П'ятниця

19.04.2019

17:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 7 від 14 лютого 2015 р.

Діяли злагоджено, тому швидко погасили «пожежу»

У понеділок, 9 лютого, в Острозі було проведено тактико-спеціальне навчання на тему: «Гасіння пожежі у приміщеннях Острозького пологового будинку з залученням сил та засобів ДПРЧ-17 ГУ ДСНС України у Рівненській області». Згідно тактичного задуму, сталося коротке замикання електромережі та виникла пожежа на другому поверсі. 
Читати далі


У минулому Афганістан, незабаром – схід України

Щороку 15 лютого українці відзначають День пам’яті воїнів-афганців, які в далекому Афганістані виконували свій інтернаціональний обов’язок. Ця нікому не потрібна війна, яку понад дев’ять років вів Радянський Союз у далекій від нас гірській країні, залишила її учасникам болісні спомини та незагоєні душевні рани. 
Читати далі


Встановили куполи на Свято-Миколаївській церкві

У понеділок, 9 лютого, відбулася подія, на яку з нетерпінням чекали парафіяни Свято-Миколаївської церкви. Настоятель храму протоієрей Юрій Лукашик разом зі священиками Острозького благочиння благословили підняття куполів на новозбудований храм. 
Читати далі


В музичній школі розкопали... мезозойські таланти

Учні Острозької музичної школи не лише гарно співають і грають на інструментах, а ще й весело жартують та веселяться. Кожен присутній міг в цьому переконатись на щорічному святі «Музичного КВК», яке відбулося у четвер, 5 лютого. Талант, креативність та добре почуття гумору разом з потужним настроєм вболівальників створили справжнє музичне дійство, яке упродовж двох годин радувало глядачів. 
Читати далі


Живемо в режимі підвищеної готовності

У середу, 11 лютого, в приміщенні Острозької рай­держ­адміністрації відбулося засідання за участі начальників служб цивільного захисту, представників Головного управління МНС в Рівненській області щодо готовності населення до дій в умовах терористичних проявів. 
Читати далі


Щоб знати, як діяти у надзвичайній ситуації

У зв’язку з неоголошеною війною з боку Російської Федерації, яка триває на сході України, зросла небезпека здійснення терористичних актів, в тому числі і на теренах нашого міста. Міський голова Олександр Шикер видав розпорядження від 6 лютого 2015 року «Про впровадження заходів у режимі підвищеної готовності». Як потрібно діяти громадянам у випадку надзвичайної ситуації або реальної терористичної загрози, я запитала у начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи виконкому Острозької міськради Анатолія Кауса. 
Читати далі


Він не повернувся з Афганістану

Було це в радянські часи. Я з батьком поїхала до бабусі в далеке подільське село, славне своїм багатим чорноземом. Іти пішки потрібно було довго. Поля тягнулися чорними скибами, пагорб звивався за пагорбом. Аж ось нарешті і починається село...
Читати далі


Межиріцька твердиня і святиня під Острогом

410 років тому – вісімнадцятого лютого 1605 року – Межиріч під Острогом, де, як ми сподіваємося, живе немало передплатників, читачів, шанувальників газети «Замкова гора», отримав грамоту короля Польщі і великого князя Литовського Сигізмунда ІІІ на міське самоуправління згідно Магдебурзького права (нагадаємо, що сам Острог отримав цей привілей на 20 років раніше). 
Читати далі


 

Просмотров: 59 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]