Понеділок

22.04.2019

03:14

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№9 від 22 лютого 2014 р.

На підтримку Майдану

Смерть багатьох протестувальників на київському Майдані у вівторок, 18 лютого, провокації влади, застосування зброї силовиками, їх підступний напад на людей глибоко сколихнув острожан. Щоб підтримати патріотів у столиці України, рішуче засудити реакційні сили, мешканці міста прийшли на цент­ральний майдан Острога, організовували і проводили інші масові заходи. У них брали участь студенти і мешканці міста.
Читати далі


Пом’янули загиблих і вшанували героїв

Минуло 25 років, як були виведені радянські війська із бунтівного, охопленого громадянською війною Афганістану. Але біль втрат, душевні та фізичні рани досі не загоїлися. Пом’янути загиблих, вшанувати героїв зібралися люди у суботу, 15 лютого, на Стрітення в Острозі біля пам’ятника у сквері ім. Сагайдачного. Там відбувся мітинг пам’яті «Ми будем довго пам’ятати і вам забути не дамо».  
Читати далі


Обласний етап гри відбувся в Острозі

 

У приміщенні спортивної зали Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія», в неділю, 16 лютого, відбувся третій етап IV туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Еко­стадіон». Господарі – дві команди, які представляли місто і район, виявились «гостинними», пропустивши вперед гостей з Корця.
Читати далі


Звіт важливий, але бути з людьми – важливіше

На тижні, що закінчується, було заплановано три зустрічі міського голови з острожанами. Та відбулася лише одна – втрутились події в Києві. І Олександр Шикер, як людина, обрана громадою, був разом з нею на Народному віче, яке відбувалося на центральному майдані міста у середу і четвер.  
Читати далі


Острог не спить!

Якийсь час після подій на Грушевського 19-20 січня, здавалось, Острог «спав».  Мітинги призупинились, говорили про Майдан менше. Це й справді тяжко – жити довгий час у постійній напрузі.  Але як би ми не хотіли, щоб біль нас оминув, бувають ситуації, коли від нього не втечеш. Так, смерть протестувальників та правоохоронців сколихнула кожного. І тоді, коли сидіти вдома і мовчати стає нестерпно, люди йдуть на Майдан.  
Читати далі


Яйця подешевшали, а фрукти й овочі – подорожчали

Індекс споживчих цін у січні 2014 р. по області становив 100,0%, по Україні відповідно 100,2%. 
Читати далі


Затвердили звіт про виконання міського бюджету

У вівторок, 18 лютого, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. Було розглянуто і прийнято рішення з 12 питань порядку денного, які стосувалися бюджету міста, роботи міськвиконкому, соціального захисту громадян та ін.
Читати далі


Трудовий договір захищає права працівника

Згідно з частиною першою статті 3 Кодексу законів «Про працю України», законодавство про працю регулює трудові відносини працівників, усіх підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності, а також осіб, які працюють за трудовими договорами з фізичними особами.
Читати далі


Душа моя чекає дива!!!

Кохання… Найяскравіше почуття в людському житті. Його оспівували поети і музиканти, завдяки йому з’явилися картини і фільми…  
Читати далі


Пригадуючи наше спільне минуле…

Спалахи сигнальних ракет, трасери черг, вибухи піропакетів… Це – не сучасний Євромайдан. Це – нічний «бій» під час маневрів. Скільки їх було! І ким тільки тоді ми не були: «білими» й «зеленими», «червоними» й «синіми», «північними» й «південними»… І чого тільки не довелося відчути: і «ядерний гриб», і прохід танків над головою, і паромну переправу … Та найбільш пам’ятні для мене навчання, що були у далекому 1984-му.
Читати далі


Неповторні «Апостоли»

Цьогоріч 15 лютого, крім широко відомих дат і свят, весь читаючий люд мав змогу відзначити 440-у річницю виходу в світ першої точно датованої друкованої книги в Україні. Це – творіння рук славетного Івана Федорова (Федоровича) – «Апостол», який «народився» у Львові 1574 року. З нагоди цієї події в Музеї книги і друкарства нашого міста відкрита виставка. Про неї розповідає старший науковий співробітник заповідника Анатолій ХЕЛЕНЮК:  
Читати далі


Минуще все, лиш слово не мине

Мова – це найцінніший скарб та невід’ємна частка для кожної Нації. Немає мови – припиняє існувати й сама Нація. Це – прості та зрозумілі істини, які ніколи не повинні забуватися.  
Читати далі


Вчили формувати позитивні мотивації

Тринадцятого лютого 2014 року в Острозькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відділом освіти виконкому Острозької міської ради, психологічною службою міста проведено семінар-тренінг для батьків, лідерів учнівського самоврядування, педагогічних працівників з теми «Формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя в дітей та учнівської молоді». Організатори заходу ставили собі за мету навчити педагогів та батьків діяти колективно у виробленні та прийнятті рішень щодо впливу на розвиток дітей і підлітків. Довести вплив сім’ї та сімейного життя на виховання дітей.
Читати далі


У банку говорили про фінанси і… поезію

Ми звикли, що банк – це фінансова структура і справу там завжди мають із грошима, чеками, карточ­ками, а якщо книжками – то хіба що чековими. Проте, у суботу в острозькому відділенні банку «Надра» відбулася цікава зустріч, де говорили не тільки про фінанси і все, пов’язане з ними, але й читали вірші, розповідали про книги – видані і в процесі підготовки до друку. Там відбулося засідання Клубу пенсіонерів. Його організатори обіцяють, що він збиратиме людей щомісячно.
Читати далі


Релігійна сторінка "Ковчег"

Козельщанська ікона Божої Матері

Шостого березня – день особливий для Полтавщини, коли вшановується головна покровителька і заступниця цього краю – чудотворна Козельщанська ікона Божої Матері. Цього дня до Козельщини, що за 70 кілометрів від Полтави, приїздять сотні паломників. А в місцевому Різдва Пресвятої Богородиці жіночому монастирі, де нині зберігається чудотворний образ, архієреї зі всієї області та сусідніх регіонів правлять урочисту святкову літургію, прославляючи Козельщанську Богородицю та просячи у неї милості для всієї полтавської громади.
Читати далі


Корисні поради для городників

Багато хто з дачників та городників стикався з проблемою несхожості насіння або поганої розсади. Зазвичай, ми починаємо грішити на неякісне насіння, або ж на недобросовісних продавців. Але давайте спробуємо з’ясувати, чи все ми правильно робимо? Ось перелік основних помилок при вирощуванні розсади:  
Читати далі


Пригоди, злочини...

Упродовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшло 59 заяв та повідомлень, за результатами розгляду яких було розпочато 10 кримінальних проваджень. Зокрема:
Читати далі


Готуємось до літнього дитячого оздоровлення 2014!

Кожного року Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі – Фонд) приймає участь в оздоровленні дітей, частково сплачуючи вартість путівки, та даючи батькам приємну можливість оздоровити своїх дітей, а їм весело та змістовно провести літо у дитячих оздоровчих закладах.
Читати далі

Просмотров: 238 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]