Вівторок

23.04.2019

21:40

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

А Микола обіграв Макензі...
Нещодавно в підлітковому клубі «Надія» проведено змагання з настільного тенісу між відвідувачами клубу та волонтерами моло­діжної обмінної програми «Канада. Світ. Молодь».

Сьогодні мало хто знає, коли вперше почали грати в настільний теніс... Спочатку грали на відкритому повітрі, потім гра перейшла в приміщення – грали на підлозі. Тоді ще не було певних правил. Кульки робили з ниток, книги, розставлені на столі, були сіткою, а шматки товстого картону ставали ракетками…

З того часу багато що змінилося: зі способу проведення вільного часу гра перетворилася у серйозний вид спорту. На перший погляд, здається, що це не потребує великих зусиль, але настільний теніс є дуже складним і цікавим видом спорту. Він потребує чимало вмінь та навичок, таких як уважність, зосередженість та швидка реакція. Дружба з ракеткою і кулькою допомагає людям з дитинства до старості зберігати жвавість і бадьорість.

Змагання в клубі розпочались з привітального слова начальника відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Ірини Волянюк, яка побажала чесної боротьби та високих спортивних результатів.

 Змагання проводились в особистому заліку між 11 юнаками різної вікової категорії. Високотехнічну та емоційну гру продемонстрували учасники змагань. В результаті після декількох годин напружених ігор визначились найвправніші володарі тенісної ракетки: І місце виборов неодноразовий чемпіон міських змагань Семенюк Микола; ІІ місце – Сміт Маккензі (волонтер молодіжної обмінної програми «Канада. Світ. Молодь»), ІІІ місце – Стратюк Віктор. Всіх переможців нагороджено медалями, грамотами відділу з питань сім’ї, молоді та спорту та веселим настроєм.

Кожен з гравців доклав чимало зусиль під час поєдинків. По закінченню змагання, хлопці дуже виснажились та мріяли про відпочинок, проте це не заважало їм щиро демонструвати свою радість та позитивні емоції. Юнаки пишаються, що мали нагоду помірятися силами з дорослими суперниками з Канади. Кращі юнаки захищатимуть честь району в обласних змаганнях.

Іванна СЕРЕДЮК,
керівник підліткового клубу «Надія»
Просмотров: 230 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]