Понеділок

22.04.2019

03:03

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Аби вирішити «собачу проблему»
За ініціативи міського голови Олександра Шикера у вівторок, 2 квітня, відбулася його зустріч та першого заступника Віталія Ундіра із засновниками громадської організації «Еко-друг».

Президент громадської організації «Еко-друг» Галина Шишкова розповіла про діяльність очолюваної нею організації, плани на майбутнє та проблеми, які заважають працювати. Найбільша з них та, що організація не має приміщення. Це не дозволяє розвиватись і повноцінно працювати, отримувати допомогу від благодійних товариств.

Міський голова Олександр Шикер зазначив, що на його адресу надходять численні скарги на агресивну поведінку бродячих псів у місті. На такі звернення влада має обо­в’яз­ково реагувати. Влада сподівається на підтримку громадських формувань, волонтерів і готова посильно допомагати у їх роботі.

Після обміну думками дійшли спільного висновку, що «собачу проблему» можна вирішити стерилізацією собак. Першим етапом реалізації цього плану має стати організація виїзду до міста, подібного до Острога за кількістю населення і схожими проблемами. Там будуть вивчати досвід створення центрів стерилізації собак. Також влада і громадська організація будуть вести пошук приміщення, яке можна перетворити під центр стерилізації.

Перший заступник міського голови Віталій Ундір запропонував підготувати проект і подати його на розгляд грантодавцям. Наступного дня у міській раді відбулася зустріч представників влади, громадської організації зі спеціалістом, який допоможе такий проект підготувати і подати його на розгляд. Будемо сподіватись на перемогу і надходження коштів, які допоможуть ліквідувати, або хоча б зменшити «собачу проблему» у місті.

Іван ГЛУШМАН
№14 від 6 квітня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 273 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]