Понеділок

20.05.2019

05:23

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

А хто нестиме відповідальність?

Хто понесе відповідальність? За наше становище? За стан нашого міста? За наше покоління?…Відповідь слід шукати в корені запитання. Де бере початок відповідальність? 

Чому так помолодшали перші спроби вживання алкоголю і цигарок? Тому що дітей не виховує школа? Тому що міліція не реагує на порушників Закону про заборону паління в громадських місцях?

НІ!

Тому, що вони бачать випивку вдома на святковому столі. Тому, що вони з маленького привчені «цокатись» з родичами і це сприймається як розвага. Тому, що курять батьки і матері. Тому, що довкола на вулицях і в парках усі п’ють пиво, причому сидячи на спинках лавочок, а ногами – на сидінні. Тому, що в магазині малолітніх рідко питають їх вік, перш ніж продати їм те ж пиво….

Впізнаємо себе?

Чому на наших вулицях так багато сміття? Тому, що прийшла весна і в місті давно не було суботників? Тому, що смітників в Острозі недостатньо? Тому, що «Водоканал» не вивозить сміття?

НІ!

Тому, що діти не привчені сміття доносити до урни. Тому, що молодь на алейках лузає насіння прямо собі під ноги, хоч смітничок стоїть поруч сусідньої лавочки. Тому, що ми не робимо зауваження тим, хто несе до смітників обрізане гілля або сміття з будівельних відходів. Тому, що наші мешканці розраховують, що у під’їзді чи на подвір’ї про чистоту має подбати міська влада, а не кожен сам підтримувати порядок біля свого дому, квартири, подвір’я.

Впізнаємо себе?

Слід усвідомити і сказати собі: «Відповідальність починається з мене!»

Чому б нам усім не почати змінювати світ на краще? Чому б не почати з себе?

Відповідальність починається з кожного з нас. Як ми виховаємо майбутнє покоління, такою буде наша старість. Як ми ставимось до оточення – в такому суспільстві живемо. Як ми себе поводимо – з тим і зустрічаємось на вулиці. А ми – це кожен з нас. Ми – це наша країна, а наша країна – це ми.

Відділом з питань сім’ї, молоді та спорту Острозького міськвиконкому проводяться заходи, оголошені Всеукраїнською інформаційно-профілактичною акцією «Відповідальність починається з мене». Заходи, що проводяться в рамках цієї акції, спрямовані на пропаганду здорового способу життя, чистого довкілля, попередження продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім. Чимало заходів буде проведено в Острозі протягом 2015 року. Ми щиро розраховуємо на розуміння та активне долучення до них громади міста.

Давайте почнемо жити «ПО-НОВОМУ» не жартами, не популізмом, не мріями, а активними діями, не відкладаючи життя на потім – уже, тут і зараз – у нашому Острозі, бо він того вартий. І ми варті! Тож, будьмо відповідальними!!!

Ольга Лозюк,
головний спеціаліст відділу з питань сім’ї, молоді та спорту

№ 13 від 28 березня 2015 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 211 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]