П'ятниця

19.04.2019

09:57

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№46 від 8 листопада 2014 р.

Відбулася благодійна акція на підтримку наших захисників

Для втілення доброї справи не завжди потрібно змінювати світ чи ставати героєм. Іноді достатньо вчасно допомогти звитяжцеві, підтримати його в скрутний час. А захисників України сьогодні справді багато. Зараз для них, як ніколи, потрібна наша і моральна, і матеріальна підтримка. Головне – не бути байдужими. Днями в приміщенні районного Будинку культури відбулася благодійна акція «Музика життя», організована Острозькою дитячою музичною школою. Під час заходу діяла виставка-продаж робіт образотворчого та прикладного мистецтва, яку підготували викладачі та учні музичної школи. 
Читати далі


Побували на батьківщині нашої духовної святині

Так уже повелося, що канікули для учнів Острозького НВК «Школа I-III ступенів-гімназія» – це час не пасивного відпочинку, а цікавих, пізнавальних та захоплюючих туристичних поїздок. Тому наш осінній відпочинок – 2014 не став винятком. Нещодавно ми, учні 6-А та 9 класів, мали можливість побувати на території культурно-археологічного центру «Пересопниця».
Читати далі


Тарифи підвищили після тривалого обговорення

У середу, 5 листопада, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. На порядку денному було два питання, які були відкладені раніше, на минулих засіданнях. 
Читати далі


Найбільше часу присвятили «Різному»

У п’ятницю, 31 жовтня, відбулася 59 сесія Острозької міської ради. У ході її роботи розглядались земельні, фінансово-бюджетні питання, а також затверджувались документи, які регламентують роботу підпорядкованих міськраді структурних підрозділів, вносились зміни до попередніх рішень міської ради, розглядались заяви громадян, підприємств, установ та організацій, подавались депутатські запити. Але найбільш жвава дискусія і найбільше часу цього разу було у заключній частині сесії – «Різному». 
Читати далі


Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання, що надаються Острозьким комунальним підприємством «Водоканал»

Рішення виконавчого комітету Острозької міської ради № 146 від 5 листопада 2014 р.
Розглянувши розрахунки, надані Острозьким комунальним підприємством «Водоканал» та враховуючи те, що діючі тарифи для першої групи споживачів не відповідають фактичній собівартості, а також з метою поліпшення якості надання послуг, керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 3 Закону України «Про заходи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06. 2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», виконком Острозької міської ради...
Читати далі


Пояснювальна записка щодо розрахунків тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення

На виконання ч. 2 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України № 869 від 1 червня 2011 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» зі змінами Острозьке комунальне підприємство «Водоканал», керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 390 від 30 липня 2012 р. «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», доводить до відома споживачів інформацію про тарифи шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Острозької міської ради в мережі Інтернет, в міській газеті «Замкова гора». 
Читати далі


Юрій ВОЗНЮК: «Українці проголосували не за партії, а за європейські зміни»

Чи не вперше за всю історію незалежності нашої держави, на парламентських виборах в Україні перемогу здобули не політичні партії та їхні лідери, а європейські прагнення українців. Парламентські вибори в Україні стали яскравим свідченням прагнення українського народу до миру, демократії та єдності країни. Так, більшістю голосів українці підтримали демократичні реформи прем’єр-міністра та лідера «НАРОДНОГО ФРОНТУ» Арсенія Яценюка. Пліч-о-пліч у його команді з 2009-го року йде вже вдруге обраний народний депутат Юрій Вознюк.
Читати далі


Феєрична мандрівка до Львова

В останні дні осінніх канікул учні 6-Б класу Острозького НВК та їх батьки здійснили феєричну подорож. Поїздка до столиці Західної України – міста Львова – була дуже цікавою подією. 
Читати далі


Відбулася зустріч із Олександром Ірванцем

У понеділок, 3 листопада, в районній бібліотеці відбулося засідання літературного об’єднання ім. Івана Маєвського. Головним гостем зустрічі був відомий український поет, письменник, перекладач, засновник разом з В. Небораком та Ю. Андруховичем літературного угрупування «Бу-Ба-Бу» – Олександр Ірванець. 
Читати далі


Заради навчання дітей…

День української писемності та мови відзначається щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова. Хоча… у декого є інша думка!
Читати далі


В Острозі «… слухають UA»

До Дня української писемності та мови студенти Острозької академії у середу, 5 листопада, ініціювали акцію «Тут слухають UA». Учасники акції дорогою додому дарували водіям громадського транспорту диски з україномовною музикою — якісну альтернативу російській попсі.
Читати далі 


І як він все це встиг?

Здавалося б, важко нас здивувати людині, яку знаєш багато років. Але! Але… Поспілкувавшись з Андрієм Смирновим, зрозумів, що не все так просто! Отож, знайомтесь і ви. З молодим науковцем, однією з надій Національного університету «Острозька академія», людиною з активною громадянською позицією… 
Читати далі


Цікаве видання, присвячене музейникам

Переповнена «Світлиця» Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки зібрала чимало студентів, викладачів вузів і – музейників. Як молодих, так і ветеранів. І – недаремно. Бо пройти мимо такої історичної події для них було неможливо. Презентувалося унікальне, якому немає аналогів, перше в Україні біобібліографічне видання, присвячене фахівцям музейної справи цілої області. Рівненщини. Готувалось воно як працівниками самої бібліотеки, так і музейними працівниками регіону.
Читати далі


Провели акцію «Придбай солодощі – врятуй життя»

В Острозькій академії вже двічі відбулася благодійна акція «Придбай солодощі — врятуй життя». Вона – проект Братства спудеїв, який проводиться та організовується Волонтерським корпусом Братства спудеїв з метою збору коштів на потреби випускників, викладачів та інших осіб, пов’язаних із Острозькою академією, які беруть участь в АТО на сході нашої держави. 
Читати далі


Дуже хочеться додому…

Криваві реалії в Україні не припиняються ні на мить. Вони стосуються кожного громадянина нашої держави, незважаючи на місце проживання чи віковий ценз. Але найтяжчі часи, на мою думку, переживають люди, котрі були змушені покинути свої домівки заради безпеки власного життя. Вони залишили усе, що мали, переїхавши до різних куточків України. Такий хід подій не оминув і простих донецьких школярок Вікторію Молнар та Дарію Хомич, які під час антитерористичної операції на Сході тимчасово проживають у нашому місті. Вони розповіли про воєнні події з серця Донбасу – міста Донецька. 
Читати далі


Острожани не зовсім задоволені виборами

В Україні завершилися позачергові парламентські вибори. Ми запитали жителів міста, чи задоволені вони їхніми результатами і чого очікують від прийдешньої влади. 
Читати далі


Підбиваючи підсумки футбольного сезону

У неділю, 2 листопада, відбувся останній матч цьогорічного чемпіонату Острозького району з футболу. Його зіграли футбольні клуби Вельбівного і Хорова. Розповісти, як закінчився цей матч, і підбити підсумки цьогорічних змагань я попросив голову районної федерації футболу Володимира Озімковського. 
Читати далі


Почали з двох перемог

У спортивному залі Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою 2 листопада проходив перший тур дитячої юнацької баскетбольної ліги серед юнаків 2000 р. н. і молодших сезону 2014-2015 р. У змаганнях брали участь команди: обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву 2000 (ОСДЮШОР-2000), а також ОСДЮШОР-2001, ОСДЮШОР-2002, Острозька, Здолбунівська та Сарненська дитячо-юнацькі спортивні школи. 
Читати далі


 

 

Просмотров: 327 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]