Середа

24.04.2019

18:50

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№46 від 17 листопада 2012 р.
З престижного конкурсу – з нагородами повернулися юні піаністки музичної школи

Успіхи і перемоги вихованців Острозької дитячої музичної школи не один раз були головними темами нашої газети. І ось є нагода порадіти за юних музикантів міста, адже вони знову у числі кращих за підсумками 10-го дитячого Всеукраїнського конкурсу пам’яті Петра Ілліча Чайковського, який проходив на Черкащині.
Читати далі

Нас поєднала мова

Святкування Дня української мови та писемності вже стало доброю традицією в Острозькій академії. Цей рік – не виняток. Щоправда, акції, приурочені до свята, розпочалися ще задовго до дев’ятого листопада.
Читати далі

Працюємо у віяннях нового часу

Напередодні професійного свята працівників телебачення, радіо та зв’язку я зустрівся із начальником цеху телекомунікаційних послуг №1 Рівненської філії ПАТ «Укртелеком» Василем Петруком і попросив його розповісти про роботу очолюваного ним колективу.
Читати далі

Підприємцям про внески

З 13 жовтня 2012 року набрав чинності Закон України від 18.09. 2012 р. № 5292-VI «Про внесення змін до статей 9 і 25 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», який оптимізує строки сплати єдиного внеску підприємцями за результатами власної  підприємницької  діяльності у поточному році,
Читати далі

Здав зброю – уникнув відповідальності

Аби запобігти неконтрольованому розповсюдженню зброї та профілактики злочинів з її використанням на території Острозького району, з 1 по 30 листопада поточного року проходить місячник добровільної здачі вогнепальної і холодної зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів.
Читати далі

Звіт Острозького міського голови Шикера Олександра Федоровича перед територіальною громадою міста Острога

У відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» я, Острозький міський голова, звітую перед вами про виконання своїх повноважень за два роки перебування на обраній посаді. Вся робота Острозької міської ради, її виконавчого комітету спрямовувалась на створення сприятливих умов для стабілізації соціально-економічної ситуації в господарському комплексі міста, збільшення надходжень у розвиток економіки, покращення добробуту острожан.
Читати далі

Мрія повинна бути метою

У нашому місті «каста» студентів становить третину від загальної кількості населення. Острозькі студенти – успішна, цілеспрямована, різностороння молодь, яка хоче та може змінити світ на краще. Успіх для них – не порожнє слово, а те, що вони мають, або до чого прагнуть. Спудеї Острозької академії вивчають іноземні мови, займаються науковою діяльністю, працюють, стажуються за кордоном. Тож давайте знайомитись ближче.
Читати далі

Серед кращих тенісистів

Десятого-одинадцятого листопада 2012 року в приміщенні облцентру «Інваспорт» проведено чемпіонат Рівненської області з настільного тенісу серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату та з вадами слуху. Метою змагань є залучення інвалідів до активних занять фізичною культурою та спортом, пропаганда здорового способу життя, подальший розвиток та популяризація настільного тенісу, виявлення кращих спортсменів для формування збірних команд області, участь у кубках, чемпіонатах України.
Читати далі

Без мови рідної й народу немає

Календар знаменних і пам’ятних дат України не так давно поповнився ще одним святом. Щороку, 9 листопада в Україні відзначається День української писемності й мови. Цього дня українці вшановують пам’ять преподобного Нестора Літописця, адже саме з нього починається писемна українська мова.
Читати далі

Триває Тиждень безпеки дорожнього руху

Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй у 2010 році прийняла резолюцію, якою проголосила 2011-2020 роки Десятиліттям дій з безпеки дорожнього руху. У рамках Десятиліття у період з 12 по 18 листопада проводиться Всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху під гаслом «Безпека на дорогах залежить від кожного!».
Читати далі

Сталося

Пошкодив меблі
8 листопада до міліції звернулася жителька м. Острог, 44-річна Тетяна. Жінка повідомила, що за місцем проживання її син, 25-річний Петро, пошкодив меблі в їхньому будинку.
Читати далі

Наш історичний календар

17 листопада:
– 1796 р. – померла імператриця Катерина ІІ (нар. 1729 р., на престолі з 1762 р.), при правлінні якої Острог і більшість земель історичної Волині увійшли до складу Російської імперії (1793 – 1795 рр.) і чиїм указом був утворений Острозький повіт з адміністративним центром в нашому місті (нині території Острозького, частково – Здолбунівського, Гощанського і Корецького районів Рівненщини, Славутського, Ізяславського і Білогірського районів Хмельниччини).
Читати далі

Просмотров: 377 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]