Субота

20.04.2019

20:11

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№8 від 15 лютого 2014 р.

Щоб пам’ять не вмирала…

Війна в далекому Афганістані не оминула Україну. Військовий конфлікт там, за тисячі кілометрів від наших благодатних земель, забрав із сімей сотні тисяч дітей, а повернулися далеко не всі. 15 лютого виповнюється 25 років з того дня, коли останнього радянського солдата вивели з афганського пекла, коли Україна й інші республіки колишнього СРСР дочекались своїх дітей додому...
Читати далі


Змагалися за Кубок міського голови

У неділю, 9 лютого, в спортивній залі Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» проводився відкритий турнір з волейболу серед команд трудових колективів підприємств, установ та організацій міста за Кубок Острозького міського голови. За результатами гострої і безкомпромісної боротьби чемпіоном стала команда Національного університету «Острозька академія»…
Читати далі


Міський голова звітував у ДПТНЗ і Острозькій академії

Минулого тижня про­дов­жувалися звіти мі­ського голови перед територіальною громадою міста за свою роботу з листопада 2012 року. Олександр Шикер у понеділок, 10 лютого, зустрічався з острожанами у ДПТНЗ «Острозьке ВПУ», а у четвер, 13 лютого, в Національному університеті «Острозька академія».
Читати далі


Розміри допомоги при народженні дитини у 2014 році

Допомога при народженні виплачується у розмірі, який залежить від того, яка по рахунку дитина у сім’ї – перша, друга, третя… Також розмір допомоги залежить від дати народження.  
Читати далі


Вшановуючи героїв, гідних наслідування

На виконання Указу Президента України від 12 червня 2013 року № 329/2013 «Про проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 липня 2013 року  № Р-558/0/3-13 «Про затвердження регіонального плану заходів з підготовки і проведення у 2014 році в Рівненській області Року учасників бойових дій на території інших держав» у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста Острога проводились виховні години, присвячені цій даті. В їх ході класні керівники намагались об’єктивно розповісти про життя радянських людей, їх ідеали, світогляд, потужну ідеологічну і репресивну машину партійного апарату, скалічені долі воїнів-інтернаціоналістів.  
Читати далі


Там вирішується доля України

Острожани активно долучились до мирних акцій протесту. Ми вже розповідали раніше, що мешканці Острожчини постійно відгукуються на всі ініціативи штабу Національного спротиву, неодноразово проводились мітинги на центральному майдані міста, де збирали кошти на підтримку Євромайдану, обговорювали ситуацію в країні. Та є мешканці нашого краю, які брали і беруть активну участь у акції протесту безпосередньо в Києві. Нам вдалося поспілкуватися з одним з них. Це житель звичайного села Острозького району Назар Андрійович (ім'я і прізвище змінені).
Читати далі


На Рівненщині майданівцям палять авто

Рівненщина перестала бути спокійною областю. Неймовірно, але підпали авто активістам Євромайдану докотилися і до Рівного. Острожанину, одному з лідерів ВО «Майдан» Олексію Хахльову 10 лютого близько 5.30 ранку спалили авто «Мерседес».  Машина знаходилася на стоянці біля парк-готелю «Швейцарія», що в Обарові.
Читати далі


Присвячено великому Кобзареві

У сузір’ї поетів світового значення невгасимо сяє ім’я генія українського народу Т. Г. Шевченка. Його спадщина увійшла в свідомість народних мас, і з кожною історичною епохою набуває все нової діючої сили.  
Читати далі


Музейна збірка «Кобзарів» експонувалася в Нетішині

Музей книги і друкарства Державного історико-культурного заповідника
м. Острога готує виставку, присвячену 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка. В експозиції буде представлено унікальні «Кобзарі» ХІХ – ХХІ століть, які зберігаються у фондах закладу.  
Читати далі


Дебютна книга Макарова в Острозі

Свою першу книгу «За чверть десята» 7 лютого в Острозькій академії презентував Юрій Макаров, відомий журналіст, публіцист та телеведучий. Ця книга увійшла в трійку Книг року ВВС-2013. В гості до студентів він приїхав не сам – з художницею, журналістом і дружиною Світланою Фесенко. Представляв гостей письменник, викладач академії Олександр Ірванець.
Читати далі


Володимир ЛЕОНТЮК: «Головне, аби робота приносила задоволення»

При знайомстві з Володимиром Леонтюком важко зразу здогадатися, що від роботи цього веселого та жвавого хлопця залежить успішність розслідування практично кожного кримінального провадження. Адже він працює експертом-криміналістом Острозького МВ УМВС України в Рівненській області.  
Читати далі


Захищаючи права і свободи громадян

Інформація про стан законності та правопорядку на території Острозького району та міста Острога у 2013 році та вжиті заходи прокурорського реагування з метою забезпечення конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави.
Читати далі


Нові правила реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень

12 лютого 2014 року запроваджені нові правила реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень.  
Читати далі


Пригоди, злочини...

Упродовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшло 55 заяв та повідомлень, за результатами розгляду яких було розпочато 9 кримінальних проваджень. Зокрема:
Читати далі


Важливо вдало підібрати ім’я новонародженому

Все живе в нашому світу має свою назву та ім’я. Воно у людини з усіх найскладніше – зазвичай побудоване із прізвища, власне імені, а в багатьох країнах світу, як у нас, до імені додають ще й по батькові. Фахівці, які вивчали вплив імені на людину, стверджують, що ім’я, дане дитині при народженні, залишає свій неповторний відбиток на її долі. Воно впливатиме на прояв емоцій, характер, здоров’я і навіть сексуальні здібності. Тож дуже важливо правильно вибрати ім’я для дитини.
Читати далі


Грійся з розумом і стережись пожежі

Щорічно в осінньо-зимовий період різко збільшується кількість пожеж, адже опалювальний сезон створює реальну пожежну небезпеку внаслідок використання різних опалювальних приладів, поганого догляду за системою пічного опалення. Перед початком опалювального сезону огляньте обігрівачі, опалювальні котли, димовідвідні канали (чи не накопичилась там сажа). Не слід зволікати, якщо ви сумніваєтесь у справності димаря чи опалювального приладу – негайно зверніться до майстра. До власників приватних  будинків та мешканців комунальних житлових будинків, у разі нехтування ними правилами пожежної безпеки, будуть вживатися міри адміністративного впливу у вигляді штрафу.
Читати далі


Пожертви на храм

Список осіб, які внесли добровільні пожертви на будівництво Свято-Миколаївського храму УПЦ КП у м. Острозі протягом січня 2014 року.
Читати далі


 

 

Просмотров: 331 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]