газети «Замкова гора». І ось у вас в руках – восьмисотий номер нашого видання. Восьмисотий! Нібито й мало, але як же багато вмістили на своїх шпальтах всі ці номери! Переглянемо побіжно хоча б ювілейні.
Читати далі

Меншина, але яка?

Острозька єврейська община офіційно зареєстрована у 1995 році, хоча, поринаючи в історію міста, ми можемо бути впевненими – євреї ще з давніх-давен жили, працювали і раділи сонцю і на нашій землі.
Читати далі

Острозькі поляки – складова української культури

Володимир Філяровський очолює Товариство польської культури Острожчини з дня його зас­нування в 1994 році. Потрібно бути великим ентузіастом, а ще патріотом своєї нації, щоб на громадських засадах не просто рахуватись, а дійсно робити щось корисне для згуртування людей польської національності, що проживають в Острозі. 
Читати далі

Історія без чорних дір, білих плям та…

Нову, альтернативну історію незалежності України представили письменники та видавці брати Капранови в Острозі. Це історія, як вони самі зазначають, «без шмарклів, без чорних дір і білих плям, без фантазій і натяжок». Презентація відбулась 11 листопада в Острозькій академії. Разом з видавцями представляти книгу приїхав один з її ілюстраторів, фронтмен гурту «OT VINTA» Юрко Журавель.
Читати далі

Щоб на дорозі не трапилось біди

Напередодні Дня пам’яті жертв аварій ми попросили начальника Острозького ВДАІ Острозького МВ УМВС України в Рівненській області, майора міліції Сергія Мартинюка розповісти про ситуацію з аварійністю на території Острога і району.   
Читати далі

Бажаючим стати правоохоронцем

Захищати права і свободи людей – ось основні завдання міліціонера та справжнього чоловіка. Саме цьому навчають навчальні заклади системи МВС України, го№46 від 16 листопада 2013 р.туючи висококваліфіковані кадри для органів внутрішніх справ. Поряд з юридичними дисциплінами, курсанти також ос­воюють спеціальну підготовку, фінанси та кредит, облік та аудит, інформаційні системи, психологію тощо. Тож якщо ви мрієте стати працівником карного розшуку, слідчого відділення, відділення міліції громадської безпеки або експертом-криміналістом, ця інформація саме для вас. 
Читати далі

Сталося

– 8 листопада до міліції надійшло повідомлення 41-річного Василя, жителя Острога. Чоловік повідомив, що невідома особа, шляхом вільного доступу, викрала з його подвір’я ковану лавку та дві ковані загорожі під вазони.
Читати далі

Скорбота

Рада міської організації ветеранів України сумує з приводу передчасної смерті ветерана військової служби Шевчука Олега Філологовича і висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійного.
Читати далі


Просмотров: 392 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]