Субота

20.04.2019

07:15

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 6 від 7 лютого 2015 р.

Затвердили ставки деяких місцевих податків

У п’ятницю, 30 січня, відбулася чергова, 65 сесія Острозької міської ради. Серед багатьох важливих питань були також прийняті рішення: Про встановлення податку на майно в частині плати за землю; Про встановлення податку на майно в частині транспортного податку; Про  встановлення  ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів; Про  встановлення податку на  майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  та ін. 
Читати далі


І в горі, і в радості – півстоліття разом!

Подумати тільки: півстоліття разом, пройшовши пліч-о-пліч більшу частину життя, переживши скруту і радість, не відвертаючись, ні на мить не полишаючи один одного. Хіба це не подвиг? Недаремно спільно прожиті 50 років називають «золотим» ювілеєм, бо, як і цей благородний метал, що витримує різні впливи часу і обставин, так і подружжя Томащуків змогло пройти життєву стежину разом, витримавши усі негаразди та удари долі. 
Читати далі


Галина КОСМАЦЬКА: «Здорові зуби – запорука всього здорового організму»

Перефразовуючи відомий дитячий віршик можна сказати «Ой болить у мене зуб, бо не хоче… йти до стоматолога». Беззаперечною істиною є той факт, що здорові зуби – запорука здоров’я загалом, а яскрава білосніжна усмішка – ще й успіху та краси. Знаючи ці прості речі, ми все одно намагаємось якомога рідше або й взагалі не відвідувати стоматологів. Однак, напередодні професійного свята будемо розвіювати ще радянські «болісні» стереотипи, а також поспілкуємось про будні дантистів та особливості роботи з завідуючою стоматологічним відділенням Острозької ЦРЛ Галиною Космацькою. 
Читати далі


Віталій ЧУГУННІКОВ: «Я сьогодні шукаю ту команду людей, яка дійсно зможе працювати, бо посада – нікому не належить»

Нещодавно журналісти спілкувалися з новопризначеним головою Рівненської обласної державної адміністрації Віталієм Чугунніковим. Він розповів про головні проблеми, першочергові завдання та плани щодо розвитку Рівненщини.
Читати далі


Острог в долі останнього короля

Дванадцятого лютого1798 р. в Петербурзі помер, позбавлений престолу після третього поділу Речі Посполитої у 1795 р., останній її монарх (з 1774 р.) Станіслав ІІ Август Понятовський (нар. 17 січня 1732 р.) – «З ласки Божої і волі народу Король Польський, Великий князь Литовський, Руський, Пруський, Мазовецький, Жмудський, Київський, Волинський, Подільський, Підляський, Інфлянтський, Смоленський, Сіверський, Чернігівський та ін.».
Читати далі


Крути – символ героїзму, жертовності та незламності

В Україні 29 січня відзначали День пам’яті героїв Крут. Саме там, у 1918 році, відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Битва набула особливого значення у свідомості багатьох завдяки героїзму загону української молоді.
Читати далі


Про горе і радість солдатського життя

Днями в Острозькому НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» в рамках традиційного тижня історії відбувся захід, присвячений подіям Другої світової війни. До присутніх звернулася організатор, вчитель художньої культури та музичного мистецтва Наталія Ярмолович, яка зазначила, що цей шкільний захід присвячений річниці визволення Острога від німецько-фашистських загарбників. 
Читати далі


Своє минуле знай і про майбутнє дбай

Острозька земля прекрасна сьогоденням і славна минулим, де переплелися радість і журба, велич перемог і гіркота поразок. Це земля, по якій ми робили свої перші кроки, земля наших батьків, дідів і прадідів, і вона найдорожча нам понад усе на світі. Вона єдина, де ми почуваємо себе вдома затишно і привітно. І де б людина не жила потім, а зі своїм краєм вона пов’язана  невидимою ниточкою, яка не відпускає від себе, живить душу рідним теплом і дає наснагу. 
Читати далі


Знайомили дітей із творчістю сонячного класика

Коли починаєш подумки мандрувати сторінками кращих дитячих книжок ХХ ст., то майже відразу уявляєш собі таку «Казкову географічну енциклопедію», куди увійшли б описи дивовижних країн, яких не знайти в жодному географічному атласі світу. Одним з найталановитіших творців таких казкових країн у дитячій українській літературі є відомий письменник, лауреат багатьох премій і відзнак – Всеволод Нестайко.
Читати далі


Після екскурсій запанувала музика…

Триває реалізація цікавого і амбітного проекту «Музика в замках Рівненщини». Наша газета вже розповідала про чудовий концерт у стінах Музею книги та друкарства Державного історико-культурного заповідника м. Острога. І ось у неділю, 1 лютого, артисти Рівненської обласної філармонії та шанувальники музики і музейної справи вже втретє в рамках проекту побували у нашому місті.
Читати далі


Люди, як кораблі, кожен пливе, поки хвиля несе…

Це слова з пісні відомого українського співака, продюсера, телеведучого та актора Андрія Кузьменка, більш знаного під сценічним псевдонімом «Кузьма Скрябін», який кілька днів тому став жертвою фатального збігу обставин.
Читати далі


Епідсезон з грипу ще не закінчився

За прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров’я і фахівців інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського НАМН України на території України циркулюють два віруси грипу типу «А»: «Техас» і «Каліфорнія», а також вірус грипу типу «В» «Массачусестс». Ці віруси нам вже знайомі, бо курсували у попередні роки. Тому частина населення має до них імунітет, проте вірус грипу, навіть той, з яким ми вже стикалися, все одно небезпечний.
Читати далі


Міська рада: день за днем
Читати далі


 

Просмотров: 303 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]