П'ятниця

26.04.2019

05:26

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№50 від 17 грудня 2011 р.
Щоб зацікавити Острогом поляків

На початку листопада «Замкова гора» розповідала про поїздку делегації Рівненщини у Варміно-Мазурське воєводство в рамках підписаної угоди про співпрацю. Тоді ми повідомляли про заплановану участь в туристичному форумі в Польщі острозьких турфірм. Сьогодні про результативність цієї поїздки розповідає директор туристичної агенції «Волинські Афіни» Микола Криницький.

Читати далі


Для зміцнення іміджу України

Сьомого грудня відбувся ІІ Міжнародний Форум «Брендинг країни та міст». Він зібрав більше 200 учасників, серед них – представники українських і міжнародних компаній, професійно-бізнесових ініціатив, органів місцевого самоврядування, неурядових організацій, відповідальних за підготовку до «Євро-2012». Відвідав цей захід і депутат Острозької міської ради Сергій Захарчук.
Читати далі


Ремонти в місті за гроші області


Потреби ремонту випереджають можливості бюджету не лише в Острозі. Але ініціатива людей і підтримка обласної влади в особі першого заступника голови облдержадміністрації Анатолія Юхименка дали можливість оновити дві дороги у місті, хоча їх ремонт цього року взагалі не планувався.

Читати далі


Ініціатива повинна виходити від громади

Минулої п’ятниці в районному Будинку культури міський голова Олександр Шикер звітував перед острозькою громадою за перший рік своєї роботи на посаді. Захід складався з двох частин: виступу голови і його відповідей на запитання присутніх – представників організацій, підприємств, установ міста, пенсіонерів, активних громадян. Усі їх звернення будуть опрацьовані і вирішені в подальшій роботі.

Читати далі


Помічники у виконанні судових рішень

Конституцією України закладено принцип обов’яз­ковості виконання судових рішень. Вироки, рішення, постанови, ухвали, які виносяться ім’ям України, повинні виконуватися. І цю функцію покладено законом на державну виконавчу службу (ДВС), яка 17 грудня відзначає День працівника державної виконавчої служби
Читати далі


Пенсії чорнобильцям зростуть

Управління Пенсійного фонду України в Острозькому районі інформує про підвищення пенсійних виплат відповідно до прийнятої Кабінетом Міністрів України постанови від 23 листопада 2011 р. № 1210 „Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Читати далі


Радості і турботи правоохоронців


Ось і добігає до кінця цей насичений подіями рік. Символічно, що саме під кінець року припадає професійне свято усіх міліціонерів День міліції. Однак, незважаючи на передсвятковий настрій, правоохоронці вирішили підбити підсумки.

Читати далі


Подбаємо про безпеку на виробництві

Одним із пріоритетних завдань в діяльності Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, поряд з відновленням здоров’я та працездатності потерпілих на виробництві, відшкодуванням матеріальної шкоди, являється профілактика нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, поліпшення стану охорони праці на підприємствах, установах та організаціях регіону. Іншими словами – турбота про людину праці та її безпеку на робочих місцях.
Читати далі


На Україну, як в санаторій
 
Він виїхав з України в далекому 91, коли ми займали черги за товарами на світанку. Анатолій Михайлов (назвемо його так), розпробувавши на смак життя в Америці, каже, що звикнути не може і досі. Щоразу, коли потрібно повертатися у Сіетл, болить душа за українською гостинністю і звичаями, за рідним селом і салом...
Читати далі


"Міс гімназисточка-2011" – з аншлагом!


Популярний дитячий конкурс «Міс гімназисточка» відбувся нещодавно в актовій залі ОНВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія».

Читати далі


І острожани пом’янули архіпастиря

У листопаді студенти Київської православної богословської академії на чолі зі священиком Павлом Мельником відвідали Острозьку академію, а вже у грудні хор «Благовість» (регент Ю. Полонська) студентсько-викладацького храму ім. преподобного Федора Острозького побував у Київській духовній академії.

Читати далі


Школа на захисті прав дитини


Навчити дитину знати і реалізовувати свої права надзвичайно важливо, а разом з тим дуже важко. Адже вона, дитина, повинна зрозуміти, що її права – це не «пульт» маніпулювання батьками чи дорослими, а необхідна умова злагоди і порядку у сім’ї, у школі, на вулиці, а відтак і в державі. З цим непростим завданням намагалися впоратися педагоги та учні Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 впродовж Всеукраїнського тижня права, який проходив з 5 по 9 грудня 2011 року.

Читати далі


Літературній творчості присвячувалось


Нещодавно в Острозькій ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбулася зустріч школярів та педагогів із активними членами літературного об’єднання імені Івана Маєвського.
Читати далі


Сорок років як одна сім’я

Пам’ятаєте фразу з фільму „Москва сльозам не вірить” – „Давайте дружити сім’ями”? Її і втілили в життя мешканці будинку №6 по вулиці Гагаріна в Острозі. Нещодавно минуло 4 десятиліття з тих пір, як мешканці цього 16-квартирного будинку отримали ордери на свої квартири. За цей період вони виростили дітей, діждались онуків і стали однією дружною родиною, яка часто збирається під старою липою...

Читати далі


Ой, на Миколая святкують Миколи


Напередодні улюбленого свята дітвори я вирішив з’ясувати, як святкують Святого Миколая його «подвійні» тезки – острозькі Миколи Миколайовичі. Згідно книг імен, Микола характеризується як розумна, хитра, доброзичлива і обережна людина. З грецької мови це ім’я перекладається, як «переможець народів».

Читати далі


Боролися за кубок князів Острозьких


У  неділю, 11 грудня, у спортзалі Національного університету «Острозька академія» відбувся турнір з волейболу за кубок пам’яті князів Острозьких. Поборотися за призи до нашого міста прибули команди ветеранів з Нетішина, Старокостянтинова та села Самчики.

Читати далі


Діти допомогли дітям

Третє грудня… Цей день нагадує, що право на життя – повноцінне та щасливе – мають усі. Не відвертаймося ж від тих, хто потребує нашої допомоги! Можливо, це найскладніше з випробувань на людяність, зрілість нації та суспільства. Інтегруватись у суспільство дітям з обмеженими можливостями допомагають справжні фахівці – працівники спеціалізованих закладів освіти.
Читати далі


З «аварією» справились

Восьмого грудня на території міста під керівництвом управління МНС України в Рівненській області були проведені навчання з цивільної оборони.
Читати далі


За що платить пацієнт?

Багато людей, які відвідують лікарню, після призначення лікування від лікаря чують наполегливі рекомендації, де потрібно купувати ліки. Навіть на бланку рецепта, де виписані ліки, зазначена конкретна «рекомендована» аптека. А чи просто так вас наполегливо переконують, куди потрібно звертатись за придбанням виписаних ліків? Ні. Це робиться не з щирого піклування про хворого чи про його здоров’я. Все простіше – це додатковий заробіток.

Читати далі


Партнерські пологи – усвідомлене рішення

Сьогодні дорослі люди не вірять у дива. Але з народженням дитини щоразу повторюється те Диво, яке ми вшановуємо в Різдвяний час – диво народження Дитини. І ще жоден чоловік, присутній при нормальних пологах, не залишився байдужим до цього. Чоловіки щасливі й горді, що першими побачили свою дитину.
Читати далі


Пам’ятаємо дзвони Чорнобиля

Минають дні, місяці, роки з пам’ятної квітневої ночі 26 квітня 1986 року, ночі, коли сталася страшна Чорнобильська подія, коли всі спали безтурботним сном, над четвертим реактором Чорнобильської АЕС вночі о 1 год. 23 хв. 40 сек. велетенське полум’я несподівано розірвало нічну пітьму.

Читати далі

Просмотров: 369 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]