Понеділок

20.05.2019

05:49

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

А ще і новий тубкабінет
Приємним медичним сюрпризом під ялинку стало відкриття днями в Острозькій центральній районній лікарні тубкабінету. На цю приємну подію завітав куратор Острожчини, перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко (на фото).

Перед тим, як завітати в новий кабінет, до речі, реконструйований із колишніх гаражів, Анатолій Олексійович поспілкувався з головним лікарем Острозької центральної райлікарні Василем Веляником, міським головою Олександром Шикером, головою Острозької РДА Василем Думою, головою райради Рустамом Хутизом, депутатами Острозької райради. Йшла мова про те, що у планах обласної влади закупка двох унікальних рентгенографів, вартістю 600 тисяч кожен.

– В подальших планах осучаснення медицини області – закупка машин швидких допомог і створення на базі амбулаторій пунктів швидкої допомоги з цілодобовим чергуванням, – поділився він. – Ці машини ми обладнаємо GPS навігаторами, щоб система єдиного виклику швидкої давала змогу, наприклад, на виклик із Верхова їхати швидкій зі Здолбунова, з Кунева – швидкій з Острога. Тобто це додаткова зручність в обслуговуванні хворих.

Обласний гість зробив комплімент головному лікарю за поступовість у всіх медичних новаціях, а також обговорив із представниками влади їх плани на 2012 рік в галузі медицини. Йшла мова про ремонт фасаду лікарні, першого поверху.

Присутні оглянули новий медкабінет, екскурсію яким провела районний фтизіатр Лариса Василівна Бедаковська. Сучасна душова кабіна, маніпуляційна з гарячою водою, витяжки, кабінет лікаря створюють почуття затишку і комфорту. Користуючись нагодою, Василь Веляник повідомив, що рентгенограф у лікарні має 25 років "стажу", при тому, що термін амортизації такого апарату 8 років. Він висловив сподівання, що лікарня з допомогою обласної влади матиме сучасний цифровий рентгенограф.

Цього ж дня відбулося відкриття вельбівненського мосту (на фото), про ремонт якого писала «Замкова гора» не один раз. Тепер рух там буде двостороннім, а значить і безпечнішим. У продовження дорожної теми, Анатолій Юхименко озвучив плани ремонту дороги з Острога до Нетішина після зими.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 408 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]