Неділя

21.04.2019

21:16

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

А в нас – Малі олімпійські ігри
Олімпійський девіз «Вище, швидше, сильніше» активно впроваджують у життя в Острозькому навчально-виховному комплексі «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія». Тут класоводи 4-х класів Галина Чайка та Валентина Лідавець організували спортивне свято для своїх вихованців та їх батьків.  

Учасників та вболівальників привітали ведучі, побажали успіхів у спортивних конкурсах та змаганнях. Майбутні спортсмени проголосили олімпійську клятву про чесну боротьбу в конкурсах.

Програма змагань складалась з дев’яти завдань. У перших двох конкурсах «Передай м’яч» та «Ведення баскетбольного м’яча» команда 4-А класу «Рухливчики» та команда 4-Б класу «Силачі» виступили з рівними результатами. В подальших конкурсах майбутні спортсмени то випереджали, то поступалися один одному. У нелегкій боротьбі за перше місце виграла команда учнів 4-Б класу «Силачі». Обидва спортивних колективи були нагороджені грамотами і призами.

У перерві між змаганнями вболівальники приймали участь у спортивній вікторині та конкурсах з обручами і скакалками, а також розповідали гуморески та співали пісень.

До спортивного свята долучились і батьки майбутніх олімпійців. Вони були активними вболівальниками та суддями змагань.

Батьківський колектив учнів четвертих класів вдячний вчителям Галині Антонівні та Валентині Василівні за організацію змагань, адже заняття фізичними вправами є найкращою альтернативою проведення вільного часу, а також зміцнення здоров’я наших дітей.

Віктор РОМАНЧУК, член батьківського комітету 4-А класу Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія»
№52 від 21 грудня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 274 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]