Субота

20.04.2019

19:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

А ще і ноутбук від асоціації
Підбиття підсумків будь-якого року, що минає, це приємний і водночас хвилюючий момент. Особливим видався для нас і 2012 рік. Адже багато що із задуманого вдалося реалізувати, дещо – в планах на майбутнє маємо здійснити. Одним із таких приємних моментів є наша співпраця з громадською організацією «Рівненська обласна асоціація сестер медичних». Особливо хочеться щиро подякувати та висловити багато гарних слів за підтримку та допомогу саме цій організації та особисто голові асоціації Людмилі Костянтинівні Романішиній-Лановській.   

З її ініціативи в листопаді 2012 року було організовано поїздку до Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні. До складу офіційної делегації увійшли шестеро представників і від Острозької обласної психіатричної лікарні.

Головною метою поїздки було ознайомлення з роботою наших колег із Тернопільщини в умовах стаціонарного лікування пацієнтів, а також перейняття досвіду провідної установи, яка цього року відзначатиме своє 50-річчя.

І дійсно, поїздка залишила неймовірні враження та незабутні спогади, які не можна порівняти з просто професійним обміном навиків чи знань. Наших делегатів гостинно прийняли головний лікар Володимир Васильович Шкробот та заступник головного лікаря по медсестринству Надія Ярославівна Фарійон. Зі специфікою роботи та функціонуванням психіатричних відділень більш детально нас ознайомила заступник головного лікаря з психіатрії Леся Володимирівна Косовська. Вона щиро поділилася нововведеннями, досягненнями, досвідом, який застосовують вони у своїй нелегкій роботі.

Варто відзначити, що Тернопільська обласна комунальна клінічна психоневрологічна лікарня є найбільшою лікувально-діагностичною установою в області, що надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу населенню області, України, а також іноземним громадянам. У лікарні функціонує 21 відділення на 825 ліжок, де щороку лікується до 11 тис. пацієнтів. Висококваліфіковану медичну допомогу надають 122 лікарі, серед яких 1 професор та 6 кандидатів медичних наук. В обслуговуванні хворих задіяні 884 працівники медичного персоналу. Окрім того, відділення лікарні є базовими для двох кафедр Тернопільського державного медичного університету.

А нещодавно громадська організація «Рівненська обласна асоціація сестер медичних» зробила нам ще один досить вагомий подарунок – ноутбук, який безперечно полегшить нашу роботу. Спілкування між медичними працівниками психіатричних установ різних областей дозволяє збагатитись надзвичайно цінним досвідом, сприятиме підвищенню професійної майстерності, спонукатиме до покращення лікування пацієнтів. А подарунок – це відзнака не лише за минулі досягнення, але й заохочення для подальшого розвитку у професійній діяльності.

Наталія МИРОНЮК, головна медична сестра КЗ «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської обласної ради
№6 від 9 лютого 2013 р. Категория: Медицина і здоров'я | Просмотров: 1686 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]