П'ятниця

19.04.2019

17:39

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№47 від 26.11.2011 р.
Ректор працює, але з приставкою в. о.

Вперше цю інформацію почув у суботу вранці по «Рівне FM». І почалося… Випускники академії, теперішні студенти, небайдужі громадяни у підтримку свого улюбленого ректора закидали радіостанції Рівного повідомленнями, підтримуючи його. Ця інформація була в багатьох на вустах, люди обговорювали резонансну подію, припускаючи різні причини цього.
Читати далі


Бідні платять, а багаті плачуть

Із подорожчанням комунальних послуг, які суттєво зменшують сімейний бюджет, багато острожан стали нарікати на невідповідність ціни і якості їх надання, несвоєчасність послуг. Комунальники пояснюють проблеми нестачею коштів, адже є люди, які роками не платять за воду, водовідведення, квартплату. Це і є однією з причин того, що комунальники змушені працювати на неповні ставки. Отож, про борги та боржників ведемо розмову з директором КП «Водоканал» Валерієм БРОНОВИЦЬКИМ.
Читати далі


Для профілактики надзвичайних ситуацій


У рамках оптимізації системи центральних органів виконавчої влади, усунення дублювання їх повноважень та підвищення ефективності державного управління, Указом Президента України та Постановою Кабінету Міністрів України від 22 червня 2011 року, створено Державну інспекцію техногенної безпеки України (Держтехногенбезпеки України), діяльність якої спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра надзвичайних ситуацій України.
Читати далі


Шлюб зареєструють і в замку, і в лісі

В народі кажуть, що шлюби укладаються на небесах. І попри це реєструють їх у органах ДРАЦС. Про деякі особливості цього процесу – найяскравішої і неординарної події в житті кожної людини – моя розмова із заступником начальника Острозького районного управління юстиції – начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану Тетяною СТАСЮК.

Читати далі


Покупки через Інтернет: ризики і переваги


Раніше мало хто замислювався над тим, де краще здійснювати покупки – після роботи всі йшли до магазинів. І ось тепер ми робимо покупки сидячи вдома, з чашкою кави, біля свого ноутбука, вишукуючи дешевший товар. Така форма покупки має свої «плюси» і «мінуси», в яких вже на власному досвіді переконались острожани.

Читати даліПро призначення житлових субсидій


3  метою посилення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг Урядом протягом липня 2010 – липня 2011 років прийнято низку нормативно-правових актів, а саме:

Читати далі


Юнак згорів живцем

Пізно ввечері до чергової частини Острозького МВ зателефонувала жінка із села Кургани Острозького району. Схвильованим голосом вона повідомила, що у неї зник 16-річний син Олег. Правоохоронці по прибуттю оглянули прилеглу територію та місця, де найбільш вірогідніше міг знаходитись юнак, однак його ніде не було. Тоді міліціонери розіслали орієнтування на вокзали, лікарні та у сусідні райони.

Читати даліПросмотров: 304 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]