П'ятниця

26.04.2019

16:42

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№47 від 24 листопада 2012 р.
Відмінниця, активістка, оптимістка

Напередодні Міжнародного дня студента оголосили імена переможців Другого обласного рейтингу «ТОП-20: найуспішніші студенти Рівненщини». Перше місце виборола Анна Радько, студентка Національного університету водного господарства та природокористування, друге – Наталія Кулініч, студентка Національного університету "Острозька академія”, 3 місце – Владислав Лотовський, студент Мирогощанського аграрного коледжу.
Читати далі

Благодійний фонд – жителям Острожчини

У четвер, 15 листопада, настоятель Свято-Воскресенського храму нашого міста о. Віктор передав першому заступнику голови Острозької райдержадміністрації Анатолію Лисому медичні препарати для Острозької ЦРЛ. Цю благодійну допомогу надав громаді Міжнародний благодійний фонду преподобного Сергія Радонезького. Того дня також медпрепарати для потреб хворих отримали представники ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» та Національного університету «Острозька академія».
Читати далі

Підсумки. Плани. Заяви

Питання порядку денного чергового виконкому Острозької міської ради стосувались звітності, підсумків роботи, планування її на перспективу. Окрім цього, члени виконкому у вівторок розглядали заяви громадян, установ, організацій.
Читати далі

Укладання трудових договорів з найманими працівниками – обов’язок кожного роботодавця

З метою забезпечення виконання Кодексу законів «Про працю України», завдань Кабінету Міністрів України щодо повного погашення заборгованості з виплати заробітної плати, забезпечення державних мінімальних гарантій оплати праці та захисту прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками, проводиться відповідна робота, спрямована на підвищення рівня заробітної плати, стабілізацію її поточних виплат, створення нових та легалізації існуючих робочих місць.
Читати далі

Міська рада: день за днем

Вівторок, 20 листопада:
Відбулося засідання виконавчого комітету Острозької міської ради.
Читати далі

Санаторно-курортне оздоровлення 2012

Щороку Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності приймає участь в оздоровленні застрахованих осіб. Частково сплачуючи вартість путівки, Фонд дає можливість оздоровитись застрахованим особам та приємно провести відпустку в найкращих санаторіях України. Тільки за період з 1.01. 2012 по 1.10. 2012 року за рахунок коштів Фонду було оздоровлено 169 застрахованих осіб. Сума виплат в грошовому еквіваленті склала 0,9 млн. грн.
Читати далі

Скільки нас?

Чисельність населення м.Острог, за оцінкою, на 1 жовтня 2012 року становила 15,6 тис. осіб. Упродовж січня-вересня 2012 р. чисельність наявного населення збільшилася на 16 осіб, що в розрахунку на 1000 наявного населення становило 1,4 особи.
Читати далі

Цифри тижня

83 тисячі мешканців Рівненщини сходили за грибами та ягодами у Білорусь (за повідомленням Державної митної служби України).
Читати далі

А до перемоги не вистачило балу

Ми вже не раз пересвідчувались, що в ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» учні не тільки здобувають робітничі професії, але й відкривають у собі таланти співаків, танцюристів, гумористів. Вихованці цього навчального закладу регулярно демонструють свої артистичні здібності на міських та районних заходах, беруть участь в різноманітних оглядах-конкурсах. Черговим підтвердженням цього стало те, що нещодавно у обласному центрі вони вибороли для свого навчального закладу високі друге і третє місця.
Читати далі

Із слова починається людина, із мови починається мій рід…

Мудрий Нестор схилив своє чоло над столом. Чоловік високого розуму, взірець духовного вдосконалення. Залишив нащадкам писемні пам’ятки, що мали значний вплив на розвиток усієї української культури. Результатом 20-річної праці літописця стала «Повість минулих літ». Перша історична пам’ятка, яка утвердилася як першооснова всього письменництва.
Читати далі

І острожанка – творець рекорду

Святкували День студента цього року студенти Національного університету «Львівська політехніка» по-особливому. Вони стали першими в Україні, хто створив найбільший за розмірами малий герб нашої держави. І тут не обійшлося без острожан…
Читати далі

Намалюй дільничного інспектора

З метою утвердження кращих міліцейських традицій, популяризації служби дільничних інспекторів міліції, ознайомлення громадськості з їх діяльністю, спрямованою на профілактику правопорушень, формування позитивного іміджу служби, активізації взаємодії між міліцією та школою, а також з нагоди відзначення 18 червня 2013 року 90-річчя з дня створення служби МВС оголошує конкурс дитячого малюнка: «Мій дільничний інспектор».
Читати далі

Перемогти допомогло кохання

Ми вже розповідали, а по суті, анонсували, про гру острожанина Юрія Дубінчука у телешоу «Куб», яке транслюється каналом СТБ. І ось два тижні потому у боротьбу за нагороду вступив нетішинець Андрій Сєрко. Безумовно, приємно, що мешканець найближчого нашого міста-сусіда вперше за історію української версії у 10-й програмі зумів пройти всі складні завдання і виборов головний приз – 250 тисяч гривень. Як з’ясувалося, чоловік дуже старався і переміг – але не для себе…
Читати далі

Душа болить від споминів гірких...

Батьківська хата, батьківський поріг, криниця, сльозами моїми облита. Дитинство моє і молоді роки пройшли тяжко, пережила голодомор і війну...
Читати далі


Поховані … ґрунти

Щаслива пора – юність! Навіть якщо ти необачно пірнув з кручі колишнього гранітного кар’єру у водойму, що затопила його, і пропоров живіт кристалічними зубцями, яких не бачив, вибачайте, до нутрощів, сприймаєш це… весело! А що вже говорити, якщо на практику потрапив до найкращих в світі геологів – Безверхого, Бондаренка, Гребнєва; бурових майстрів, серед яких, виявляється, «ударно тривожив» Землю майбутній чемпіон з вільної боротьби, тоді ще зовсім «зелений» Коля Долгов; у оспівані поетами мальовничі краї Надросся; в прекрасну квітучу літню пору! Щастя, та й годі!
Читати далі

Коштує 600, а вам за 20!

Реклама – двигун торгівлі, це без сумнівів. Хороша реклама, а не дешева акція на вулиці, з якою нещодавно мала нагоду стикнутися. Причому розрахована, очевидно, на жалість і наше безгрошів’я.
Читати далі

Прогрес у минулому?

Днями прочитала новину про те, що собівартість здолбунівського цементу знизиться на 15 відсотків. Це стане можливим після запуску сміттєпереробного заводу в Рівному і використання альтернативного палива, а саме відсортованих твердих побутових відходів. Загалом же обрахувавши економічний результат відмови від газу, на «Волинь-Цементі» почали зменшувати його споживання з 2008 року...
Читати далі

І Пенсійний фонд має веб-портал

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 червня 2012 року № 401 з 1 жовтня поточного року запрацював веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.
Читати далі

На одну вакансію – 11 осіб

Кількість незайнятих громадян, які перебували на обліку в державній службі зайнятості області, на 1 листопада 2012 р. становила 15,8 тис. осіб, з яких 15,2 тис. осіб мали офіційний статус безробітних.
Читати далі

Ключі Романа Реваковича

Нещодавно студенти Національного університету «Острозька академія» мали унікальну нагоду поспілкуватися із всесвітньовідомим композитором, диригентом, музикантом Романом Реваковичем – людиною, що народилася і виросла в Польщі, але з дитинства вважає себе українцем. Хоча, за словами гостя, шлях до українського світу був для нього не надто простим.
Читати далі

А він віршував експромтом...

Не так давно Україна відзначила День української писемності та мови. Отож, доречно згадати людей, які не лише розмовляли рідною мовою, а робили її ще більш чарівною, принадною, використовуючи різні засоби її вдосконалення. В тому числі і складали вірші. Саме одного такого талановитого чоловіка згадую і шанобливо схиляю голову.
Читати далі

Співоча височінь

Минулої неділі в Нетішинському палаці культури «Енергетик» відбулася презентація ювілейного, уже десятого пісенного альбому «Це так важливо» талановитого поета-пісняра Миколи Соколюка із села Хорова. Присутні шанувальники пісенної творчості знову насолодилися талантом нашого земляка.
Читати далі

Золоте перо (вірші)

Осінь
Ходить Осінь по землі,
Фарби й пензлик у руках
І малює навкруги
Все в яскравих кольорах.
Читати далі

Хочеш економити – іди в «Атлант»

Не таємниця, що життя у ринкових умовах ні для кого не є легким. Конкуренція у сфері торгівлі і гостра потреба економити переважній більшості населення, через обмеженість коштів, примушує перших шукати такі форми роботи, щоб спонукати споживачів купувати товари саме в їх торговій точці. Нещодавно магазин «Атлант» започаткував Клуб покупців. Лише для постійних клієнтів пропонується спеціальна програма, яка дозволяє заощаджувати при здійсненні покупки, а також отримувати додаткові привілеї – знижку за купівлю товарів, індивідуальні пропозиції, запрошення до спеціальних заходів тощо.
Читати далі

Єрусалим як живе Євангеліє

Тих, хто побував на землі обітованій, тягне туди знову. Такі враження залишились в паломників з Острожчини, адже нещодавно і вони відчули свою причетність до подій 2-тисячної давності, приклалися до багатьох святинь і мощей в одному місці, окунулися в Галілейське море і річку Іордан, причастилися в храмі Гробу Господнього. Як це було, дізнавалася «Замкова гора».
Читати далі

Блаженна Аліпія Голосіївська – Матушка Святої Русі

Одним із таких імен є ім’я подвижниці нашого часу – монахині Аліпії.
Читати далі

Вчили заради профілактики

З початку року в області виникло 1100 пожеж. У них загинуло 45 осіб та отримали травми 26 осіб. В Острозькому районі та місті з початку 2012 року виникло 35 пожеж, у вогні загинуло 2 особи.
Читати далі

Іваніви знову з перемогами

У суботу, 17 листопада, у Рівному відбулися обласні змагання серед ветеранів в особистому заліку. Наше місто представляли члени спортивної династії Іванівих – батько Іван Васильович та син Василь Іванович. У їх активі не тільки участь, що для кожної старшої людини вже почесно, але й перше та друге місця.
Читати далі

Лікувальні драглі

Які застілля обходяться без смачного, поживного холодцю! Запах часничку, що традиційно додають у драглі, збуджує апетит, додає смаку, їси не можна наїстися. То й не дивно, бо це надзвичайний наїдок, виготовлений на відварах хрящової тканини, шкіри, кісток худоби, є не тільки смачним, а й лікувальним, бо має желатинову основу, яка сприяє відновленню хрящів в суглобах людини.
Читати далі

Курив маріхуану... щоб привабити дівчат

Нещодавно на території м. Острог та Острозького району розпочалися оперативно-профілактичні заходи щодо запобігання проникнення наркотичних засобів і психотропних речовин до навчальних закладів під умовною назвою «Генофонд». Під час них співробітники міліції провели зустрічі із учнями навчальних закладів, на яких провели бесіди профілактичного характеру з метою недопущення розповсюдження наркоманії серед молоді.
Читати далі

Сталося

Вилучили
13 листопада працівники міліції за місцем проживання 46-річного Артема, жителя м. Острог, виявили та вилучили поліетиленовий пакет з речовиною ззовні схожою на наркотичний засіб «маріхуана» загальною вагою 25 грам.
Читати далі

Наш історичний календар

24 листопада:
– День пам’яті жертв голодоморів із загальнонаціональною хвилиною мовчання о 16:00 і акцією «Запали свічку»;
Читати далі

Просмотров: 453 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]