Четвер

18.04.2019

20:22

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 47 від 15 листопада 2014 р.

Продовжуючи акцію «Музика життя»

Учні та викладачі Острозької дитячої музичної школи у суботу, 8 листопада, відвідали Рівненський обласний військовий госпіталь для ветеранів війни, в якому зараз перебувають на лікуванні 25 воїнів АТО. Острожани виступили з концертною програмою та передали кошти, зібрані під час проведення благодійної акції «Музика життя», яка відбулася 30 жовтня в нашому районному Будинку культури, на лікування воїнів. 
Читати далі


Встановили ще одну автобусну зупинку

У вівторок, 11 листопада, працівники виконавчого комітету Острозької міської ради та Острозького комунального підприємства «Водоканал» встановили в нашому місті ще одну автобусну зупинку – на вулиці Набережна. Вона з’явилась на прохання жителів тієї вулиці, а також сусідніх – Жолтовського, Антонова, Новий план, завдяки сприянню Острозького міського голови Олександра Шикера та депутата міської ради Любові Тимчук.
Читати далі


У комунальників – обновка

Минулого тижня міська рада для Острозького комунального підприємства «Водоканал» придбала вантажний мікроавтобус «Фольксваген-транспортер Т4». Директор підприємства Іван Войтов каже, що автомобіль УАЗ, яким користувалися ремонтні бригади ОКП, споживав багато бензину. Через те, що машина використала свій ресурс, вона часто потребувала ремонту. Щойно придбаний автомобіль, хоч і був у користуванні, але перебуває в хорошому стані, споживає менше дизельного пального, завдяки чому більше ніж в 2 рази економніший за старий. Тож тепер комунальникам нашого міста легше буде діставатися до різних об’єктів, які потребують огляду та ремонту. 
Читати далі


План проведення засідання виконавчого комітету Острозької міської ради
18 листопада 2014 року

Початок засідання: о 10:00 год.
Місце проведення: зал засідань міської ради.
Веде засідання: міський голова О. Ф.Шикер. 
Читати далі


Цього разу затверджували кандидатури на різні посади

У середу, 12 листопада, відбулася позачергова, 60 сесія Острозької міської ради. В її порядку денному були питання затвердження заступника міського голови, члена виконкому та народних засідателів у нашому районному суді. Цього разу думки міських народних обранців були не одностайними. 
Читати далі


Розпорядження міського голови

Про скликання чергової шістдесят першої та підготовку чергової шістдесят другої сесій Острозької міської ради.
Відповідно до п. 8, п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про доступ до публічної інформації», Регламенту Острозької міської ради: 
Читати далі


Щиро вдячні за небайдужість

Колектив працівників та вихованців Острозької дитячої музичної школи, які організували та провели благодійну акцію «Музика життя» щиро дякують всім небайдужим мешканцям Острожчини та гостям краю за підтримку патріотичного починання (детальніше про це читайте у минулому номері нашої газети та цьому на 1 стор.). Тоді під час концерту було зібрано у скриньки 5057 гривень благодійних внесків та 1200 грн. вторгували на виставці-продажу. 
Читати далі


Допоможемо пошуковикам у зоні АТО

Всеукраїнське громадське об’єднання «Союз «Народна пам’ять» (04116, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15, оф. 306, тел. 044-362-77-61, 094-927-47-61, 093–778-17-26, Е-mail: office@unm.org.ua, Інтернет-сайт http://unm.org.ua/ та http://naidy.org.ua/) в рамках проекту цивільно-військового співробітництва зі Збройними Силами України здійснює роботу щодо пошуку та евакуації тіл загиблих українських військовослужбовців та інших військових формувань в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. 
Читати далі


Мудрий фахівець своєї справи

Знайомство з хорошою людиною – завжди приємна річ у житті, але коли ця людина також мудра і здатна тебе чогось навчити, тоді це вдвічі приємніше, ще й корисно. Такою мені видалася наша зустріч, напередодні професійного свята, з Олександром Максимцем – інженером електрозв’язку острозького Укртелекому, людиною доброї душі та високого інтелекту. Як виявилось пізніше, День працівників радіо, телебачення та зв’язку для Олександра Григоровича – сімейне свято, адже і дружина, і дочка теж працюють у сфері зв’язку. 
Читати далі


Із жартом і серйозно про День студента

Легкі осінні приморозки і жовто-блакитний календарик на стіні нагадують нам про те, що на порозі славнозвісна у листопаді дата – 17-го – «святая святих» для вічних, бідних, мудрих, допитливих, винахідливих студентів. Адже, напевне, багато хто із нас пройшов цю школу життя чи, радше б сказати, виживання. 
Читати далі


Роби все, що дозволяє тобі твоя фантазія!

Студентські роки – це не тільки навчання, але й пошук себе, заняття різними видами діяльності, захоплення, які пізніше можуть перерости у справу всього життя. Тож нині ми хочемо розповісти про одного із студентів, його хобі, з одного боку звичайне, а з іншого – судіть самі… Сьогодні важко когось здивувати, назвавшись фотографом, а знайти та зберегти авторський стиль ще важче. Студент Національного університету «Острозька академія» Михайло Куземський займається фотомистецтвом в не зовсім звичний спосіб. Пам’ятаєте час, коли для фото потрібна була плівка, яку так любили розглядати діти під сонячним промінням? Так от, його роботи зроблені на «стару добру» плівку та не піддавались обробці. Чарівна рука Фотошопу не приховувала недоліків, а показувала людей такими, якими вони є. Тепер Міша – студент 3 курсу спеціальності історія. 
Читати далі


Кількість абонентів мобільного зв’язку та Інтернету зросла

За 9 місяців 2014 року споживачам реалізовано послуг пошти та зв’язку на 526,0 млн. грн., у тому числі населенню – на 382,5 млн. грн., що відповідно на 16,2% та на 19,6% більше, ніж за 9 місяців минулого року. 
Читати далі


Свято костелу, товариства і «Волання з Волині»

Парафія Успіння Пресвятої Діви Марії… Ці слова стали вже звичними. А ще 25 років тому католики Острога могли про це тільки мріяти. Мріяти, що спортивна школа буде мати своє приміщення, а храм таки стане місцем зустрічі тих, хто має Ісуса в серці; місцем, де буде прославлятися Бог. 
Читати далі


Щоб гордитися і шанувати рідну мову

Щороку 9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови, вшановуючи дорогий духовний спадок – рідну мову, виплеканий, збережений і переданий нам нашими гордими та вільнолюбними предками. Святково і піднесено відбулося свято укра­їнської мови у Острозькому обласному ліцеї-­інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою. 
Читати далі


Гарно відзначили День рідної мови

Мені довелося бути на подібному заході у цьому ж закладі десять років тому. Змінився дещо педколектив, кращими стали помешкання вихованців, більш гарно оформлена актова зала. Тепер у ній більш приємно перебувати. Гарнішою стала й сцена, над якою сіяють барвисто слова «9 листопада – День української мови». 
Читати далі


За успішну роботу – хороша оцінка

У п’ятницю, 7 листопада, відбулася звітно-виборна конференція Острозької об’єднаної райміської організації Товариства сприяння обороні України (ОРО ТСОУ). Приємно зазначити, що організація динамічно працює, і заслужила найвищу оцінку делегатів.
Читати далі


А ми тую славу збережемо!

Криваві жоржини цвітуть
Над шляхом у вічність…
Ці рядки Ліни Костенко стали своєрідним поетичним рефреном науково-краєзнавчої конференції старшокласників Острога «А ми тую славу збережемо!», котра нещодавно успішно відбулась в Острозькому НВК «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» та була приурочена до 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників. 
Читати далі


Для безпечної життєдіяльності

З 10 по 15 листопада в Острозькому обласному ліцеї-інтернаті пройшов тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності за темою «Небезпека навколо нас». 
Читати далі


ЛІТЕРАТУРНА СТОРІНКА «ЗОЛОТЕ ПЕРО»

Сьогодні, у важкий для нас час, коли в країні війна, коли кількість смертей переростає в статистику, коли фінансова скрута підриває достаток і цілісність чи не кожної другої родини й країни в цілому, сучасній людині нашої епохи й особливо нашої держави важливо не втрачати віру. Головна наша проблема у тому, що ми звикли жити в режимі очікування кращого завтра, кращого наступного понеділка, наступного року і не вміємо жити сьогодні. А «сьогодні» у нас важке, воно випробовує нас на міць, єдність і людськість. Однак, не втрачаймо віри у пророче «Борітеся – поборете!», захищаймо нашу державну цілісність і разом із «Золотим пером» плекаймо рідне щире українське слово. 
Читати далі


Про зміни у законодавстві й не тільки

Нещодавно в Острозькому відділенні Здолбунівської об’єднаної державної податкової інспекції (ОВ ЗОДПІ) відбулася «гаряча лінія». На запитання платників податків відповідав заступник начальника – начальник ОВ ЗОДПІ – В’ячеслав Штейбарт (на фото). Пропонуємо вашій увазі відповіді на деякі запитання, поставлені під час проведення телефонної лінії. 
Читати далі


Головне – не розгубитися і не платити шахраям

Здавалося б історії про обманутих шахраями жертв вже безліч разів висвітлювалися у засобах масової інформації, однак, довірливі мешканці краю систематично потрапляють на гачок зловмисників. 
Читати далі


Шахраї не вгамовуються

Відділ внутрішньої безпеки при Головному Управлінні Державної фіскальної служби у Рівненській області повідомляє, що останнім часом на Рівненщині встановлені факти вчинення шахрайських дій. Так, на стаціонарний  телефон посадової особи суб’єкта господарської діяльності телефонує громадянин, який звертається нібито від імені керівника територіального органу Державної фіскальної служби або за його дорученням (найчастіше начальника або заступника начальника податкової інспекції) з проханням терміново перерахувати від 3 до 5 тисяч гривень на банківську картку у Приватбанку за № 5168755385071028 або №5168757275121863 на потребу працівників податкової служби.
Читати далі


Безпека на дорогах залежить від кожного з нас!

В Україні 10 листопада стартував Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху. Його основне завдання – нагадати людям про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки, а також привернути увагу суспільства до стабілізації ситуації на дорогах щодо зменшення кількості людських жертв у дорожньо-транспортних пригодах. 
Читати далі


Список осіб, які внесли добровільні пожертви на будівництво Свято-Миколаївського храму УПЦ КП у м. Острозі упродовж жовтня 2014 року.
Читати далі


 

 

 

Просмотров: 292 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]