П'ятниця

19.04.2019

18:01

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

А мама відпочиває...
Згідно діючого законодавства, застрахована особа має право на виплату матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду по догляду за хворою дитиною до 14 років з першого дня, та за період, протягом якого дитина, за висновком лікаря, потребує догляду.   

Це означає, що один із батьків, отримавши листок непрацездатності по догляду та матеріальне забезпечення втраченого заробітку за рахунок Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, може присвятити свій час лікуванню власного чада, проконтролювати процес приймання ним ліків та оточити дитину турботою і увагою.

Власне, саме так і має бути! Однак, не завжди листок непрацездатності, виданий лікувальним закладом, засвідчує, що дитина вдома і знаходиться під пильною увагою батьків. Так, за результатами аналізу заяв-розрахунків страхувальників та при перевірках працівниками Здолбунівської міжрайонної дирекції дошкільних дитячих закладів м. Острога, встановлено два випадки, коли мама надала до бухгалтерії свого підприємства для оплати листок непрацездатності по догляду за хворою дитиною, а в той час малятко відвідувало садочок, чому є документальне підтвердження.

Чи то лікар випадково призначив неправильне лікування і батьки позбавились хвороби достроково, чи мама прийняла рішення, що у садочку дитині буде краще і вихователь більше сприятиме її одужанню?! Якими б не були мотиви такого вчинку, але він може мати дуже серйозні наслідки для всіх дорослих учасників.

Наразі працівниками Фонду проводиться розслідування виявлених випадків та встановлення винних осіб. За його результатами буде прийняте рішення про притягнення до відповідальності та щодо стягнення з винних неправомірно використаних коштів Фонду. Матеріали будуть передані до органів прокуратури для вживання заходів прокурорського впливу.

Тож чи варто вирішувати власні проблеми, прикриваючись здоров’ям своїх дітей!?

Здолбунівська міжрайонна виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Категория: Пенсії, соціальний захист і охорона праці | Просмотров: 235 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]