П'ятниця

26.04.2019

17:03

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Аби свята не закінчилися трагедією…
Практично щорічно сторінки періодичних видань рясніють повідомленнями про нещасні випадки під час роботи з піротехнічними засобами.   

Тож, аби не стати черговим «героєм» подібного матеріалу, правоохоронці радять пам’ятати, що піротехнічні засоби можна купувати тільки в спеціалізованих магазинах. Продаж петард та іншої піротехніки на ринках, а тим більше на вуличних розкладках, категорично заборонений.

В свою чергу міліціонери Острозького МВ УМВС України в Рівненській області перевірять ринки, магазини і місця можливої реалізації піротехнічної продукції, аби виявити громадян, які займаються її незаконною реалізацією.

Усі недобросовісні продавці, які потраплять в поле зору міліціонерів, нестимуть відповідальність за статтею 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів тягне за собою накладення штрафу від тридцяти п’яти до шістдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів. При повторному правопорушенні протягом року – від шістдесяти до ста неоподаткованих мінімумів громадян. – Купуючи побутові піротехнічні вироби, необхідно обов’язково ознайомитися з інструкцією та терміном придатності товару, – зазначив заступник начальника Острозького МВ УМВС України в Рівненській області – начальник МГБ Андрій Венгерчук. – Особливу увагу необхідно звернути на упаковку, вона не повинна мати ушкоджень. Крім цього, варто пам’ятати, що заборонено кидати приведені в дію побутові піротехнічні вироби під ноги перехожим, з вікон та балконів, здійснювати феєрверки з дахів будинків та інші дії, від яких можуть постраждати люди або їх майно. За порушення цих правил законом передбачена адміністративна відповідальність.

Традиційно, до настання новорічних свят, деякі громадяни намагаються запастись хвойним деревцем не зовсім законно. Аби запобігти незаконним порубкам, міліціонери перевірять і місця продажу хвойних «красунь».

Варто пам’ятати, що за самовільну порубку хвойних дерев зловмисників очікуватиме штраф і додатково нараховуватимуться збитки за кожне зрізане дерево.

Нагадаємо, що з 2009 року всі дерева, призначені для продажу, мають пластикову бірку з штрих-кодом. Тож, аби не зіпсувати собі свято, правоохоронці радять не купувати ялинки, котрі не мають відповідного маркування.

Острозький МВ УМВС
Просмотров: 208 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]