Неділя

19.05.2019

23:41

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№49 від 4 грудня 2013 р.
Нам не байдуже майбутнє...

Шановні читачі!
Останні події в нашій країні стосуються кожного. Колектив редакції  газети «Замкова гора» теж глибоко схвильований тим, що відбувається сьогодні. Без сумніву, у цей час вирішується доля України, наше майбутнє, і нам не байдуже, яким воно буде!
Читати далі

І знову позачергова, з одним питанням

У вівторок, 26 листопада, відбулась позачергова сесія міськради, у п’ятницю, 29 листопада, відбулася чергова 45 сесія Острозької міської ради, а у понеділок, 3 грудня, – ще одна позачергова. Такого, мабуть, давно не було, щоб впродовж одного тижня наші міські депутати збиралися тричі на засідання. Про чергову сесію ми розповімо в наступному номері нашої газети, а ось про позачергову в цьому. Бо вона, як і весь цей номер нашої газети, була викликана реакцією на події в Києві, коли озброєні кийками беркутівці знущалися над мирними  протестувальниками. 
Читати далі

У Острозі створено штаб Національного спротиву

У понеділок, 2 грудня, в місті було створено Острозький регіональний штаб Національного комітету спротиву. Це відбулося під час наради керівників опозиційних політичних організацій міста (ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», ПП «УДАР»), представників громадських організацій та студентських активістів. 
Читати далі

Райрада завдяки компромісу також прийняла звернення

Вчора, 3 грудня, відбулася позачергова 27 сесія Острозької районної ради. Із 42 депутатів участь у роботі взяло 29. Як і на сесії міськради в порядку денному було лише одне питання – про суспільно-політичну ситуацію в Україні. 
Читати далі

Яке ваше ставлення до подій в Україні? Чи потрібен Майдан?

Юрій ЯГОДКА, депутат Острозької міськради (Наша Україна):
– Говорити багато не хочу. Скажу лише одне – у мене дочка студентка. Я, як батько, не хочу щоб вона коли -небудь опинилась серед тих молодих людей, студентів, яких б’ють лише за те, що вони висловлюють  свої переконання, своє бажання жити у вільній країні, правовій, без насилля і хамства. Те що зробила влада із беззахисними людьми – це жахливо. Той, хто віддавав злочинний наказ, влада мають  нести відповідальність. А хто віддавав команду бити студентів – всі знають…
Читати далі

Мітинг протесту влаштували острозькі школярі

Школярі старшої ланки (9, 10, 11 класів) трьох шкіл Острога у понеділок, 2 грудня, вийшли на вулиці висловити свою громадську позицію. Підлітки вважають, що студенти не досить активно висловлюють свої позиції та не хочуть виходити на майдан через страх перед адміністрацією навчального закладу. Тому вони вирішили їх «розбудити» і змотивувати виходити на вулиці.
Читати далі

Чого не зрозумів Янукович

Те, чого найбільше боявся Янукович, сталося: він отримав Майдан. І це означає, що він нічого не зрозумів. 
Читати далі

Києве, ми з тобою!

Впродовж останніх майже півтора тижнів в Острозі чи не щодень відбувалися мирні акції. Спочатку це були мітинги на  підтримку євроінтег­рації, а після 30 листопада  люди вийшли висловити свій протест проти дій влади, із застосуванням силових методів. 
Читати далі

Рівне, майдан – мої думки з приводу

Майдан у Рівному нагадує сотні подібних по всій Україні. Тут є намети, багато молоді з  прапорами, готують чай з лимоном для усіх присутніх, йде збір підписів за євроінтеграцію, засуджують дії влади щодо придушення волевиявлення народу, жорстоких методів «бугаїв». Є сцена, де виступають артисти. Часом –  досить талановиті.  
Читати далі

Українській опозиції не вдалося відправити уряд у відставку

У вівторок у Верховній Раді на вимогу опозиції відбулося голосування про відставку Кабінету Міністрів у повному складі. Проект постанови про відповідальність Кабміну був підготовлений лідерами опозиційних фракцій Арсенієм Яценюком (ВО «Батьківщина»), Віталієм Кличко («УДАР») і Олегом Тягнибоком (ВО «Свобода»). Опозиція запропонувала Верховній Раді висловити недовіру Кабінету Міністрів «за зраду українського народу».
Читати далі

Рівненська обласна рада проігнорували вимоги Євромайдану

Позачергова сесія обласної ради, яка відбулась вчора, 3 грудня, не прийняла жодного рішення. В той же час присутні депутати відмовились підтримати резолюцію Народного віче. За відставку уряду та Президента проголосували лише депутати від опозиції.   
Читати далі


Просмотров: 342 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]