Субота

20.04.2019

19:29

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

50 років разом, як один день

Не кожному подружжю випадає можливість відзначити щасливий і рідкісний ювілей – золоте весілля. Мабуть, тільки обрані зустрічають таку дату. Півстоліття разом – це найкращий доказ того, що справжнє, щасливе і вірне кохання дійсно існує. Запитаємо себе: коли люди доживають до золотого весілля? Ймовірно, у тому випадку, коли у них золоте серце і золоті руки. Ці якості неабияк характерні парі острожан Миколі Івановичу та Ользі Іванівні Романюкам, які нещодавно, 16 травня, відзначили золотий ювілей спільного життя. 

Подружжя прожило у любові та злагоді півстоліття. Їхній життєвий шлях не був встелений трояндами, вони разом пройшли всі випробування і труднощі, які випали на їхню долю, зберігши взаємну любов і відданість.

Микола Романюк родом з Михалківців Острозького району. Після закінчення школи 7 років працював у колгоспі. Так склалися в житті обставини, що довелося чоловіку побувати на заробітках у Харкові. Коли ж повернувся додому, пішов на будівництво консервного заводу в с. Оженин.

– Як почав у 1964 році будувати, так і все життя займаюсь будівництвом. Будинки, лікарні, – чи не все в місті перебудував, – розповідає чоловік.

Дружина Миколи – Ольга Іванівна – родом з Черкас. Її брата після закінчення навчання направили на певний термін на роботу в Острог. Ольга на той час також вступала до педагогічного інституту. Їхала складати іспити до ВНЗ зі своєю найкращою подругою дитинства. Ольга поступила. Але не пройшла її товаришка, через що дівчина вдома повідомила, що також не вступила до інституту. Після чого приїхала до брата в Острог. Спочатку рік працювала в колгоспі у комсомольсько-молодіжній ланці, а потім влаштувалась на роботу в автопарк. Крім цього, дівчина вже в Острозі закінчила вечірні курси бухгалтера. Вдень працювала кондуктором в автобусі, а ввечері вчилась. На роботі Ольги і познайомилось подружжя.

– В Острозі жив мій дід, і я часто навідувався до нього. Їздив автобусом, а Оля працювала кондуктором. Перевіряла квиток. Ось так в автобусі і зустрілись, – з посмішкою пригадує чоловік.

Одружитись пара вирішила майже відразу. Однак, з датою у них теж пов’язана цікава історія.

– Весілля у нас мало бути 9 травня. Ми готувались, усе замовили, запросили усіх гостей. Але перед цим викликають нас у РАЦС і просять перенести весілля з 9 на 16 травня, бо тоді 16 травня святкувалось день молоді і весни. Вони хотіли, щоб у них було весілля на це свято. Ми погодились. Всім передзвонили та повідомили, що весілля буде через тиждень, – розповідає Микола Іванович. – Так і відсвяткували. 50 років разом минули, як один день…

А за півстоліття всього було: зустрічі й прощання, сварки і примирення, злети і падіння, радощі і труднощі. Однак, жодного разу і в подумках у подружжя не було, щоб розійтись. Микола Іванович та Ольга Іванівна зростили і виховали двох дочок – Аллу і Наташу та сина – Олександра. Мають 5 онуків. Усім дітям батьки побудували будинки. Зараз вони на заслуженому відпочинку.

Упродовж 50 літ «золота» пара мудро виходила з усіх ситуацій, вистояла у непростому вирі життя і в день ювілею стала на «рушничок щастя» з багатим досвідом. Привітати ювілярів зібралась чи не вся дружня родина. Діти купили коровай, онуки підготували весільні квіти, вбрали квітами та кульками-сердечками альтанку. Ольга Іванівна у день золотого ювілею одягнула білу фату, намисто з перлин, Микола Іванович – святковий костюм.

На прохання поділитись таємницею досягнення такого спільного ювілею родина відповіла: «Для міцної сім’ї потрібні не лише любов, а й взаєморозуміння. Будувати сімейні відносини – це великий труд душі та серця».

Отож, щиро вітаємо «золотих» ювілярів та бажаємо, щоб їхній спільний шлях продовжувався в мирі, щасті та достатку!

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 23 від 5 червня 2015 р. Категория: Люди і час | Просмотров: 287 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]