Вівторок

23.04.2019

21:06

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№50 від 7 грудня 2013 р.
Гостей з Канади найбільше цікавить екологія

У середу, 4 грудня, в залі засідань Острозької міської ради відбулася зустріч керівників органу місцевого самоврядування з учасниками студентської обмінної програми «Канада. Світ. Молодь». Секретар міської ради Микола Добровольський та заступник голови Острозької міськради Ольга Логвін розповідали про наше місто, його історичну та культурну спадщину, промисловість, заклади освіти, охорони здоров’я та ін., відповідали на численні запитання канадських і українських студентів.
Читати далі

Змагалися, і всі отримали подарунки

З нагоди Міжнародного дня інвалідів та 22-ої річниці Збройних Сил України у фізкультурно-спортивному клубі інвалідів «Повір у себе» відбулися змагання з кульової стрільби серед дітей з обмеженими фізичними можливостями. За їх підсумками кращі були нагороджені грамотами та медалями. Всі учасники від організаторів, а це був відділ з питань сім’ї, молоді та спорту і спортивно-технічний клуб Острозької міської та районної організацій Товариства сприяння обороні України, отримали подарунки.
Читати далі

Міська рада: день за днем

Вівторок, 3 грудня:
Міський голова Олександр Шикер взяв участь у відео-селекторній нараді під головуванням віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула з питань опалювального сезону та стану розрахунків за використання теплопостачальними підприємствами природного газу. 
Читати далі

Звіти, програми, заяви та інше

Ми вже повідомляли в минулому номері нашої газети (екстреному) від 4 грудня, що відбулася чергова, 45 сесія Острозької міської ради. Розглядались актуальні питання життя міста, які стосувалися комунальної сфери, освіти, культури, розгляду заяв громадян та ін. 
Читати далі

Ангел з одним крилом

В Острозькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ст. 3 грудня відбувся концерт до Міжнародного дня інвалідів під назвою «Ангел з одним крилом». Його організаторами були заступник директора з виховної роботи Оксана Трофимчук та педагог-організатор Ліна Янчук.  
Читати далі

У світі чарівному…

З давніх-давен казка посідала чільне місце у житті людей. Для дітей це нагода поринути у цікавий і незнаний світ чарівних героїв, пригод і перемог. Для дорослих – елемент формування особистості, з допомогою якого їх діти вчаться розрізняти одвічні категорії добра і зла, любові, дружби і вірності. Народні казки – це величезний світ, що містить у собі інформацію про свій рід, традиції, цінності. Вони передавались із покоління в покоління і увібрали у себе все найважливіше, що мав народ. 
Читати далі

Щоб діти усміхались

Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ст. № 2 відкрила свої двері гостям 3 грудня. Батьки, рідні діток, представники громадськості, жителі міста завітали у цей день до закладу. А діти із задоволенням демонстрували свої таланти та те, чого навчились останнім часом. 
Читати далі

Завітала в гості казка

Цікавий, чарівний світ казки. Вона захоплює, веде у незвичайний і дивовижний світ, де завжди перемагає добро, вчить мудрості, дає поради, розвиває фантазію. Напевно, кожному з нас хотілось хоч на мить повернутись у дитинство та зазирнути в казку.
Читати далі


Йому було б вже вісімдесят шість

Часом буває, що людина народ­жується й виростає в одній місцині, а найкращі роки проходять зовсім в іншому краї. Так сталося й з Рафаїлом Шпізелем. Народився він 2 грудня 1927 року в Молдові, жив і вчився на Буковині, двічі «воскресав» – бо, приміром, бачив своє ім’я на обеліску серед прізвищ розстріляних фашистами під час Великої Вітчизняної війни. А найбільш цікаві, незабутні, неповторні роки провів на Рівненщині. Про нього можна говорити багато: адже навіть через 60 років його пам’ятають в селищі Степань, де він розпочав свою благородну діяльність по врятуванню життя і здоров’я людей. Що вже казати про Острог!
Читати далі

Поетичні крила для юних

У затишному, теплому приміщенні Острозької районної бібліотеки відбулося чергове засідання літературного об’єднання імені Івана Маєвського. Розпочав роботу голова літоб’єднання, в. о. головного редактора газети «Замкова гора» Іван Глушман. Він, зокрема, наголосив на тому, що під час засідань має надаватися допомога юним обдарованим літераторам для їх творчого зростання. 
Читати далі

Не дай СНІДу шанс

Острозьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 2 грудня до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом було проведено акцію «Не дай СНІДу шанс» у НВК «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія» та Національному університеті «Острозька академія».
Читати далі

Започатковано новий турнір

Ні для кого не секрет, що регулярна фізична активність необхідна для здоров'я та життєдіяльності. Баскетбол примушує гравців розвивати не лише фізичні, а й інтелектуальні можливості. Влучність і послідовність дій, звичайно, є ключем до набирання очок, проте, неможливо досягнути результату без сильного бажання, справжнього потягу до перемоги. 
Читати далі

Змагання, змагання і ще раз змагання

У змаганнях можна визначити правильність та ступінь технічної, фізичної й вольової підготовки боксера. 
Читати далі

Законодавчі гарантії захисту майнових інтересів дітей

Малолітнім і неповнолітнім особам може належати будь-яке майно, яке, відповідно до закону, є об’єктом права приватної власності фізичних осіб. Проте, діти не можуть здійснювати свої права самостійно, бо мають лише часткову цивільну дієздатність. Саме тому належним їм майном управляють батьки, усиновлювачі, опікуни, піклувальники.
Читати далі

Подаруй бібліотеці книгу!

З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєд­нує минуле, сучасне і майбутнє – є книга. Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником.
Читати далі

Сталося

Упродовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівнен­ській області надійшло 60 заяв та повідомлень, за результатами розг­ляду яких було розпочато 12 кримінальних проваджень. Зокрема:
Читати далі


Просмотров: 445 | Добавил: Zamkova | Теги: Острог, Замкова гора | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]