Понеділок

20.05.2019

00:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

А він віршував експромтом...
Не так давно Україна відзначила День української писемності та мови. Отож, доречно згадати людей, які не лише розмовляли рідною мовою, а робили її ще більш чарівною, принадною, використовуючи різні засоби її вдосконалення. В тому числі і складали вірші. Саме одного такого талановитого чоловіка згадую і шанобливо схиляю голову.

Його з впевненістю можна назвати Земним посланцем, помічником людині, адже він обрав професію інженера і працював в галузі вирощування хліба, пошановування праці, слова і пісні. Це Олександр Федорович Гаврилюк – спокійний, врівноважений, шанобливий, освічений оптиміст. Він не просто працював, він творив у фаховому середо­вищі, він творив поезію у своєрідному жанрі, володів талантом спонтанно, за лічені хвилини видавати вірші і цілі поеми на різні теми. Словом, віршував експромтом. Його гумор надихав оточуючих на оптимізм і добрий настрій.

Він був великим демократом, поборником правди, найбільше любив Україну, літературу і просто життя....

Олександра Федоровича не стало, його твори не друкувались у престижних виданнях з причини його неймовірної скромності. Однак дещо із його доробку збережено. Є надія, що все це буде впорядковано і видане уже, на жаль, після його відходу у вічність.

Прихильники таланту та усі бажаючі земляки згодом зможуть ознайомитись з літературною спадщиною Олександра Гаврилюка та гідно оцінити її.

Зоя ДОБРОЖАНСЬКА
Просмотров: 237 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]