Неділя

19.05.2019

23:22

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№52 від 21 грудня 2013 р.
Освятили картину про Острозьку Біблію

В храмі преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» у вівторок, 17 грудня, відбулося освячення та презентація картини «Створення Острозької Біблії. Україна. 1581 рік». Свідками події та учасниками стали священики, керівництво університету, численні гості, журналісти та ін. Під час заходу йшлося не тільки про новий художній твір, але і велике значення Острозької Біблії.
Читати далі

В центрі уваги – бюджет міста

У четвер, 12 грудня, відбулася позачергова 47 сесія Острозької міської ради. Присвячене засідання було головному кошторису міста. Як і завжди – депутати працювали конструктивно і рішення приймали одноголосно.
Читати далі

Вирішували різноманітні питання

У вівторок, 17 грудня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. Було розглянуто 12 різноманітних питань порядку денного, які стосувалися комунальної, соціальної та обслуговуючої сфер, а також роботи міськвиконкому, заслуховували звіти, затверджували документи та ін.
Читати далі

Чому застраховані особи можуть несвоєчасно отримати допомогу?

Органи Фонду у відповідності до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18 січня 2001 р. № 2240 (далі – Закон) надають гарантоване державою матеріальне забезпечення громадянам, у тому числі, у зв’язку з втратою заробітної плати (доходу), внаслідок тимчасової втрати працездатності, вагітності та пологах.
Читати далі

Він – зі «швидкої енергетичної допомоги»

Електромонтер Микола Стецький за віком нині один із найстарших і найдосвідченіших працівників Острозького РЕМ ПАТ «Рівнеобленерго». За його плечима майже 37 років роботи в енергетиці. Він пам’ятає, як споруджувались лінії електропередач і будівлі РЕМу, багатьох своїх колег, які не один рік роботи віддали, аби мешканці краю могли користуватися електроенергією. 
Читати далі

Любов до історії обов’язкова

Щорічно, 24 грудня, відзначається День працівників архівних установ України. Ми можемо й не знати про існування цієї структури, доки не випаде до неї звернутись за допомогою. А поміж тим, їх робота надзвичайно цікава і потрібна – вони зберігають документальні свідчення минувшини. 
Читати далі

Ветерани праці мають право на пільги

Посвідчення «Ветеран праці» видається ветеранам праці за місцем їх проживання органами праці та соціального захисту населення на підставі наданого посвідчення пенсіонера, ксерокопії паспорта та документів, які підтверджують загальний трудовий стаж особи, заяви та фотографії. 
Читати далі

Цінова ситуація на споживчому ринку області

Індекс споживчих цін (ІСЦ) у листопаді 2013 р. по області становив 100,2%, з початку року – 99,0%. По Україні відповідно 100,2% та 100,0%. 
Читати далі

Не все те золото, що блищить

Олена ще зі шкільної лави мріяла про велике місто. Жити там, працювати, відпочивати, надіятись. В достатку, в розкоші. З чоловіком, дітьми. Бувало, сяде десь собі тихенько та мріє. І таку ось її замріяну, на фоні природи, часто малював Микола. А ще він ходив за нею тінню, дарував оберемками букети польових квітів, ховав у її портфель на перерві цукерки. Оленка ж ніби нічого й не помічала.
Читати далі

Готуючись до захисту Вітчизни

Здавна чоловіки усіх народів світу вважають за почесний обов’язок захищати свою батьківщину. Особливо це почесний обов’язок у нас – нащадків вільних козаків, хоробрих воїнів УПА, внуків тих, хто здобув перемогу над фашизмом. 
Читати далі

Література надихає на прекрасне

З усіх досягнень людства особливо вирізняється література. В художніх творах народів світу ми черпаємо духовні цінності – добро, честь, совість, любов до ближнього, відповідальність за свої вчинки. Через художнє слово ми відкриваємо для себе світ минулого і теперішнього, інші країни й вічні істини. Саме таке покликання має предмет світова література, яке надихає на прекрасне. 
Читати далі

А в нас – Малі олімпійські ігри

Олімпійський девіз «Вище, швидше, сильніше» активно впроваджують у життя в Острозькому навчально-виховному комплексі «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія». Тут класоводи 4-х класів Галина Чайка та Валентина Лідавець організували спортивне свято для своїх вихованців та їх батьків.
Читати далі

Учням про права та обов’язки

Щодня діти стають учасниками різних життєвих ситуацій, причому, не завжди приємних. У них завищене почуття справедливості. Наймолодші школярі не завжди розуміють, чому дорослі, або старші діти, можуть дозволити собі образи, за які часто не несуть жодної відповідальності. 
Читати далі

Було весело і цікаво

Днями музична школа знову зібрала гостей на новій музично-теоретичній, навчально-розважальній грі «Музичний калейдоскоп». Учні шостого випускного класу змагались за звання найкмітливіших, найталановитіших, найздібніших випускників. 
Читати далі

У «Веселці» були вечорниці

Коли мене запросили до ДНЗ №2 «Веселка», то попередили, що дійство відбудеться на другому поверсі, в музичній залі. Заходжу і бачу не сучасну залу, а… самобутню українську оселю, часів десь початку ХХ століття…   
Читати далі

Найпопулярніша головоломка відзначає ювілей

Слово кросворд походить з англійської мови Crossword від слів «хрест» та «слово» і означає перетин слів, а ще це – хрестословиця, плетінка, піраміда, доріжка, магічний квадрат. Розгадування кросвордів одне з найпоширеніших у світі хобі. Існує багато періодичних видань, котрі спеціалізуються на популярних головоломках. Багато читачів саме через них передплачують те чи інше видання.
Читати далі

Подарунки «Від серця до серця»

У середу, 18 грудня, в Острозі відбулася акція «Від серця до серця», в рамках якої головний спеціаліст відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Олександр Юрчук разом із Дідом Морозом (Анатолій Семенюк) та Снігурочкою (Іванна Середюк) відвідали сім’ї, на вихованні яких знаходяться діти-інваліди (підгрупа «А»). 
Читати далі

За кращі малюнки – гарні дарунки

У четвер, 12 грудня, відбулось засідання журі, яке визначало переможців конкурсу малюнків серед першокласників, оголошені редакцією газети «Замкова гора» та міською організацією Партії регіонів. Було представлено дуже багато малюнків, дехто з учасників зробив їх два і більше. Тож журі не легко було визначитися…­ 
Читати далі

Обговорили проблему недопущення порушення прав людини

Аби обговорити ситуацію, яка склалася в державі та шляхи вирішення проблеми реалізації прав громадян, у приміщенні Острозької адміністрації нещодавно зібрався особовий склад Острозького міського відділу, голова РДА Василь Дума, пенсіонери органів внутрішніх справ та члени громадських формувань.
Читати далі

Аби свята не закінчилися трагедією…

Практично щорічно сторінки періодичних видань рясніють повідомленнями про нещасні випадки під час роботи з піротехнічними засобами. 
Читати далі

Необережність під час паління забирає життя

Паління в ліжку в нетверезому стані – одна з поширених причин загибелі людей під час пожеж.
Читати далі

Увага – грип!

Напевне, немає в світі людини, котра хоча б один раз в житті не перехворіла грипом. Епідемії грипу виникають щорічно, зазвичай в холодну пору, і вражають до 15% населення земної кулі. При цьому захворюваність супроводжує висока смертність від ускладнень, особливо у маленьких дітей та людей похилого віку. 
Читати далі


Просмотров: 416 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]