Понеділок

20.05.2019

05:55

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№52 від 31 грудня 2011 р.
Луцьке Євангеліє вже є і в Острозі

Одна з найдавніших богослужбових книг України, що збереглася до наших днів, визначна пам’ятка галицько-волинської книгописної школи ХІV ст., предтеча Пересопницького Євангелія – Луцьке Євангеліє, точніше його факсимільне видання, відтепер зберігається у фондах Державного історико-культурного заповідника м. Острога. Цю унікальну книгу у вівторок, 27 грудня, у Музеї книги та друкарства в урочистій обстановці вручив митрополит Луцький і Волинський Нифонт.
Читати далі


Як ви вибираєте подарунки?


Віктор ПОЛІЩУК, військовий пенсіонер:
– Я вже давно дарую друзям і рідним гроші. Вважаю це найкращим подарунком, бо за них кожен може придбати бажану для себе річ, яка буде пам’ятною. Знаю, як важко вибирати подарунок, не завжди вгадаєш, що людина воліла б отримати. Часто трапляється так, що ювіляр отримує не дуже потрібний подарунок від кількох гостей. А от за гроші він може купити все те, що хоче. Крім того, відпадає потреба годинами ходити магазинами і вибирати подарунок...
Читати далі


Частуємо дракона смачно і оригінально

Під Новий рік у домі має пахнути мандаринами та ялинкою, а ще це свято не обходиться без святкового застілля. Здивуйте свою сім'ю та гостей незвичайними новорічними стравами, смак яких залишиться в «гастрономічній» пам'яті на весь наступний рік.

Читати далі


Святкувала й розважалась дітвора
 
Напередодні новорічних свят, 28-29 грудня у Острозькій дитячій музичній школі відбулися святкові новорічні ранки для дітей міста. Їх організував міський центр культури і дозвілля відділу культури виконкому Острозької міської ради. Традиційно під час новорічного дійства дітей розважав Дід Мороз, Снігурочка, була ялинка та чимало казкових персонажів. У підсумку перемогло добро, діти розважалися і потім отримали новорічні подарунки.
Читати далі


Як Дюймовочка Снігурочкою стала

Рідко коли тепер обходяться новорічно-різдвяні свята без Діда Мороза, Снігурочки та ялинки. Зимою вони створюють неповторний колорит свят. Більше десяти років «головною» Снігурочкою Острожчини була Інна Журик, яка тепер працює в. о. начальника відділу культури Острозької райдержадміністрації. Про особливість ролі Снігурочки, як все починалося, працювалося наша розмова напередодні свята.
Читати далі


«Східна брама» подарувала свято

У п’ятницю, 23 грудня, другий рік поспіль, для всіх дітей КЗ «Острозька спеціальна школа-інтернат І-ІІ ст. №2» Рівненської облради новорічне свято відбулось у нічному клубі «Східна брама». Цього року працівники цього закладу всі витрати з організації свята взяли на себе. Дітей, їх наставників і батьків зустрів гарно вбраний зал із ялинкою. Зала зачаровувала святковим вбранням, ілюмінацією, звуковим оформленням.
Читати далі


Із сімейною спритністю

У неділю, 25 грудня, у спортзалі Національного університету «Острозька академія» відбулися змагання в рамках ІІ туру 3 етапу обласних змагань «Сімейні перегони». Ці багаторівневі змагання відбуваються вже другий сезон поспіль і сподобалися сім’ям, які ведуть активний спосіб життя, люблять змагатися і перемагати.
Читати далі


І Гальшка, і «Симпатія залу»

У студентському клубі Національного університету «Острозька академія» минулого тижня відбувся конкурс краси, аристократизму, таланту та інтелекту – «Гальшка року».
Читати далі


Творчість, життя, вічність…

Сучасний світ – це світ бурхливого потоку інформації, тому постає питання: як сформувати в учнів уміння орієнтуватися у цьому потоці? Адже навчити цього лише на уроках неможливо… Саме тому в школі традиційними стали предметні тижні, які є комплексом різноманітних форм позакласної роботи, що будується за принципами масовості, інтерактивності.
Читати далі


Міліціонери в ролі педагогів

Україна – правова держава. Кожен громадянин України має соціальну норму права. Велике значення у житті кожної людини має знання прав і обов’язків громадян України.
Читати далі


А ще і новий тубкабінет

Приємним медичним сюрпризом під ялинку стало відкриття днями в Острозькій центральній районній лікарні тубкабінету. На цю приємну подію завітав куратор Острожчини, перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко (на фото).
Читати далі


Про організацію громадського контролю

Звіт спостережної комісії при Острозькому міськвиконкомі щодо організації та здійснення громадського контролю за поведінкою осіб, які повернулися з місць позбавлення волі, засуджених
до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, звільнених від відбування покарань з випробуванням протягом 2011 року

Читати далі


Призначено заступника

Нещодавно з робочим візитом Острожчину відвідав заступник начальника УМВС – начальник кримінальної міліції Геннадій Юрчук. Насамперед обласний керівник познайомився з особовим складом Острозького міськвідділу та підбив попередні результати роботи за рік. Однак головною метою приїзду все ж таки було представлення нового заступника начальника острозької міліції.
Читати далі


Звітуємося за об’єктами оподаткування

Повідомлення (форма 20-ОПП) про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням повин­ні подавати юридичні та фізичні особи – суб‘єкти господарювання.
Читати далі


Додому зі срібною медаллю

Нещодавно збірна команда Рівненської області з баскетболу 1995 року народження і молодші повернулась із Бреста (Білорусь), де брала участь у міжнародному турнірі. Поступившись лише команді Мінська, рівняни посіли почесне 2 місце. Приємно, що у складі збірної нашої області грав острожанин Дмитро Тимощук (на знімку), який зробив вагомий внесок у загальний успіх команди.
Читати далі


Досліджуючи острогіану

В кінці року побачив світ 3 випуск наукового збірника «Історія музейництва, пам’яткоохоронної справи, краєзнавства і туризму в Острозі та на Волині». Його видали спільно Державний історико-культурний заповідник м. Острога та Острозьке науково-краєзнавче товариство «Спадщина» імені князів Острозьких.
Читати далі


Наш історичний календар

1 січня  – Новорічне свято.
– 310 років від дня народження Василя Григоровича Григо­ровича-Барського (1701 або 1702–1747), українського пись­менника, мандрівника, рисувальника.
Читати далі


Сталося

Погрожував тещі
21 грудня до міліції надійшла письмова заява 54-річної Марини, жительки м.Острога, про те, що її зять погрожує їй фізичною розправою.
Читати далі  

Просмотров: 361 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]