Четвер

25.04.2019

18:58

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№4 від 26 січня 2013 р.
З духовністю та артистизмом

Відбувся ювілейний конкурс колядок та щедрівок.
Минулого четверга у Острозькій дитячій музичній школі відбувся 10-ий конкурс колядок і щедрівок «Ой, радуйся, земле!», організований Центром культури і дозвілля відділу культури і туризму Острозького міськвиконкому за підтримки і сприяння Острозької міської ради. І цього разу учасники порадували присутніх цікавими виступами з демонстрацією дзвінкоголосся, оригінальних костюмів і духовного змісту.
Читати далі

В ополонку – із задоволенням!

Люди вважають їх диваками, не розуміють азарту купання у крижаній воді, захоплення довготривалими походами у дощ, спеку, мороз. Але це краще, ніж ховатися по закуткам з цигаркою в роті, вживати алкоголь і засиджуватися за комп’ютером, руйнуючи свій організм...
Читати далі

Мінімальна зарплата – гарантія держави

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 8 Закону України "Про Державний бюджет Украї­ни на 2013 рік” встановлено розмір мінімальної заробітної плати:
Читати далі

Відзначили новосілля

Одним із головних пріоритетів діяльності уп­рав­ління ДПтС України в Рівненській області на 2013 рік було визначено покращення умов несення служби особовим складом. Для приведення існуючих приміщень кримінально-виконавчої інспекції області до санітарних вимог та створення належних умов для співробітників, 16 січня відбулося урочисте відкриття в приміщенні відділу статистики на вулиці Івана Федорова, 54 Д, на І поверсі нового кабінету кримінально-виконавчої інспекції Острозького району.
Читати далі

До Дня соборності та свободи

Двадцять другого січня, у День Соборності та свободи України, міський голова Олександр Шикер, голова Острозької РДА Василь Дума, їх заступники, представники громадськості міста та району поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.
Читати далі  

Міська рада: день за днем

Понеділок, 21 січня:
Відбувся виїзний прийом міського голови Олександра Шикера до працівників трудового колективу Острозької цент­ральної районної лікарні з особистих питань. На прийомі було прийнято 2 заявника, які порушували питання щодо встановлення контейнерів для сміття. Звернення поставлені на контроль міським головою для їх вирішення.
Читати далі

Про звернення громадян

Острозькою міжрайонною прокуратурою вивчено стан організації роботи з розгляду звернень та  особистого прийому громадян, звернень і запитів народних депутатів України протягом  2012 року.
Читати далі

Цифри номера

І-ий  мільярд кіловат-годин електроенергії вироблено на Рівненській АЕС станом на 21 січня.
Читати далі

Заради єдності у вихованні

Значення батьківського авторитету, роль педагогічного колективу, небайдужість громади – основні питання, які обговорювались на першому міському батьківському форумі "Співпраця школи, сім’ї, громадськості щодо формування всебічно розвиненої особистості, активного громадянина України”.
Читати далі

Для профілактики правопорушень

Профілактика дитячої злочинності – саме таке завдання постало перед працівниками ВКМСД Острозького МВ під час зимових канікул. Для забезпечення поставленої мети на території м. Острог та Острозького району правоохоронці провели комплексні профілактичні заходи.
Читати далі

Талановиті музиканти – гордість школи

Виконавець – це перш за все справжній музикант. Людина, яка відчуває музику глибше, повніше за інших, і те, що відчуває сам, може передати слухачам. І не лише передати, а й примусити нас пережити ці почуття разом з композитором чи героєм, який відображений у музичному творі. Тому виховати справжнього музиканта – мрія кожного викладача. Але, перш за все – це професійна майстерність, досвід, глибоке розуміння музики і щоденна кропітка робота педагога. Всі свої знання та майстерність викладач має донести до серця маленького виконавця, розбудити в його душі бурю, аби мати змогу насолоджуватись його виконанням. 
Читати далі

Здоров’я – на все життя!

Молодому поколінню дається своєрідний кредит – здоров’я, яке потрібно зберегти на усе життя, а тому ми, центр учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, намагаємось систематично проводити заходи, спрямовані на популяризацію здорового способу життя, вироблення у школярів негативного ставлення до шкідливих звичок, а також на заохочення дітей займатися спортом.
Читати далі

Чотири кроки успішної реєстрації на ЗНО-2013

Крок 1. Оберіть предмети, які вам потрібні для вступу до ВНЗ, та підготуйте комплект документів і матеріалів, а саме: копію паспорта або свідоцтва про народження (якщо вам станом на 1.09. 2012 р. ще не виповнилося 16 років); копію атестата або довідку з навчального закладу відповідно до форми УЦОЯО; дві фотокартки розміром 3х4 см.
Читати далі

Як відзначають Тетянин день острозькі Тетяни?

Тетяна КОВАЛЬЧУК, начальник архівного відділу  Острозької РДА:
– Відзначала цей день ще з часів студентства і гордилася тим, що ношу ім’я Тетяна. Святкую і зараз. Наступного дня у моєї доньки День народження, тому коли мене приходять вітати подруги, завжди допомагають готувати на кухні. Вітають і на роботі. Маю дуже багато подарунків – Ангелочків. Приємно, коли просто вітають, приділяючи увагу.
Читати далі

Якщо не Андрій – то Азарій

У минулому номері газети ми розповідали про найпопулярніші імена, якими батьки називали дітей в місті у 2012 році. Сьогодні ж пропонуємо дізнатись які імена лідирують загалом на Україні.
Читати далі

Про підсумки роботи із зверненнями

Інформація про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до міськвиконкому впродовж ІІ півріччя 2012 року, та завдання на І півріччя 2013 року.
Читати далі

Спасіння людства – із небес

У прес-центрі Національного університету «Острозька академія» відбулися традиційні січневі Різдвяні читання на тему «Роль Ісуса Христа для долі людства і спасіння людини».
Читати далі

А найбільше переможців – острожан!

У четвер, 17 січня, в приміщенні зали засідань ДП НАЕК «Енергоатом» відбулося підбиття підсумків та урочиста церемонія нагородження переможців творчого конкурсу серед журналістів ЗМІ зони спостереження Хмельницької АЕС на кращі матеріали, присвячені перспективам соціально-економічного розвитку регіону. Стартував конкурс у липні 2012 року.
Читати далі

Знайомились з історією Острога

Щодня проходячи вулицями нашого міста, у клопотах та турботах ми не звертаємо уваги на його тисячолітню історію та таємниці. Історичну загадковість міста Острога переповідає нам Микола Бендюк, автор книги «Історія та легенди давнього Острога».
Читати далі

Краса небайдужості

Є бажання – з’являться і можливості. Тільки захотіти треба усім разом. Такі думки з’явились після відвідин третього під‘їзду будинку №1 по проспекту Незалежності. По-перше, вразила чистота і майже домашній затишок, який починається уже в під’їзді і який створюють штори на вікнах. Чи часто таке побачиш? А загальний вигляд значно приємніший.
Читати далі

Колишня аптека стане житлом

У редакцію «Замкової гори» звернувся читач, який просив розповісти про долю колишнього приміщення міжлікарняної аптеки по вулиці Чорновола, 9. У міській раді повідомили, що його викупив Національний університет «Острозька академія». Тож ми звернулися до заступника ректора з господарської роботи Національного університету «Острозька академія» Наталії Мельничук із проханням розповісти про те, яке майбутнє очікує згаданий об’єкт.
Читати далі

Просмотров: 336 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]