Неділя

21.04.2019

21:31

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№6 від 9 лютого 2013 р.
Правду розкаже почерк

Сергій Гонгало став почеркознавцем... запізнившись на автобус. Він може дізнатись чи каже людина правду без детектора брехні; визначити деякі хвороби людини без медичної діагностики; вирахувати аноніма і навіть спрогнозувати сумісність у шлюбі.
Читати далі

Підприємцям про перевірки

Острозьким міжрайонним прокурором 1 лютого 2013 року було проведено робочу зустріч з керівниками громадських організацій підприємців Острозького району та м. Острога. На нараді були присутні: голова Рівненської обласної громадської організації «Край» Матвійчук І. Я., голова торговельної ради підприємців Острозького району Шишко Г. Є., голова Острозької районної громадської організації «Спілка по захисту та розвитку малого підприємництва» Андрейченко В. В., голова Галузевої ради підприємців м. Острога Олішевський О. В., голова ГО «Організація підприємців Острожчини» Гловацький Б. Б.  

Читати далі

До уваги підприємців та самозайнятих осіб!

Звертаємо вашу увагу на те, що 10 лютого 2013 року завершується термін подання річної звітності за 2012 рік для фізичних осіб-підприємців, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування. 

Читати далі

Щоб екскурсант став туристом

Минулого тижня у Збаражі відбулися Установчі збори проекту із створення спільного туристичного продукту «Шлях Гедеміновичів». Його мета – просування волинського туристичного продукту на європейський ринок. Зважаючи на зацікавленість у цьому і нашого міста, захід відвідали міський голова Олександр Шикер, його перший заступник Віталій Ундір, директор Державного історико-культурного заповідника м. Острога Сергій Кибкало, науковий працівник заповідника Микола Бендюк. Про участь в заході, його перспективність, пріоритети розвитку туризму для міста розповідає Віталій Ундір:

Читати далі

Міська рада: день за днем

Понеділок, 4 лютого:
Відбувся виїзний прийом міського голови Олександра Шикера до працівників трудового колективу Острозької дитячої музичної школи з особистих питань. Було прийнято одну громадянку, яка звернулась із питання влаштування заїзду до багатоквартирного житлового будинку батькам, які мають малолітніх дітей і користуються візками. 

Читати далі


Релігійна сторінка "Ковчег"

Молитва за Висоцького
Двадцять п’ятого січня Володимиру Семеновичу Висоцькому виповнилось би 75 років. Народний поет, хриплий голос котрого вривався через динаміки магнітофонів у кожний дім, а вірші на тонкому цигарковому папері передавались таємно з рук в руки, привносив у штучну офіційність, дозволеність і благопристойність мистецької «відлиги» 60-х років свою непокірну бунтівливу тему. Як говорили прості люди, «он пел о жизни нашей скотской», і своєю творчістю впливав на мільйони душ радянських людей, виховуючи в своїх слухачах смак свободи.   

Читати далі

Як Катя Осадча з індіанцями змагалась

Юні, талановиті, креативні, надзвичайно артистичні, ерудовані – це все про учасників музичного КВК, який нещодавно відбувся у музичній школі. Традиційно це дійство збирає у її стінах велику кількість глядачів, яку ледь вміщає невелика концертна зала. Весела гра подарувала всім дві години позитивного настрою та вболівальницького азарту.  

Читати далі

Музичні гастролі «Домісольки»

Нещодавно завершилося грандіозне музично-театральне дійство, що в народі отримало назву Різдво. У всіх куточках світу його святкують по-різному, але об’єднує людей одне – возвеличення нашого Спасителя, Ісуса Христа. Не залишилися осторонь від святкувань і наші юні музиканти – учні ДМШ.

Читати далі

На навчання та оздоровлення – в «Хаджибей»

Центр професійної реабілітації інвалідів на базі дитячого санаторію «Хаджибей» здійснює професійну підготовку інвалідів за наступними професіями: «оператор комп’ютерного набору», «швачка», «взуттьовик з ремонту взуття», «обліковець (реєстрація бухгалтерських даних)», «радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури», «овочівник».

Читати далі

Скільки нас?

Чисельність населення м. Острог, за оцінкою, на 1 грудня 2012 року становила 15,7 тис. осіб. Упродовж січ­ня-листопада 2012 р. чисельність наявного населення збіль­шилася на 131 особу, що в розрахунку на 1000 наявного населення становило 9,2 особи.  

Читати далі

Галина Космацька: «Приватники нам не конкуренти»

Немає нічого гіршого, ніж зубний біль. І коли таке трапляється, професійною рятівною соломинкою стає стоматолог. Підпухання, пломби, протези – компетенція цих лікарів. Про їх будні, особливості роботи, проблеми ведемо розмову з завідуючою стоматологічним відділенням Острозької ЦРЛ Галиною Космацькою.

Читати далі

А ще і ноутбук від асоціації

Підбиття підсумків будь-якого року, що минає, це приємний і водночас хвилюючий момент. Особливим видався для нас і 2012 рік. Адже багато що із задуманого вдалося реалізувати, дещо – в планах на майбутнє маємо здійснити. Одним із таких приємних моментів є наша співпраця з громадською організацією «Рівненська обласна асоціація сестер медичних». Особливо хочеться щиро подякувати та висловити багато гарних слів за підтримку та допомогу саме цій організації та особисто голові асоціації Людмилі Костянтинівні Романішиній-Лановській.

Читати далі

Про бійку біля піцерії

У суботу в місті сталася прикра подія з важкими наслідками. Наразі проводиться досудове розслідування за фактом заподіяння старшим лейтенантом цивільного захисту тяжких тілесних ушкоджень двом мешканцям Острозького району.
Читати далі

Діти і гроші

Мода на планшети останнім часом викликає тривогу у багатьох батьків. Чому?

Читати далі

З любов’ю до світу та оточуючих

У вівторок, 5 лютого, у підземній мистецькій галереї НаУОА відбулося відкриття персональної виставки відомого українського художника Василя Красьохи.  
Читати далі

Віденський бал – свято краси і грації

Факультет романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» вже вкотре організував Віденський бал. Свято вишуканості, краси та грації, свято для справжніх пошановувачів прекрасного. 
Читати далі


Просмотров: 149 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]