Середа

24.04.2019

15:07

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

А до перемоги не вистачило балу
Ми вже не раз пересвідчувались, що в ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» учні не тільки здобувають робітничі професії, але й відкривають у собі таланти співаків, танцюристів, гумористів. Вихованці цього навчального закладу регулярно демонструють свої артистичні здібності на міських та районних заходах, беруть участь в різноманітних оглядах-конкурсах. Черговим підтвердженням цього стало те, що нещодавно у обласному центрі вони вибороли для свого навчального закладу високі друге і третє місця.

Художній керівник танцювального колективу училища Оксана Венгерець розповіла, що 7 листопада у Рівненському професійно-технічному ліцеї проходив обласний етап огляду-конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка». ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» на ньому представляла Марина Бондарук і танцювальний колектив «Моден» (на фото). Свій талант журі і глядачам демонстрував 31 учасник із 22 навчальних закладів Рів­ненщини.

Марина виступила на «Юній зірці» дуже добре. Вона виконувала пісню Наталії Бучинської «Не спи, кохання!». Спеціально для огляду-конкурсу танцювальний колектив підготував композицію, яка гармонійно доповнювала виступ дівчини. Глядачі гарно сприйняли виступ Марини. Журі, яке оцінювало все – і голос, і артистизм, і підбір репертуару, присудило їй 49 балів із 50. Та двом учасникам (із Березного і Костополя) вони дали максимальну оцінку. У підсумку учениця ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» зайняла друге місце. Зважаючи на кількість учасників, обласний етап конкурсу – це вагомий успіх, а також свідчення таланту і наполегливої праці дівчини та педагогічного колективу училища.

У неділю, 18 листопада, у Будинку культури села Горбаків Гощанського району відбувся галаконцерт переможців та призерів обласного огляду конкурсу "Юна зірка" серед учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів Рівненщини. Після свого виступу Марина Бондарук отримала диплом та подарунок від організаторів.

Дівчина навчається на першому курсі за спеціальністю кухар-кондитер. Родом вона із села Кам’янка сусіднього Ізяславського району, вчиться добре, є солісткою вокально-інструментального ансамблю училища, яким керує Вадим Свідерський.

Заступник директора училища з виховної роботи Галина Пізнюр розповіла, що вихованці ДПТНЗ успішно виступили також на традиційному огляді-конкурсі читців-гумористів «Поліські пересмішники». Його обласний етап нещодавно проходив у Рівному. Першокурсник Вадим Горбатюк (20 група, кухарі) та другокурсниця Юлія Добровольська (4 група, кравці-закрійники) у тандемі інсценізували гуморески Івана Немировича «За і проти» та Павла Глазового «Пончик і симпомпончик». Авторитетне журі огляду-конкурсу присудило їм третє місце.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 380 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]