Четвер

18.04.2019

20:00

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 7 від 14 лютого 2015 р.

Діяли злагоджено, тому швидко погасили «пожежу»

У понеділок, 9 лютого, в Острозі було проведено тактико-спеціальне навчання на тему: «Гасіння пожежі у приміщеннях Острозького пологового будинку з залученням сил та засобів ДПРЧ-17 ГУ ДСНС України у Рівненській області». Згідно тактичного задуму, сталося коротке замикання електромережі та виникла пожежа на другому поверсі. 
Читати далі


У минулому Афганістан, незабаром – схід України

Щороку 15 лютого українці відзначають День пам’яті воїнів-афганців, які в далекому Афганістані виконували свій інтернаціональний обов’язок. Ця нікому не потрібна війна, яку понад дев’ять років вів Радянський Союз у далекій від нас гірській країні, залишила її учасникам болісні спомини та незагоєні душевні рани. 
Читати далі


Встановили куполи на Свято-Миколаївській церкві

У понеділок, 9 лютого, відбулася подія, на яку з нетерпінням чекали парафіяни Свято-Миколаївської церкви. Настоятель храму протоієрей Юрій Лукашик разом зі священиками Острозького благочиння благословили підняття куполів на новозбудований храм. 
Читати далі


В музичній школі розкопали... мезозойські таланти

Учні Острозької музичної школи не лише гарно співають і грають на інструментах, а ще й весело жартують та веселяться. Кожен присутній міг в цьому переконатись на щорічному святі «Музичного КВК», яке відбулося у четвер, 5 лютого. Талант, креативність та добре почуття гумору разом з потужним настроєм вболівальників створили справжнє музичне дійство, яке упродовж двох годин радувало глядачів. 
Читати далі


Живемо в режимі підвищеної готовності

У середу, 11 лютого, в приміщенні Острозької рай­держ­адміністрації відбулося засідання за участі начальників служб цивільного захисту, представників Головного управління МНС в Рівненській області щодо готовності населення до дій в умовах терористичних проявів. 
Читати далі


Щоб знати, як діяти у надзвичайній ситуації

У зв’язку з неоголошеною війною з боку Російської Федерації, яка триває на сході України, зросла небезпека здійснення терористичних актів, в тому числі і на теренах нашого міста. Міський голова Олександр Шикер видав розпорядження від 6 лютого 2015 року «Про впровадження заходів у режимі підвищеної готовності». Як потрібно діяти громадянам у випадку надзвичайної ситуації або реальної терористичної загрози, я запитала у начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи виконкому Острозької міськради Анатолія Кауса. 
Читати далі


Він не повернувся з Афганістану

Було це в радянські часи. Я з батьком поїхала до бабусі в далеке подільське село, славне своїм багатим чорноземом. Іти пішки потрібно було довго. Поля тягнулися чорними скибами, пагорб звивався за пагорбом. Аж ось нарешті і починається село...
Читати далі


Межиріцька твердиня і святиня під Острогом

410 років тому – вісімнадцятого лютого 1605 року – Межиріч під Острогом, де, як ми сподіваємося, живе немало передплатників, читачів, шанувальників газети «Замкова гора», отримав грамоту короля Польщі і великого князя Литовського Сигізмунда ІІІ на міське самоуправління згідно Магдебурзького права (нагадаємо, що сам Острог отримав цей привілей на 20 років раніше). 
Читати далі


Руки, що прагнуть творчості

Мистецтво – чарівний світ краси, що з давніх-давен приваблює до себе людей. Майже сорок тисячоліть існує воно на землі, створене людиною, і є невід’ємною частиною її життя. У всіх творах мистецтва ми відкриваємо для себе навколишній світ, пізнаємо та відчуваємо його. 
Читати далі


Тут витає дух історії

Приміщення нинішнього­ ОНВК «Школа І-ІІІ ст.-гім­на­зія» є унікальним, адже воно спо­руджене ще в 1875 році. Можна з повним правом сказати, що тут панує особлива духовна аура. Адже стіни цього навчального закла­ду пам’ятають гімназистами воєначальників та державних діячів Олексія Антонова, Володимира Сальського, Олександра Канчеєва, Дмитра Мануїльського, вченого Оникія Малиновського та багато інших видатних людей. 
Читати далі


Народження, шлюби…

Упродовж січня 2015 року відділом державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) реєстраційної служби Острозького районного управління юстиції складено 44 (впродовж минулого року – 531) актових записи. Із них: про народження –11 (минулого року – 150); про смерть – 20 (181); про шлюб – 12 (167); про розірвання шлюбу – 1 (23); про зміну імені 0 (7); про поновлення актового запису 0 (3).
Читати далі


Острожани з задоволенням святкують День закоханих

Існує такий вислів, що розум даний людині для того, аби вона зрозуміла: жити одним розумом не можна. Потрібно ще жити серцем. Принаймні у День закоханих. Сучасний, у всьому раціо­нальний світ змушує багатьох забувати про це свято, ігнорувати його або повністю відмовлятись. А ще, якщо людина самотня, у пошуку свого супутника чи супутниці життя, вона ладна викреслити цей день з календаря. Проте, не поспішайте сумувати, використайте цей час максимально корисно для себе, адже друга половинка знайдеться тоді, коли наповниться перша. Сьогодні, дехто вважає, що через стан в країні це свято є недоречним. Можливо й так, але хіба любов може бути недоречною? Мені здається, що тут вона, навпаки, рятує. Однак, скільки людей – стільки думок. Тому, напередодні Дня закоханих, я поцікавилась у острожан, що вони думають з цього приводу, як ставляться до свята і чого очікують від нього. 
Читати далі


 

Просмотров: 67 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]