Субота

20.04.2019

07:45

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

А красти навчила мати
Недарма кажуть: «Яблуко від яблуні недалеко падає». В поточному році Острозьким районним судом було засуджено до покарання у вигляді громадських робіт 41-річну Наталію та її 19-річну доньку Марину за вчинення крадіжок у своєї родички.

В січні 2012 року Наталія, разом з донькою Мариною, прийшла до своєї родички Надії на її день народження. Погостювавши, Наталія вирішила, що з порожніми руками не можна не лише в гості йти, але й з гостей повертатися, та викрала в господарки гроші, котрі в подальшому витратила на продукти.

Виявивши зникнення коштів, Надія звернулася до працівників міліції, котрим невдовзі Наталія зізналася у вчиненому.

Марина не врахувала гіркий досвід своєї матері. Наприкінці лютого 2012 року, прийшовши відвідати свою тітку Надію, під час розмови з останньою, побачила, як та кладе в кишеню свого пальто, що висіло у шафі, грошові кошти та вирішила їх викрасти. Коли тітка відлучилася з кімнати, переконавшись, що ніхто не помітить її дій, Марина відкрила дверцята шафи і з кишені пальто вийняла всі гроші, що там були, та одразу заховала їх у кишеню своєї куртки. Випивши чай, злодійка ще побула декілька хвилин в будинку, після чого сказала, що йде додому і попрощавшись, вийшла з будинку. Викрадені кошти Марина витратила на відпочинок з друзями у кафе, алкоголь та продукти харчування.

Вдруге виявивши зникнення грошей, Надія одразу запідозрила у цьому свою племінницю та повідомила про злочин працівникам міліції. Того ж дня Марина була запрошена в Острозький МВ УМВС України та зізналася у вчиненому злочині.

Острозькою міжрайонною прокуратурою було підтримано державне обвинувачення у вказаних кримінальних справах. Наталію та її доньку Марину було засуджено Острозьким районним судом до 100 та 80 годин громадських робіт відповідно. Гроші мати з донькою повернули, але вони назавжди втратили довіру у своїх односельців.

Ілля СУКОННІК, державний обвинувач, помічник Острозького міжрайонного прокурора
Просмотров: 252 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]