Неділя

21.04.2019

21:22

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

А ви до зими готові?
Підготовці до роботи міста в осінньо-зимовий період 2012- 2013 року була присвячена нарада з керівниками підприємств, організацій, установ у вівторок, 25 вересня. Її провів міський голова Олександр Шикер.

Як відзначив на початку засідання очільник міста, аналогічна нарада відбулася нещодавно на обласному рівні. На ній було поставлено завдання провести наради на місцях і спільно вирішувати проблемні питання, аби не допустити ситуації, схожих на ту, яка склалася минулого року з опаленням в обласній психіатричній лікарні. І хоча міська влада не має впливу на установи, організації обласного підпорядкування, їх керівники теж були запрошені на це засідання.

Про стан готовності міста до роботи в осінньо-зимовий період доповідав начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ В. Мельник. Зокрема йшлося про проведену в Острозі перевірку із цього питання. Однак не дивлячись на це, Василь Вікторович наголосив на необхідності вжиття усіх належних заходів на кожному підприємстві індивідуально.

Перш за все це розрахунки за газ і енергоносії, укладення договорів на теплопостачання на опалювальний сезон, профілактичні обстеження систем водопостачання і водовідведення, щоб усі інженерні мережі були в робочому стані, – акцентував доповідач. – Також, де є потреби утеплень вікон, зробити їх. Зверніть увагу і на лічильники води, теплової енергії.

 Начальник інспекції з благоустрою Марія Журик нагадала присутнім про необхідність дотримання правил благоустрою міста, піклування про чистоту прилеглих територій.

– Сьогодні погодні умови змінюються дуже швидко і вже зараз треба думати про безпеку під час ожеледиць: заздалегідь заготовити посипочний матеріал, пісок, – підкреслила Марія Євгенівна. – Зима не повинна нікого застати зненацька.

Вона поінформувала присутніх про закупку типових урн для сміття, які встановлюватимуться від центру Острога до околиць. Їх повинні мати усі підприємства на прилеглих територіях задля дотримання порядку та чистоти. Одна така урна коштує 300 гривень, закуповуватимуться вони централізовано, частково за бюджетні кошти і вже сьогодні керівники повинні подбати про виділення грошей на ці потреби для своїх установ, організацій, підприємств.

Міський голова Олександр Шикер в продовження теми благоустрою нагадав, що в центрі міста багато приватників, які не мають прибиральників і відповідно повинні заключити договори з КП «Водоканал» на прибирання та посипання прилеглих до них територій. Адже, працюючи на єдиному податку, підприємці сплачують невеликі кошти до бюджету міста, якого не вистачає на усі нагальні потреби. Як приклад, навів «Смачну зупинку», тротуари біля якої зіпсовані звісно не підборами острожанок, а вантажівками, які обслуговують магазин.

Про стан готовності КЗ «Обласна психіатрична лікарня» до зими розповіла заступник головного лікаря Катерина Мєсяцева:

– Перевіркою нашого управління стан готовності закладу до зими оцінено на 4,2 бали. Тепломережа до прийому тепла готова, вікна утепляються. Все робиться для того, що зима пройшла нормально.

Головний лікар КЗ «Острозька протитуберкульозна лікарня» Григорій Антонюк повідомив, що в закладі усе готове до пуску тепла. У Острозькій ЦРЛ готовність до зими 98%, триває повірка лічильників.

На завершення наради міський голова запропонував з проблемних питань опалення звертатися до присутнього директора КП «Теплоенергія» Віталія Хведася індивідуально і висловив сподівання, що холодну пору місто переживе в нормальному робочому режимі.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 340 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]