Четвер

18.04.2019

19:22

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№51 від 14 грудня 2013 р.
Боротьба за шахівницями і дружня атмосфера

Найочікуваніша цьогорічна подія в світі шахів нашого міста відбулася у суботу-неділю, 7-8 грудня, коли проводився традиційний, цього року вже одинадцятий, турнір пам’яті Йосипа Аршинова. Вже вдруге поспіль ці змагання стали одним з етапів Кубка області. Цього року завершальним – також одинадцятим. Учасники змагань вшанували пам’ять прекрасного вчителя, пристрасного шанувальника староіндійської гри, зіграли багато партій в рамках змагань і поза ними. Переможці отримали нагороди. Завдяки наполегливій роботі організаторів свято черговий раз вдалося на славу.
Читати далі

В Острозі «Малі страсті Христові»

У вівторок, 10 грудня, в Музеї книги і друкарства Державного історико-культурного заповідника м. Острога, у день, коли виповнилося 28 років закладу, відкрито нову виставку «Малі страсті Христові». Вона побудована на основі колекції Донецького обласного художнього музею з робіт великого німецького художника Альбрехта Дюрера, репродуковані маловідомим провінційним німецьким художником К.-А. Дейсом. Із музейним закладом зі сходу України острозькі колеги вже давно підтримують дружні стосунки, які вилились у спільні виставки у нас і на сході країни. Чудовим доповненням для виставки стали ікони, розп’яття, хрести та стародруки з фондів нашого заповідника. 
Читати далі

Ми пам’ятаємо тих, хто пішов у вогонь

Минають дні, місяці, роки з тієї весняної ночі, 26 квітня 1986 року, коли сталася страшна аварія. Тоді, як і завжди, переважна більшість людей спала безтурботним сном, а над четвертим реактором Чорнобильської АЕС о 1 год. 23 хв. 40 сек. велетенське полум’я несподівано розірвало нічну пітьму. 
Читати далі

Найбільше уваги – профілактиці та попередженню правопорушень

Святкуючи чергову річницю Дня міліції, начальник Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Валерій Самчук вже за доброю традицією вирішив поділитися результатами роботи з журналістами. 
Читати далі

Олег Кримінський: «Для мене спорт – це моральний відпочинок»

Спорт – це життя, однак, звичайне на перший погляд гасло для оперативного чергового Острозького МВ УМВС України в Рівненській області старшого лейтенанта міліції Олега Кримінського стало долею.
Читати далі

Ми виконуємо рішення судів

Конституція України зобов’язує нас виконувати судові рішення. Функцію контролю за виконаннями цих рішень покладено на виконавчу службу – єдиний орган примусового виконання рішень в Україні. 
Читати далі

Звіт Острозького міського голови Олександра Федоровича Шикера перед територіальною громадою міста Острога

Шановні острожани!
Усім нам випало жити та працювати в час змін. Тож і рік, що минув, був для нас усіх непростим. Поряд з тим, це був ще один рік розбудови та становлення нашого міста, нашої держави. Тому я, як міський голова, будував свою роботу саме так, щоб усі ми: і депутати, і члени виконкому, і керівники та працівники різних рівнів, і кожен житель міста були активними учасниками державотворчих процесів, розбудовували та розвивали наше рідне місто, працювали на його благо. 
Читати далі

Пенсії перераховують вже з 1 грудня

З 1 грудня 2013 року вкотре зросли пенсії у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму. Спеціалісти Пенсійного фонду вже здійснили в автоматизованому режимі перерахунок та підготували виплатні документи. Додатково пенсіонерам не потрібно звертатися в органи Пенсійного фонду України для проведення перерахунку від прожиткового мінімуму (окрім випадків повідомлення про працевлаштування чи звільнення з роботи). Отже, починаючи з 4 грудня, пенсіонери згідно з графіком отримають належні їм виплати.
Читати далі

Хто має право на статус «Ветеран праці»

Основні засади державної політики щодо ветеранів праці та інших громадян похилого віку визначає Закон України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні». Цей Закон спрямований на формування в суспільстві гуманного, шанобливого ставлення до них і забезпечення їх активного довголіття.
Читати далі

Вже діамантове весілля відзначили

Вчора рідні та близькі вітали з діамантовим весіллям острожан Михайла Захаровича та Ніну Іванівну Асташенко. За їх плечима важке дитинство, яке припало на роки війни, напружена багаторічна праця радянських п’ятирічок і перших років незалежності України. Але, незважаючи на всілякі труднощі, вони вже більше 60 років кохають одне одного і живуть у мирі. Прагнув дізнатися секрети їх сімейного довголіття, а вони, виявилися, на диво, прості… 
Читати далі

Майдан продовжується…

Ось уже понад два тижні життя України обертається навколо Майдану. Більшість новин присвячені євроінтеграції та революціонерам, певно, немає жодної людини, яка б не чула або не бачила відео жорстокого побиття «Беркутом»  студентів, і яку б це не зачепило. Багато острожан побувало на мітингах, одні заміняли інших, хтось їздив лише на вихідні, хтось – кинув навчання та роботу на час страйку.
Читати далі

Від Мадонни – до прапора Європи

Написати цю статтю спонукало кілька причин. По-перше, у екстреному номері нашої газети (№ 49 від 4 грудня 2013 р.) «Рівне, майдан – мої думки з приводу» написав, що людям на євромайданах(!) нічого не говорять власне про Євросоюз. По-друге, зі ста опитаних мною мітингувальників ніхто так і не пояснив, що ж символізує саме це знамено. Лише одна поважного віку бабуся порадила скористатись… Інтернетом. По-третє, в тому ж номері було вміщено заяву-звернення депутатів міської ради від 2 грудня, де, зокрема, пропонувалося вивісити прапор ЄС біля приміщення міськради. Нарешті, виявилося, що Острог – одне з перших десяти міст (з 550 громад Асоціації міст України), де прийнято рішення про застосування цього символу. Приємно!   
Читати далі

Доброта і милосердя – два крила, на яких тримається людство

Щорічно 3 грудня – це день, який нагадує нам, що серед нас є люди, які потребують особливої потреби і турботи. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життєві проблеми. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з нами є ті, хто хоче допомогти і допомагає для нашої Острозької територіальної організації УТОГ, яка обслуговує людей з вадами слуху. 
Читати далі

Літературна сторінка "Золоте перо"

Місце для України
Я часто думав, чим же ж особливі, такі святі й безцінні для мене ті місця, де я виріс, де я провів ди­тинство...
Читати далі

Міська рада: день за днем

Вівторок, 10  грудня:
За головування міського голови Олександра Шикера відбулося   засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто  6 питань  щодо  опіки та піклування та визначення способу участі батьків у виховані та спілкуванні з дитиною.
Читати далі

Правовий статус людини і громадянина в Україні

Правовий статус громадян виражає її соціально-економічне і політичне становище в державі й суспільстві, а також можливості для реалізації прав і свобод та покращення свого становища за допомогою права і законодавства. Держава і суспільство зацікавлені і значною мірою стимулюють правомірну діяльність і поведінку особи. Знання цих прав, свобод та обов’язків дає можливість захищати ці права законними методами і способами в судовому порядку, а також за допомогою інших юридичних гарантій. Знання свого правового статусу дає можливість особі знати, що дозволено робити, що вона зобов’язана робити і що заборонено робити.
Читати далі

Пожерви на храм

Список осіб, які внесли пожертви на будівництво Свято-Миколаївського храму УПЦ КП у місті Острозі через Марію Григорівну Шинкарук  
Читати далі

Скорбота

Упродовж листопада покинули світ живих такі мешканці міста:Упродовж листопада покинули світ живих такі мешканці міста:   
Читати далі


Просмотров: 389 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]