П'ятниця

19.04.2019

09:57

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

А іменинників вітав Вінні Пух!
Нещодавно наша дружна шкільна родина зібралась у актовій залі аби усім разом поздоровити найменших іменинників, які народилися восени. Тут на них чекала казка…  

Події з мультфільму «Вінні Пух та його друзі» ніби перенеслись на сцену. Тут красувався будиночок Кролика, що гостинно і щедро пригощав Вінні Пуха та П’ятачка, озерце та галявина сумного ослика Іа, який загубив хвостик і, звичайно, великий дуб – помешкання Мудрої Сови. Уся актова зала у повітряних кульках – там і бджілки, і сонечка, а зверху красувались крихітні веселі хмаринки, які зовсім не нагадували про казковий дощ, а ніби кликали веселитись та радіти святу.

…Залунала музика, прилетіла бджілка з відеречком меду, привітала іменинників і відразу запропонувала присутнім дітлахам повеселитись та порозважатись. Діти із задоволенням відгадували загадки та відповідали на питання із казкового кросворду. Не встигли учасники дійства заспокоїтись, як до них завітав казковий Вінні Пух, а згодом і П’ятачок, і Кролик, і ослик Іа, мудра Сова, конкурси міняли естафети та рухливі ігри. Головними героями театралізованого дійства були педагоги школи, а діти стали активними учасниками.

Як завжди, захід супроводжувався презентацією, на слайдах якої розміщувались вітання від друзів та однокласників, а Оксанка Таранець, учениця 3-А класу, подарувала іменинникам та усім присутнім прекрасну дитячу пісеньку «Посмішка» у жестовому виконанні. І що ж за іменини без торта? Тому по завершенні свята директор школи Галина Василівна Лебідь подарувала іменинникам великий торт, а гостей пригощали смачними тістечками.

Організація самого свята була дуже захопливим процесом, а тому ніхто не рахувався з часом. Адже пора дитинства так швидко минає і кращого способу зробити дітей хорошими, ніж зробити їх щасливими, мабуть немає!

Оксана КЕРАСІР, шкільний бібліотекар КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» Рівненської облради
№49 від 8 грудня 2012 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 328 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]