Субота

20.04.2019

07:14

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№8 від 25 лютого 2012 р.
Весну зустрічали з самоваром і млинцями

Проводи Зими і зустріч Весни – давні українські народні свята. Тож у неділю, 19 лютого, в Острозі на центральному майдані відбулося народне гуляння. Острожани і гості міста, дорослі і діти смакували млинцями, спостерігали за театралізованим дійством, ліпили снігові фігури, каталися з гірки, брали участь у спортивно-розважальній програмі.
Читати далі


Міська рада: день за днем

Понеділок, 20 лютого:
Відбулося засідання комісії з контролю за призначенням та виплатою всіх видів допомог за головування заступника міського голови Ольги Логвін, на якій розглянуто дві справи щодо призначення державної соціальної допомоги.
Читати далі


Звіти. Контроль. Заяви

У вівторок, 21 лютого, відбулося засідання виконкому Острозької міської ради, на якому були присутні його 9 членів. В ході засідання були розглянуті 13 планових питань і заяви громадян та установ.
Читати далі


Найбільше хвилює благоустрій

Питання оподаткування, легалізації робочих місць, пенсійного забезпечення, благоустрою були темою наради, яка відбулася днями із підприємцями міста. Найактивніші з них мали змогу задати свої питання і почути відповіді на них.
Читати далі


Перед початком ремонтів

Днями відбулася робоча нарада під головуванням заступника міського голови В. Мацуна із питань змін до містобудівного законодавства та підготовки освітянських закладів міста до проведення капітальних ремонтів.
Читати далі


Чому Острог був без води?

Кінець минулого тижня ознаменувався для острожан комунальними неприємностями: через аварію водопроводу було припинено водопостачання у місті. Причинами аварії і її ліквідацією «Замкова гора» поцікавилась у директора КП «Водоканал« Валерія Броновицького:
Читати далі


Про введення споруд в експлуатацію

Інспекція ДАБК у Рівненській області повідомляє, що продовжується робота щодо прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків І та ІІ категорій складності, які збудовані до 31.12.2009 р. без дозволу на виконання будівельних робіт.
Читати далі


Декларування доходів фізичними особами в 2012 році

Декларування у 2012 році доходів фізичних осіб пов‘язано з виконанням платниками податку вимог Податкового кодексу України, згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках зобов’язані подати річну податкову декларацію (далі – декларація), або мають право подати декларацію для отримання повернення з бюджету.
Читати далі


Коли День народження раз в 4 роки

«Народитись 29 – це пікантно!»
Неоніла Михайлівна Тузова цього року святкуватиме свій День народження, як належить 29 лютого і як вона каже – більш масово. А от в інші три роки вона відзначає його 28 лютого...
Читати далі


Інвалідів запрошують на реабілітацію

У комплексній системі реабілітації інвалідів професійна реабілітація та наступна трудова зайнятість – одні з найважливіших засобів інтеграції в суспільство людей з обмеженими фізичними можливостями. З одного боку, це сприяє їх самозабезпеченню та матеріальній незалежності, з іншого – є засобом самоствердження особистості.
Читати далі


Допомагаючи розвиватись учням

В Україні існує давня традиція суспільної праці, взаємодопомоги, безкорисливої допомоги нужденним, піклування про ближнього. Осіб, які працювали у цій сфері, називали громадськими діячами, альтруїстами, доброчинцями, добровольцями тощо. Тепер таких людей називають волонтерами.
Читати далі


Статистика знає все!

Переважають транспортні послуги
У 2011 р. із загального обсягу для населення реалізовано послуг у м.Острог – на 2,5 млн.грн. (31,4%). За основним видом діяльності виконано в місті – 938,1 тис. замовлень. Середня вартість одного замовлення склала 507,2 грн. Діяльність транспорту складає – 83,9% від загального обсягу реалізованих послуг міста.
Читати далі


Готелем опікується академія

Наша газета вже кілька разів писала про долю готелю «Вілія» в нашому місті. Нещодавно його закрили, всі, хто наймав там офіси, переселилися в інші місця, і там почався ремонт. Тож я звернувся до заступника ректора з господарської роботи Національного університету «Острозька академія» Наталії Мельничук із проханням розповісти про те, що там робиться і яке майбутнє у згаданого вище об’єкта.
Читати далі


Ліквідовували умовну пожежу

У вівторок, 21 лютого, в Національному університеті «Острозька академія» відбулися тактико-спеціальні навчання, під час яких відпрацьовувалися дії на випадок виникнення надзвичайної ситуації.
Читати далі


Сергій Захарчук – спортивна гордість Рівненщини

Як ми вже повідомляли до 22 лютого тривало голосування «Гордість Рівненщини». Приємно, що в номінації «Спорт» переміг острожанин, депутат Острозької міської ради, Майстер спорту України з пауерліфтингу, член збірної України (WUAP), багаторазовий чемпіон України, бронзовий призер Чемпіонату світу, триразовий рекордсмен Європи Сергій Захарчук, про якого не раз писала «Замкова гора».
Читати далі


Не гояться афганські рани...

П’ятнадцятого лютого відзначалась 23 річниця виведення військ колишнього Радянського Союзу з Афганістану. Назавжди залишиться болем у серцях нашого народу сумна статистика, багатьом нашим землякам судилося пройти це жорстоке випробування. Ми маємо знати про страшні події безглуздої афганської війни і пам'ятати кожного із тих, хто у свої 18, 20 чи то 30 років став свідком і учасником страшних воєнних подій.
Читати далі


Ринку – 10 років

Як повідомив телефоном один із наших читачів, у середині лютого 2002 року в Острозі було відкрито новий сільськогосподарський ринок. За підтвердженням цієї інформації я звернувся до власника торговельних площ, відомого в Острозі підприємця Михайла Конащука.
Читати далі


Наш історичний календар

25 лютого:
– 1573 р. – розпочала діяльність львівська друкарня Івана Федорова (Федоровича);
Читати далі


Щоб не стати жертвою злодіїв

Як показує статистика, жертвами злочину, зазвичай, стають особи похилого віку, які є більш довірливі та менш уважні. Саме цим і користуються зловмисники. Обираючи немічних старих, вони безжалісно обкрадають їх, залишаючи стареньких роздумувати над своєю довірливістю та безпечністю.
Читати далі


Сталося

Випили і побилися
13 лютого до міліції надійшло повідомлення 29-річного Михайла про те, що невідомі особи в одному із кафе Острога намагаються вчинити бійку.
Читати далі

Просмотров: 532 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]