Понеділок

20.05.2019

06:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

А найбільше переможців – острожан!
У четвер, 17 січня, в приміщенні зали засідань ДП НАЕК «Енергоатом» відбулося підбиття підсумків та урочиста церемонія нагородження переможців творчого конкурсу серед журналістів ЗМІ зони спостереження Хмельницької АЕС на кращі матеріали, присвячені перспективам соціально-економічного розвитку регіону. Стартував конкурс у липні 2012 року.  

Розпочинаючи церемонію нагородження, ведуча, представник енергокомпанії, відзначила, що атомники завжди з повагою відносяться до журналістів, шанують працю тих, хто вміє донести до читачів цінну, корисну і точну інформацію про події та тенденції у народному господарстві країни. У всіх представлених на конкурс роботах це було успішно реалізовано і журі було нелегко визначитись із переможцями та призерами.

Учасників конкурсу вітали з перемогою і вручали подарунки: виконавчий директор по кадрам, праці і соціальним питанням компанії «Енергоатом» Тетяна Алексєєва, президент Українського ядерного товариства, заслужений енергетик України Володимир Бронніков, генеральний директор ВП «Атомпроектінжиніринг» Олександр Рибчук, прес-секретар, радник президента компанії НАЕК «Енергоатом» Олександр Стефанович, голова журі конкурсу, віце-президент Українського ядерного товариства, виконавчий директор, доктор технічних наук, професор Сергій Барбашов, журналіст телепрограми «Світ атому» на Першому національному Наталія Козлова, начальник відділу по роботі з громадськістю і ЗМІ Хмельницької АЕС Тетяна Лиситчук.

На конкурс було представлено 38 робіт. Приємно зазначити, що серед переможців та призерів конкурсу майже половина – острожани. Перше місце здобули: славутська регіональна газета «Вісті громади», яку очолює острожанин Ігор Яніцький; редакція газети «Нетішинський вісник» та Острозька районна газета «Життя і Слово». Крім дипломів, нещодавно виданих книг («Хмельницька АЕС: гармонія з довкіллям», «Світ атомної енергетики»), повнокольорових, насичених цікавою інформацією буклетів, вони отримали у якості подарунка нетбуки. Друге місце здобула журналіст «Нетішинського вісника» Лариса Ліщенко, яка має коріння з Острожчини – її батьки родом із сіл Хорова та Розважа, а сама вона закінчила нещодавно Острозьку академію; острожанин, працівник нашої газети Олександр Гладуненко (на фото в центрі, стаття «Поховані ґрунти»), журналістка Хмельницької газети «Подільські вісті» Наталія Цовва, які отримали у подарунок фотоапарати. Третє місце здобув кореспондент нашої газети Іван Глушман (стаття «В Острозі перевіряли радіаційний фон»), редакція Гощанської районної газети «Рідний край» та журналіст газети «Рівне вечірнє» Світлана Федас, яким подарували диктофони. Велика група журналістів і видань були відзначені подарунками та грамотами, зокрема рівненське радіо «Трек», здолбунівська районна газета «Нове життя» за участь у конкурсі.

Вдячні журналісти, редактори газет дякували організаторам конкурсу, а це були ВП «Атомпроектінжиніринг», ВП «Хмельницька АЕС», Українське ядерне товариство, Асоціація територіальних громад 30-кілометрової зони ХАЕС, за високе визнання їх творчої праці, нагороди, спілкування у дружному колі, висловлювали сподівання на подальшу співпрацю місцевих ЗМІ і атомників.

Та на цьому сюрпризи від організаторів конкурсу не закінчились. Для журналістів регіональних ЗМІ була організована екскурсія Києвом, зокрема відвідання однієї з найстаріших вулиць столиці – Андріївського узвозу та єдиного у світі меморіального музею Михайла Булгакова «Будинок Турбіних». Основою музею став будинок, де Михайло Опанасович жив з батьками з 1906 по 1919 рік і куди «поселив» героїв роману «Біла гвардія». За словами екскурсовода, сьогодні там продовжують своє життя одночасно дві сім’ї: письменника і його літературних героїв. Там зроблено усе, щоб зануритися у бурхливе життя письменника та його багаточисленних, дуже експресивних – ні на кого не схожих героїв, порою містичних, надто песимістичних, прагматичних, але дуже любимих нами...

Всеволод МОТОРНИЙ
№4 від 26 січня 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 699 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/7
Всего комментариев: 2
2 Dik  
Без Івана газета багато втратить. І йому без улюбленої роботи буде не солодко. Невже не можна було найти спільну мову заради справи?

1 читач  
Вчора зустрів Івана Глушмана. Виявляється він уже не працює в "Замковій горі". Він пояснив, що звільнився через конфлікт з в.о. головного редактора. Дуже шкода.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]