Вівторок

23.04.2019

21:23

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№5 від 28 січня 2014 р.
Чому знову екстрений випуск?

Шановні читачі!
Сьогодні ви знову тримаєте в руках екстрений випуск «Замкової гори». З’явився він не з доброї причини, а, на превеликий жаль, завдяки загостренню широкомасштабної війни, яку продовжує вести режим Януковича проти волелюбивого українського народу. Замість того, щоб шукати дієві шляхи мирного врегулювання конфлікту, влада, в порушення основних принципів парламентаризму, прийняла «диктаторські» закони, амністувала тих, хто бив людей, знущався над ними. На вулиці Грушевського в Києві режимом перейдено межу допустимого, коли загинула перша людина, пролита кров мирних протестувальників.
Читати далі 

Депутати приймали рішення на Майдані

Такого у нашому місті ще не було! Позачергова, 49 сесія Острозької міськради відбулася у суботу, 25 січня. Але працювали депутати не в теплому затишному приміщенні зали засідань, як зазвичай, а на морозі – на центральному майдані міста. Причиною стало загострення політичної ситуації в державі і висловлення міськими обранцями свого ставлення до протистоянь народу і центральної влади на Майданах країни. 

Читати далі

Острозька академія захищає своїх випускників

У минулому номері нашої газети ми вже повідомляли про те, що в храмі преподоб­ного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» чотири рази на день священики Василій та Богдан здійс­нюю­ть молебні за здоров’я та звільнення випускників Острозької академії, які були заа­рештовані та побиті в Києві. У продовження трохи розповімо про події, які трапилися в Києві, та ув’язнених режимом острожан.

Читати далі

За скликання сесії та посилення активності

У суботу, 25 січня, на центральному майдані міста відбулося Народне віче. Його координатором вис­тупила депутат Острозької міської ради Ольга Шевчук. Людей зіб­ралося  менше, ніж на мітинг у четвер, про який ми писали у минулому номері нашої газети – десь близько 300 осіб. Напевно, взнаки далася морозна віт­ряна погода…  

Читати далі

Україна за 300 гривень?

Коли  дивишся новини про те, що на Київ їдуть за 200-300 гривень так звані «тітушки» чи бюджетники східних регіонів підтримувати антимайдан – не надто дивуєшся, бо нібито все зрозуміло – це люди без національної свідомості, без стержня. Але коли дізнаєшся про таких «героїв» зі свого міста чи району – емоції зашкалюють. 

Читати далі

Як це було у Рівному

Подія, дійсно, неординарна:  Євромайдан у Рівному з площі Незалежності перед кінопалацом перемістився до приміщення облдержадміністрації. І, крім того, замість наметів, поставив там справжню барикаду. А відбулося все так…   

Читати далі


Просмотров: 267 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]