П'ятниця

26.04.2019

16:40

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

А ще і роман про Степана Бандеру
Нещодавно у видавництві «Ярославів вал» побачив світ роман Петра Кралюка «Сильні та одинокі». Ключова фігура нової книги – майбутній провідник українського визвольного руху Степан Бандера.

Автор намагався показати свого героя в контексті історичних подій, як близьких до нього за часом, так і віддалених століттями, але поєднаних причинно-наслідковими зв’язками.

Попри те, що Петро Кралюк займається активною науковою роботою, адже є першим проректором та професором Національного університету «Острозька академія», він також встигає здійснювати свій неоціненний внесок у розвиток українського літературного простору. Твір «Сильні та одинокі» продовжує серію белетризованих біографій видатних представників українства. Нагадаємо, що з-під пера Петра Кралюка уже вийшли портрети Мелетія Смотрицького («Діоптра»), князя Володимира-Волинського Володимира Васильковича («Віднайдення Раю»), князя Василя-Костянтина Острозького («Шестиднев»), княгині Анастасії Жеславської, ігумена Григорія, каліграфа Михайла Василевича, гетьмана Івана Мазепи, Тараса Шевченка («Блага вість од княгині Жеславської»).

Відділ зв’язків з громадськістю Національного університету «Острозька академія»
Просмотров: 244 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]