Субота

20.04.2019

07:14

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№48 від 1 грудня 2012 р.
Пам’ять скорботи

У суботу, 24 листопада, Україна вшановувала пам’ять жертв голодоморів. З нагоди цієї події на центральній площі Острога відбувся мітинг-реквієм «Голод… Не губи! Не вбивай! Пожалій!». Присутні вкотре розділили з усією країною хвилини скорботи, вжахнулися масштабам антигуманної акції комуністів, пройнялися нестерпним болем від мільйонних втрат нашого народу, молилися і запалювали свічки, аби подібне ніколи і ніде не повторилося.
Читати далі

Звіт міського голови у світлинах

Минулої п’ятниці міський голова Олександр Шикер звітував перед громадою міста про свою роботу та роботу виконкому Острозької міської ради протягом ІІ року виборчої каденції. Повний текст звіту публікувався в №46 газети «Замкова гора», а сьогодні ми пропонуємо читачам звіт у фотофактах – порівняльних знімках (до і після) об‘єктів, на ремонти і осучаснення яких спрямовувались зусилля влади міста та вкладені бюджетні кошти. Краще раз побачити....
Читати далі

Майбутнє – за контрактною армією

Чоловіки у погонах завжди асоціювалися з організованістю, дисципліною, надійністю і чого гріха таїти, подобалися жінкам. А ще військовий вишкіл для багатьох ставав кар’єрною основою і сходинкою для особистісного росту навіть після виходу на пенсію за роками. Таких прикладів і в Острозі немало. Тому напередодні Дня Збройних сил України ведемо розмову про сьогодення армії й її перспективи з районним військовим комісаром, підполковником Олександром Шайдюком.
Читати далі

Якщо вірити статистиці, то в нашій державі кількість злочинів, котрі здійснюють діти, невпинно зростає. Лише за минулий рік неповнолітні українці здійснили 17 846 злочинів. Кожен десятий «дитячий» злочин було скоєно у стані алкогольного сп’яніння, а 13% молодих злочинців засуджені за навмисне вбивство. Ці жахливі українські реалії не можуть не турбувати. Тому важливим чинником формування у молодого покоління високої правової культури, вмінь юридично грамотно орієнтуватись у життєвих ситуаціях, свідомого дотримання існуючих у суспільстві правил поведінки є курс шкільного правознавства. І в цьому аспекті вже традиційними стали в Острозькому навчально-виховному комплексі «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Тижні правових знань, адже уроки в поєднанні з виховною позакласною роботою дають подвійний освітній ефект.
Читати далі

Самоврядування: учнівське та студентське

Самоврядування – креативне явище в Острозькому НВК «Школа І–ІІІ ст. – гімназія». У ньому задіяні творчі та активні учні школи. Ми – юна гордість закладу, тому прагнемо перейняти досвід старшого покоління. Саме тому в нашій Альма-матері відбувся круглий стіл на тему «Самоврядування: учнівське та студентське», на якому були присутні лідери учнівського самоврядування та студенти-активісти НаУ «ОА». Метою зібрання було ознайомлення з роботою самоврядування братства спудеїв та учнівської ради «Перспектива» ОНВК.
Читати далі

Міська рада: день за днем

Понеділок, 26 листопада:
Заступник міського голови Володимир Мацун взяв участь  у селекторній нараді обласної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії за підсумками роботи за січень-листопад 2012 року, яка проходила за головування  заступника голови облдержадміністрації  Володимира Новака.
Читати далі

Окремі життя, окремі надії...

У 1992 році генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Мета, заради якої цей день був проголошений, – дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства. Відзначення цієї дати – це добра нагода звірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування гідних умов життя людей, скривджених долею, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.
Читати далі

Піст – це примирення та очищення

Від 28 листопада до 6 січня включно триває Різдвяний піст або Пилипівка. В цей час згідно традицій Православної церкви та церковного Уставу християни обмежують себе в їжі, а також намагаються уникати в своєму житті того, що віддаляє людину від Бога, для того, щоб духовно приготуватися до зустрічі великого свята Різдва Христового.
Читати далі

Працюємо на користувача

Напередодні професійного свята ми спілкувалися з начальником відділу статистики в Острозькому районі Олександрою Денис. Мова йшла про модернізацію статистики, підготовку до перепису населення.­
Читати далі

Відповідь батьку – стусани

Аби вдягнути, прогодувати та вивчити своїх дітей, батьки ладні чи не на все. Однак, кожен по-своєму проявляє їм свою вдячність.
Читати далі

У Білашеві загинув малюк

Двадцять восьмого листопада о 08:40 на пункт зв’яз­ку 6-ї державної пожежно-рятувальної части­ни ТУ МНС у Рівненській області надійшло повідом­лення про пожежу в селі Білашів Острозького району.
Читати далі

Наші боксери – найсильніші!

Юні боксери 1997-1998 та 1999-2000 років народження з восьми міст нашої області та гості з Івано-Франківська, Тернополя, Вінниці, Севастополя, три команди з Волині нещодавно взяли участь в VI традиційному турнірі пам’яті художника-графіка Ніла Хасевича. Серед учасників були і двоє юних боксерів Острозької ДЮСШ – Денис Москалюк 1999 року народження, вагова категорія 38,5 кг та Микола Дзюбук 1998 року народження – 48 кг
Читати далі

Наш історичний календар

8 грудня:
– 1709 р. – померла княгиня Теофілія Людовіка Заславська (нар. 1654 р.) – п’ята власниця Острозької ординації і остання представниця роду князів Заславських – молодшої лінії князів Острозьких. Вона і її спадкоємець (син від другого шлюбу князь Олександр Любомирський) володіли Острозькою ординацією без правових підстав і всупереч заповіту князя Януша Острозького, за яким при згасанні чоловічого потомства його дочки Євфрузини Острозька ординація (вимагала і половину Острога) мала перейти Мальтійському рицарському ордену;
Читати далі

Просмотров: 387 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]