Вівторок

23.04.2019

20:55

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Аби повернути глядачів на стадіон
Минулої неділі розпочався чемпіонат Острозького району з футболу. Як і минулого року, у першій лізі гратиме представник нашого міста – команда ФК «Острог». Я попросив Президента клубу Віталія Ундіра поділитися враженнями про перший матч острожан із верхівським «Оріоном», а також розповісти, чого варто очікувати від команди у новому сезоні, які завдання ставляться перед колективом.

– Минулий сезон для нашої команди був пробним. Ми вже давно не вигравали жодних трофеїв – ні кубку, ні в чемпіонаті. Та команда, яку ми отримали перед минулим роком, це був колектив, який виходив на кожну гру з власної ініціативи, я би сказав, із любові до футболу. Минулого року ми намагались змінити ситуацію. Нам вдалося залучити спонсорів (у міській скарбниці коштів на підтримання команди немає), які виділяли певні суми на утримання команди. Придбали гарну форму, виділялись гроші на харчування, оплачувалась дорога на виїзні матчі, зарплата суддям, лікарям у домашніх іграх, утримання поля. Цього року ми збираємось продовжити цю традицію.

– Віталію Олександровичу, яке враження у Вас склалося після першої гри сезону?

– Перший матч острожан мені сподобався, і не тільки результатом. Був помітний бойовий настрій команди, велике бажання перемогти, проглядалися осмисленні комбінації, командна гра, хлопці, як кажуть, викладалися на всі сто. Думаю, що у цієї команди є перспектива. Разом з тим є ще над чим працювати. Було помітно, що у другому таймі острожани дещо здали фізично, було багато браку в передачах м’яча, не вдавалося реалізувати голеві ситуації.

– Чи є у команді легіонери з інших міст, як минулого року?

– Підбором гравців займається тренер. Ми спільно обговорили завдання, які поставлені перед колективом. Якщо він вважатиме, що слід когось залучити із легіонерів з інших міст – я не буду проти. Та все ж основою команди мають бути місцеві хлопці, які живуть і працюють в Острозі, займаються в місцевій спортивній школі.

– На першу гру сезону команду вивів новий тренер. Чим обумовлена зміна наставника?

– Так. Минулого року команду тренував Валентин Кочиш. Він зробив багато для команди, розвитку футболу у місті. Були певні успіхи, дещо не вдалося, тому необхідна зміна наставника, так би мовити, нова кров у команді. Сьогодні, користуючись нагодою, через газету висловлюю Валентину Івановичу велику подяку і сподіваюся, що ми і надалі будемо співпрацювати на благо розвитку футболу у місті.

 Очолив команду ФК «Острог» острожанин Микола Плісецький, вихованець місцевої ДЮСШ, який грав у професійних командах другої української ліги, зокрема, тисменницькому «Хутровику», рогатинському «Техноцентрі» (Івано-Франківська обл.), рівненському «Вересі», оржівському «ОДЕКУ» та ін. Тож маючи значний досвід підготовки серед професіоналів, думаю, він зуміє грамотно організувати підготовку команди до гри, хоча, звісно, вона є аматорською. Але острожани люблять футбол і хочуть бачити у місті хорошу команду. Є люди, які готові матеріально підтримувати футбол в Острозі. Інвестування в команду мають повертатися хорошою і змістовно грою, перемогами для міста.

Працюючи з командою ФК «Острог» на громадських засадах, Микола Плісецький паралельно працює у Острозькій ДЮСШ. Він бачить юних любителів футболу, навчає їх азам спортивної майстерності. Ми поставили йому завдання знайти здібних хлопчаків, підготувати нове покоління місцевих футболістів з прицілом на виступи у дорослій команді. Для сьогоднішніх учнів спортшколи буде також стимул добре тренуватися, аби з часом потрапити у міську команду. Можливо з часом Острог зуміє виставити команду на обласну першість, як село Вельбівне.

– Ви згадували про спонсорів команди. Можете їх назвати?

– Це не таємниця. Минулого року матеріально підтримували команду депутати міської ради Борис Гловацький, Сергій Захарчук, підприємець Інна Шишина, а також директор Острозького держлісгоспу Михайло Крук. Міський голова Олександр Шикер також є шанувальником футболу і всемірно сприяє його розвитку, підтримує команду. Якщо вона гратиме добре, будуть результати, згадані підприємці, міська влада, готові і цього року фінансово підтримувати футболістів. Думаю, що також з’являтимуться інші, хто допомагатиме команді – головне результат і хороша гра.

Також хотілося, щоб і острожани підтримували свою команду відвідуванням стадіону. В районі жодної подібної арени з критими трибунами, зручними сидіннями немає. Парадоксально, але в Острозі, на останній грі, верхівчани активніше підтримували свою команду, ніж місцеві вболівальники, яких було трохи більше десятка. Це дуже мало і прикро, тож хотілося б докорінно змінити цю ситуацію. Ми подбаємо про рекламу, покращення гри – острожани мають ходити на футбол, підтримувати свою команду під час перемог і в гіркоті поразки. Спорт є спорт. Без цього не можливо обійтися. Будь-який програш команді прощається, якщо вона гідно боролася, демонструвала комбінаційну гру, а ось здача гри, безвільне катання м’яча – ніколи.

Розмову записав Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 426 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]