Четвер

18.04.2019

19:33

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№6 від 1 лютого 2014 р.
Тривалі дискусії, дві заяви і...

Відмова від курсу на євроінтеграцію, небажання Януковича мирно врегулювати протистояння, натомість прийняття регіонально-комуністичною більшістю «диктаторських законів» 16 січня з грубими порушеннями принципів демократії і парламентаризму, вбивства силовиками мітингувальників, застосування Беркутом і тітушками зброї на вулиці Грушевського в Києві, провокації, викрадення, знущання, побої активістів Майдану і навіть непричетних до мирних акцій, брудна інформаційна війна влади проти свого народу штовхає Україну до ще більшого протистояння. Але у вівторок, 28 січня, переговори вийшли з глухого кута. 

Читати далі

Нагородили маму-героїню

У середу, 22 січня, у своєму службовому кабінеті в присутності працівників міськвиконкому міський голова Олександр Шикер в урочистій обстановці вручив посвідчення, відзнаку «Мати героїня», а також подарунок острожанці Світлані Бобковій – матері п’яти дітей. 

Читати далі

Творчі злети духовного фестивалю

У суботу, 25 січня, на Тетянин день – день покровительки студентства, у ставропігійному студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» урочисто і велично пройшов уже ІХ Всеукраїнський фестиваль колядок і щедрівок. 

Читати далі

Ялинки збережено!

У п'ятницю, 24 січня, у Острозькому районному Будинку школярів підбили підсумки акції «Збережемо ялинку – відродимо традиції народу». Це вже не перший такий захід, минулого року він проводився також. Цьогоріч значно розширилась географія учасників, роботи стали більш оригінальними та екологічними.

Читати далі

Про роботу зі зверненнями громадян у ІІ півріччі

Керуючись Законами України «Про звернення громадян», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконуючи Указ Президента України від 7 лютого 2008 р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпоряджень голови обласної державної адміністрації від 26 лютого 2013 року № 96 «Про виконання в області вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян у 2012 році» та від 1 квітня 2013 року  № 166 «Про нову редакцію заходів щодо виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008», власні рішення з питань забезпечення реалізації громадянами Острога конституційного права на звернення, посилення персональної відповідальності посадових осіб місцевого самоврядування за належну організацію роботи із зверненнями і результативність їх виконання, у виконавчому комітеті Острозької міської ради впродовж другого півріччя 2013 року проводилась відповідна робота.

Читати далі

Звіти і плани «Шляху Гедиміновичів»

Нещодавно у Кам`янці-Подільському відбулися загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування «Шлях Гедиміновичів». Було підбито підсумки роботи у 2013 році та затверджено план дій на поточний рік. Острог на заході представляв перший заступник міського голови Віталій Ундір, якого я попросив розповісти про найцікавіші моменти зібрання.

Читати далі

Нам берегти Україну соборну єдину

У країна – незалежна держава. Наш народ споконвіку відзначався своєю волелюбністю, прагненням до створення незалежної держави. Вінцем цих прагнень стало возз’єднання Східної і Західної України. Реалізувалися мрії багатьох поколінь нашого народу про об’єднання в єдину Соборну державу. Свідченням багатовікової боротьби за волю є історичні перекази, легенди, пісні.

Читати далі

В краєзнавчому музеї – нові виставки

У краєзнавчому музеї Державного історико-культурного заповідника до Дня визволення Острога відкрилися дві нові виставки: «70 роковини звільнення міста та району від німецько-фашистських загарбників» та «Друга світова війна у художній творчості». Діятимуть вони з 29 січня аж по травень, тому всі бажаючі зможуть їх відвідати та оцінити.

Читати далі

Пішоходам дорослим та малим!

Часто водіїв звинувачують у тому, що вони порушують правила дорожнього руху. Буває, справедливо, буває – ні. А мені хотілося б залишити водіїв у спокої і поговорити про пішоходів. Про пішоходів, які порушують правила не рідше, а, можливо, навіть і частіше за водіїв. Цим вони піддають небезпеці як себе, так і тих же автомобілістів.

Читати далі

Українське Різдво канадської гості

Програма «Канада. Світ. Молодь» діє в Острозькій академії вже багато років. Студенти мають змогу не просто побувати за кордоном, спробувати себе у волонтерській роботі, а й побачити життя звичайних канадських сімей зсередини, проводячи час з родинами своїх партнерів по програмі. Так і канадська молодь пізнає Україну – у всій її гостинності. Традиції святкування багатьох свят наших народів різняться, зокрема, і різдвяних. Своїми враженнями про українські святки поділилась Фелон Мавіні.

Читати далі

Щоб захистити жінок від домашнього насильства

Насильство в сім’ї – одна з найбільш поширених соціальних проблем, з якою прямо чи опосередковано стикається більшість населення. Проблема насильства щодо жінок є актуальною в усьому світі, в тому числі і в Україні. Згідно зі статистикою, 6 з 10 жінок у світі хоча б раз у житті зазнавали фізичного або сексуального насильства у сім’ї.  

Читати далі

Одягайтеся тепліше, щоб не застудитися

Той, хто ходить в холодну пору року без шапки і теплих шкарпеток, частіше матиме проблеми зі здоров’ям.  

Читати далі

В Острозі діє пункт обігріву

Для тих, кому ніде зігрітися, в Острозі організована робота пункту обігріву, який розташований в районному Будинку культури (пр. Незалежності, 14). Пункт обігріву, забезпечений гарячим чаєм та продуктами харчування, почав функціонувати з 23 січня 2014 р. на період сильних морозів.

Читати далі

Ринок праці Рівненщини

Кількість зареєстрованих безробітних, які перебували на обліку в державній службі зайнятості області, на кінець грудня 2013 р. становила 16,5 тис. осіб.

Читати далі

Пригоди, злочини...

У продовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшло 53 заяви та повідомлень, за результатами розг­ляду яких було розпочато 8 кримінальних проваджень. Зокрема:

Читати далі

Скорбота

Пам’ятаємо
Після тривалої хвороби відійшла у вічність любляча дружина, мама п’ятьох дітей, бабуся десятьох внуків, прабабуся чотирьох правнуків і просто хороша людина

Читати далі


Просмотров: 343 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]