П'ятниця

26.04.2019

16:39

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№6 від 11 лютого 2012 р.
Ділилися майстерністю педагоги-новатори

Днями Острозький НВК "Школа І-ІІІ ст. – гімназія” приймав педагогів із всіх районів і міст області. Тут відбулося засідання науково-дослідної лабораторії особистісно зорієнтованого навчання української літератури Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (РОІППО). Вчителі обговорювали питання "Планування учнем індивідуального читацького маршруту (аналіз результативності роботи)”. Гості побували на уроці, активно його обговорили, познайомилися з історією Острозької гімназії, міста та академії. Тож перебування у древньому Острозі залишиться для них корисним і пам’ятним.
Читати далі


Міська рада: день за днем

Відбулося засідання комісії з питань соціального захисту населення за головування заступника міського голови Ольги Логвін. Розглянуто 10 заяв щодо виділення одноразової грошової допомоги малозабезпеченим жителям міста. Виділено матеріальної допомоги 9 заявникам на суму 850 гривень.
Читати далі


Отримання субсидій спрощено

З метою подальшого підвищення ефективності Програми житлових субсидій урядом спрощуються умови їх призначення, врегульовуються найбільш проблемні питання. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №728: з 1 січня 2012 року у разі призначення житлової субсидії сім'ї, до складу яких входять діти або інваліди І-ІІ груп і дохід яких на одну особу не досягає прожиткового мінімуму, сплачуватимуть за житлово-комунальні послуги 10 відсотків середньомісячного сукупного доходу (за існуючих умов такі сім'ї сплачують 10 відсотків, якщо дохід на одну особу не перевищує 50 відсотків прожиткового мінімуму). Перерахунок розміру субсидій буде проведено автоматично, без додаткових звернень громадян.
Читати далі


Про електронну звітність

Постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 27.04.2011 р. № 23 затверджено порядок подання електронних документів, який визначає загальні принципи організації інформаційного обміну під час подання страхувальниками електронних документів до Фонду із використанням електронного цифрового підпису та поширюється на всі його робочі органи та страхувальників, що подають такі документи.
Читати далі


ГО «Еко-друг» зареєстровано

Позачергове засідання виконкому Острозької міської ради відбулося у п’ятницю 3 лютого.
Читати далі


Пульс податкової

Державна податкова служба запроваджує проект, який дозволить громадянам разом із податківцями остаточно подолати корупцію в лавах відомства, ліквідувати перешкоди, що заважають здійснювати підприємницьку діяльність, усунути складнощі у спілкуванні із посадовими особами. Нова ініціатива має назву «Пульс податкової».
Читати далі


Про легітимність влади і владу науки

У листопаді 2010 "Замкова гора” інформувала читачів про кадрові зміни в Острозькій академії, зокрема творчі відпустки деканів для роботи над докторськими дисертаціями. Лише рік часу знадобилося колишньому декану правничого факультету Віталію Богдановичу Ковальчуку для досягнення цієї мети: нещодавно він успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук, видав книгу "Легітимність державної влади в правовій теорії та державно-правовій практиці”. Тема дисертації стосується відносин державної влади і громадянського суспільства і на сьогодні є особливо актуальною. Про роботу над нею, окремі аспекти і творчі перспективи науковця газета дізнавалася з перших уст.
Читати далі


Академічний бал – свято для студенства

У Національному університеті "Острозька академія” третього лютого відбувся Академічний бал. П’ятий рік поспіль у рамках святкування тижня факультету романо-германських мов проводиться цей загальноуніверситетський танцювальний захід. Щорічно чимало викладачів та спудеїв із різних факультетів Альма-матер виявляють бажання стати учасниками найбільшої танцювальної події академії.
Читати далі


Підприємцям про внески, терміни і штрафи

Нагадуємо, що 20 січня 2012 року закінчився граничний термін сплати єдиного внеску за 2011 рік для фізичних осіб – підприємців спрощеної системи оподаткування.
Читати далі


Обираючи шлях правоохоронця


Професію охоронця правопорядку обирають люди, яким притаманні підвищені почуття справедливості та відповідальності, у кого потяг до романтики поєднується з мужністю і честю. Без спеціальних знань боротися із злочинністю неможливо, а тому фахівців у цій галузі готують навчальні заклади системи МВС України.
Читати далі


З благословення Святого Валентина


День Святого Валентина порівняно недавно увійшов у наше життя. Його відзначати можуть як молоді, так і люди старшого покоління. А якщо одружитися у цей день, то це, без сумніву, буде подвійне свято для сім’ї, пам’ятне надовго для всіх членів родини – день одруження точно ніхто не забуде. Тож я звернувся до начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Тетяни Стасюк із запитанням, чи одружувалися острожани 14 лютого.
Читати далі


"Хотілося, щоб цей день запам’ятався”

Вони взяли шлюб минулого року у День Святого Валентина. Дмитро і Аліна Богданчуки сьогодні вже тато і мама для маленького Данилка, виховувати якого допомагає бабуся.
Читати далі


Шукав житло, а знайшов дружину…

Народилися вони на відстані майже 700 кілометрів одне від одного. Ледь не загинувши у роки війни, зустрітися судилося їм, покохати одне одного, відсвяткувати золоте весілля саме у нашому місті. Нині ветерани пишаються своїми дітьми, онуками, правнуками і кажуть, що турбота про них додавала сил і наснаги трудитися, за жодних умов не опускати рук.
Читати далі


Школа – мій другий дім

Словами із гімну, написаного Стрілецькою Валентиною Володимирівною, зустрічає діточок Межиріцька школа. Їхній зміст найкраще розуміється тоді, коли чуєш їх на випускному. А юні дівчата тоді навіть не можуть стримати сліз. Саме в школі ми починаємо обирати свою життєву доріжку. У нашому виборі важливу роль відіграють вчителі. Із впевненістю можу сказати, що вони віддають належне вихованню та навчанню своїм учням.
Читати далі


Ринок праці мовою цифр

Зареєстрований ринок праці району на 1 січня 2012 р. налічував 835 незайнятих трудовою діяльністю громадян, серед яких 94,6% мали офіційний статус безробітних.
Читати далі


"Тепер моя сім’я в Острозі”

Минулого року "Замкова гора” писала про реабілітаційний центр для чоловіків, створений громадою ЄХБ в Острозі. Тоді ми повідомляли про плани облаштування окремого приміщення для реабілітації залежних жінок. Нещодавно цей задум втілився в життя у триповерховому приміщенні в центрі міста поруч з Церквою ЄХБ.
Читати далі


Яке ваше ставлення до соціальних мереж?

Олексій ЛІСОВСЬКИЙ, працівник банку:
Читати далі


Пічне опалення: контроль та безпека

З настанням лютих морозів жителями району та міста максимально застосовуються прилади пічного опалення. І на жаль, через порушення громадянами правил пожежної безпеки при експлуатації печей часто виникають пожежі.
Читати далі


Холостяцька яєшня

Я дуже не люблю куховатири – у більшості випадків перебуваючи на заробітках в Чехії, Києві, Москві обходився, як кажуть, «підножним кормом». 10 років тому, працюючи в Чехії, того «підножного» корму не виявилося, а їсти хотілося дуже і дуже… Обстеживши кухню нашого заробітчанського гуртожитку, я знайшов кілька яєць, шматок сала, засушений окраєць хліба, цибулину і, на диво, дві помідори. Зметикувавши, я придумав свою страву. Ось її рецепт.
Читати далі


Наш історичний календар

11 лютого
– Всесвітній день хворого – запроваджений у 1993 р. з ініціативи Папи Римського Івана Павла ІІ;
Читати далі


Сталося

Прогулявся
31 січня до міліції надійшло повідомлення 21-річного Вадима про те, що невідомий у м. Острозі наніс йому тілесні ушкодження.
Читати далі

Просмотров: 434 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]